reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Dziewczynki a co tu tak pusto?mam pytanko do Was.....słuchajcie biore tabletki yasmin 2 miesiąc.....i po okolo 16-17 tabletce zaczyna mi sie miesiączka.Powinna dopiero po 21 tabletce mi sie pojawić.Nie mam pojecia,czy to dlatego że jestem 5 miesiecy po porodzie czy tabletki są żle dobrane?
 
reklama
ANETKA rzeczywiscie pusto :-) swieta sie zblizaja wiec pewnie wszyscy sie szykuja :-) co do tabletek to ja nigdy nie bralam, ale rzeczywiscie po ciazy okres jest rozlegulowany, wiec jest duze prawdopodobienstwo, ze to jest przyczyna... moze idz to gp, moze rozwieja Twoje watpliwosci a jak nie to przepisza nowe tabletki. Nie zastanawialas sie nad innym sposobem antykoncepcji? Ja mam implant, jezelibys chciala sie czegos wiecej dowiedziec to daj znac.
DAYSIE a co u Ciebie? Jak przygotowania do ROCZKU ANTHONEGO :-)
Co do spotkania w SSC, bylo naprawde milo. Szukalam ich strony w necie, ale nie moglam znalezc :-(
POZDRAWIAM SERDECZNIE I MILEGO TYGODNIA ZYCZE.
 
Hej dziewczyny witam Was serdecznie. Ja jescze noszę nasze maleństwo pod sercem termin mam na 4 czerwca. Jest to moja pierwsza ciąża i strasznie się boję. Mam do Was wielka prośbę do Tych które rodziły w Leicester co jest mi najbardziej potrzebne do szpitala w co muszę się koniecznie zaopatrzyć no i jak Wy przeżyłyście poród. Serdecznie pozdrawiam Ewka
 
Hej Maksymilian.Cóz za piekne imie(moj synek ma takie).Do szpitala to musisz zabrac dwie koszule,podpaski,wszystkie kosmetyki dle siebie i dzidzi,ubranka dla dzidzi,klapki plastikowe pod prysznic,drobne pieniądze,ładowarke do telefonu,szminke ochronną bo srtasznie wysychaja usta.Jak coś mi sie przypomni to napisze.A w ktorym szpitalu bedziesz rodzić?gdzie dokladnie mieszkasz?moze umowiłybyśmy sie na spacerek do parku po Świetach?co Ty na to?
 
hej mieszkamy koło marketu Aldii i salonu Audii a rodzić będę w leicester Royal Infirmary. Na spacerek możemy się wybrać ale ja mam wolne tylko wtorki bo jeszcze pracuję i to na popoludnie. Tak więc jezeli mieszkasz gdzies w okolicy to ja z przyjemnością wyskoczę na spacerek. Nasz synek tez będzie Maksymilian.Pozdrawiam
 
Maksymilian-we wtorek to wybieram sie do SSC z Maksiem.Może Ty też tam chcesz sie wybrać?jest tam wiecej młodych mam,zawsze nam bedzie milo poznać kogoś nowego:-)
 
Hej Ewa.Sure Start Childrens Centre,Catesby Street(kolo sklepu Polish Taste).Pisałam o tym wczesniej,zobacz wstecz kilka postów.:-)Pozdrawiam
 
Wybieram się w poniedziałek z Kornasią i dziećmi na basen i we wtorek do SSC via Narborough Rd.
Wybieramy się również do mojego SSC na Weight Lost group ,jest tam creche dla dzeci podczas gdy mamy zrzucają zbędne pociążowe kilogramy :D
Jest też angielski dla mam,bajki dla dzieci opowiadane po anielsku i inne play group a nawet yoga dla dzieci.

Maksymilian witaj na forum.
Miszkam niedaleko Ciebie ;)
Boczna od Antey Ln.
Rodziłam w RI i bardzo miło wspominam poród.
Był szybki i chyba w miarę mało bolesny,bo udało się bez jakiegokolwiek pain relief.
Rodziłam w wodzie- fantastyczne doświadczenie polecam!
Ja i mój synek byliśmy w tak dobrej kondycji,że to co wzięłam ze sobą do szpitala mało przydało się nam.
A listę robiłam według wzorców i żałuję,bo tylko trzeba było tego pilnować a połowa z tego była niepotrzebna.
Urodziłam o 19.10 a o 23.00 tego samego dnia byliśmy już w domku.
Rzadko bywam na forum,bo mało co teraz korzystam z komputera.
Mieliśmy bilans roczniaka,urodzinowy kinder bal,była rodzina z PL na Święta więc z mężemy wykorzystywaliśmy ten fakt i trochę poszaleliśmy a Antoś zostawał w dobrych rękach.
Wczoraj miałyśmy znów małe spotkanie z Kornasią i Ewangelią.
Więc stale się coś dzieje i brak czasu na siedzenei przed netem.

PS.
W szpitalu dla mnie niezbędny był mąż,książka prowadzenie ciąży,woda mineralna,pomadka ochronna,majtki jednorazowe,maternity pads,świeża odzież,szlafrok,duży ręcznik,klapki,ubranka dla Małego i papersy,które się nie przydały,bo pielęgniarki dały szpitalne,fotelik samochodowy,koc dla Małego i telefon oraz aparat...cała reszta typu grzebień czy szczotka do włosów,kosmetyki dla dzidzi,piżamy,butelki i co tam jeszcze na tych listach wypisują były poprostu zbędne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry