reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej dziewczyny. Czyli że juto żadnej z was nie będzie w tym SSC? Bo nie wiem czy mam się wybierać czy nie? Dajcie znać zy któraś z was będzie szła. Mam nadzieję z jednak tak.
 
reklama
czesc dziewczyny :-) witam sie po dlugiej nieobecnosci (loguje sie przez facebook a ta opcja do tej pory niedzialala po tych zmianach na forum...):-) co do SSC to ja tez bede sie wybierac... mam blisko wiec czemu nie :-)
 
My jutro napewno będziemy. Ostatnio zresztą też byłyśmy i Dominisi się bardzo podobało. Świetna sprawa z takimi spotkaniami. Zapraszamy więcej mam, bo ostatnio to była nas tylko trójka.
 
Aguś a co robilyście na tym spotkaniu?można tam kupić kawke?a wozkiem można tam wjechać?ile ma Twoja Dominisia?ja bede napewno oraz moja koleżanka z synkiem.
 
Moja Dominisia ma trzy latka. Dziec bawią się w sali pełnej zabawek pod naszym okiem. Były jeszcze dwie panie angielki z tego ssc, które zabawiały dzieciaczki. Dominisia malowala farbkami (bo ona to uwielbia). Robiliśmy równiez taki kolaż z piórek, kolorowych drucików, sznureczków. Super zabawa. Później wyszliśmy trochę na powietrze do ogródka, jest tam pisaskownica, slizgawka, rowerki itp. Pod koniec jest poczęstunek dla dzieci, owoce mleczko. Ale kawki nie można niestety kupić :(. A wózkiem spokojnie można wjechać do środka. jest specjalne pomieszczenie na wózki. Pozdrawiam i do zobaczenia jutro.
 
reklama
Do góry