reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ania, to UK a nie Polska. Za zadna wyprawke sie nie placi, dzieci po kilku latach szkoly nie dostaja garba, do szkoly zabierasz tylko torbe z lunchbox i tyle. Pelen relaks i dbanie o prosty kregoslup dzieciakow :) Moj Bart chodzi do katolickiej i powtorze za Verita - ja preferuje katolickie szkoly
 
reklama
Ja z mlodym do dentysty do Hinckley jade. Zeby bylo smieszniej do Polki z Zabrza, czyli z mojej miejscowosci w ktorej mieszkalam 31 lat. Haha swiat jest maly. Dentysta oczywiscie polecony i oczywiscie z NHS
 
Ostatnia edycja:
A tak w temacie szkół i przedszkoli... Może któraś z mam ma doświadczenie z st george's nursery na grace rd...??? Czy któraś z mam zapisywała swoje dziecko do tego przedszkola???
 
Mamy z Leicester, mam do Was pytanie. Chodziłyście do jakiegoś prywatnego ginekologa jak byłyście w ciąży? Czy tylko GP i położna? Ja jestem w 6 tygodniu i mam plamienia krwią. Byłam w Royalu, byłam u swojego GP, wszędzie mówią, że to normalne... a ja panikuję. Powiedzieli, że na skan za wcześnie, może za tydzień...
 
LE10 0PL tutaj macie postcode i nr tel 01455631123. Poradnia ma strone www. Jak mowilam mam ja z polecenia wiec ufam, ze bedzie ok i jak mowilam my tylko na kontrol jedziemy bo profilaktyka najwazniejsza, bez zadnego leczenia, no chyba ze w UK z zebami Barta sie cos popsulo ale szczerze watpie. Zdam Wam relacje po 20.lutego :)
 
reklama
Czesc:)Dzieki za odpowiedzi w sprawie szkoly,chociaz jeszcze bym prosila o nazwy do ktorych chodza wasze dzieci,wtedy bym byla pewna ze sa warte polecenia.Czytam caly czas o benefitach,mieszkaniach,:( oplatach,jak nie zostac oszukanym i czarna magia.Nie mam tam nikogo kto by mogl nas pokierowac,ale mam nadzieje ze jakos sobie poradze:).
 
Do góry