reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

dziękuję za trochę informacji ja mam jeszcze trochę czasu do terminu ale już pomału kompletuje trorbę do szpitala bo to ponoć nigdy nie wiadomo kiedy dokładnie nastąpi poród. Do końca kwietnia jeszcze pracuje ale od 01.05 mam już maternity i z przyjemnością się spotkam z Wami. Jeżeli będziecie dziewczyny organizowały jakiś spacerek to dajcie znać jak samopoczucie mi pozwoli to się do Was do kulam. Pozdrawiam
 
reklama
Ja urodziłam tydzień po terminie.
Chłopcy lubią się spóźniać.
A torbę spakowałam dwa dni przed porodem.
Wiedziałam,że to jeszcze nie czas,bo żadnych objawów nie było.
Dopiero jak czop mi odszedł to się ogarnęłam.

Maksymilian a gdzie pracujesz jeśli wolno zapytać ?
 
Ależ jestem dziś padnięta...woda mnie tak wykończyła i moje dziecko :crazy:
Moje dziecię na basenie zrobiło taką szopkę,że myślałam,że ze wstydu się spalę.
Musiałam go wybudzić i nagle nie ogarnął się gdzie jest i histerii dostał a potem jak się rozbujał to ledwo co go mogłam utrzymać tak szalał z radości.
Ale początek był koszmarny.
Godzinę siedziałyśmy w wodzie.
Kornasiowej Dianie też bardzo się podobało i nic się wody nie bała :-D
Potem poszłyśmy na sklepy a na koniec na pyszny obiadek i kawusię u Ewangelii.
Jutro do SSC.
 
Saladworks mówisz...;-)
"Stare śmieci" sprzed ciąży...
Pracowałam tam ponad dwa lata.
Mój mąż pracuje do dziś ;-)

A my po SSC...hymmm
Szczerze mówiąć osobiście nie jestem zachwycona...
Jedyny plus tego wszystkiego to dużo nowych polskich dzieci i mamusiek do poznania.
Zupełnie inaczej sobie to wyobrażałam.
Raczej jako zorganizowaną akcję niż "każdy robi co chce i jak chce".
No i nie wiem jakie zdanie mają inne mamy ale dla mnie nie jest tam za czysto :-(
W Naszym Ssc zupełnie inaczej to wygląda.
Jednak przychodzą tam w większości angielki a ja szukam dla Tosika rówieśników i nie tylko rówieśników polskiego pochodzenia tak więc będę i uczęszczać do tego dzisiejszego.
Czego nie robi się dla własnego dziecka...a Antosiowi się podobało i to jest najważniejsze :-D

Byłyśmy w Ssc potem w City Centre na zakupach,musiałam kupić nowy strój na basen ,bo w starym jak zobaczyłam się w lustrze to się przeraziłam od tego co i gdzie wystaje mi po ciąży :(
Nie wiem jak to będzie z moim piatkowym basenem,bo mam poraniony palec u nogi więc jeszcze dam zanć co i jak.
Miłego wieczoru.
 
Ostatnia edycja:
A mąż to kto jeśli można wiedzieć?? Przez tą fabrykę dużo ludzi się przewija ja też tam trafiłam bo mój mąż tam pracuje. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
"A mąż to kto jeśli można wiedzieć?? "
No mąż... to mąż ;-)
Więcej rąbka tajemnicy nie uchylę,bo nie wiem czy sobie by tego życzył ;-)

Ja dziś cały dzień spędziłam na robieniu porządków w ogrodzie.
Posadziłam kwiaty,skosiłam trawę,poustawiałm kilka dodatków,ogarnęłam zabawki mojego dziecka i dotego ono cały czas chodziło mi między nogami,bo aby zobaczy drzwi otwarte to ucieka na ogród a jak zamknę to krzyczy w niebo głosy,że jakim prawem to zrobiłam.
W sumie to,to co ja posprzątałam to on rozniósł :szok:
Tak więc zeszło do wieczora.
Pod paznokciami mam żałobe od ziemi więc idę się szorować,bo moje dziecie już słodko śpi i mama wkońcu ma chwilę dla siebie.Idę do wanny na odnowę biologiczną :-D
Miłego wieczoru.
 
witam kolejna wizyta u położnej za nami. Moja dysplazja stawu biodrowego w wieku niemowlęcym nie powinna mieć wpływu na poród naturalny tak więc jeżeli synuś nie będzie za duży to cesarka nas ominie. Dopadła mnie jeszcze jakaś wysypka z prawej strony brzucha ale to ponoć nic groźnego mam się obserwować no i to chyba tyle idę szykować jedzonko bo jutro parapetówka. pozdrowionka dla wszystkich
 
Cześć Mamuśki:-) Daysie ma racje co do czystości w SSC,dlatego ja zawsze biore Maksiowi jego kocyk i zabawki z domku.A Tosik to super chlopczyk,a jaki energiczny ho ho ho.Dianka Kornasiowa usmiecha sie ciągle i pokazuje ząbki.Maksiulek jeszcze nie ma ząbulków:happy:.Przymierzam sie małymi kroczkami żeby iść na basen,bo dziewczyny są zadowolone no i oczywiście dzieci mają radoche!Za trzy tygodnie jedziemy do Polski ochrzcić naszego Diabełka.Aha i jeszcze dodam że tym razem Maksik nie był najmłodszy na spotkaniu:tak:.Maksymilian jeszcze troszke i też bedziesz miała swojego Synka,pewnie już sie nie możesz doczekać?;-)Miłego wieczoru:-D
 
reklama
"idę szykować jedzonko bo jutro parapetówka"
Gratuluję kupna domu :tak:

Ja na basen wybieram się dopiero za tydzień w piątek.
Mam taką ranę na stopie iż nie dam rady jutro pójść się moczyć.

"Tosik to super chlopczyk,a jaki energiczny "
Aż za bardzo energiczny :-D
W domu "petarda" na niego mówimy :-D

U Nas jutro grillo-obiad z sąsiadką,potem piwko wieczorem z koleżanką i dobry film z mężem.
W sobotę całą górę muszę posprzątać.
W niedziele do kościoła.
I tak do piątku do basenu i do moich urodzin :-D a w sobotę impreza z okazji 30tych urodzin u znajomych.
Cały tydzień prawie zaplanowany.
 
Do góry