reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

haha to dobrze ze nie widzisz :) a lalka czadowa jak dzidzius normalnie :) ja teraz sobie zostawie komputer wlaczony bo sciagam duzo filmow moze za 2 godzinki cos bedzie na nasze posiedzenie :D
 
reklama
Film nam zgrał na pamieć przenośną kolega,a z jakiej strony go ściągał to nie mam pojecia.Mariolko winko im starsze tym lepsze,nie jego pora jeszcze:-)
 
Ja jak miałam wieczór panieński to dziewczyny striptizera zamówiły:-D nie wierzyłam im do końca, ale jak zgasło światło i jakiś policjant po mnie przyszedł to wtedy zaczęłam wierzyć;-). Strasznie byłam zestresowana:szok::szok:, koleżanki (około 35 sztuk:-)) siedziały za stolikami i biły brawo, ja jakbym była za stolikiem tez bym biła;-)
Chłopak był bardzo fajny i taktowny, nic na siłę, wziął jeszcze dwie koleżanki, żeby było mi raźniej, potańczył, powygłupiał się, na koniec szybko majtki zdjął i przykrył się angielską flagą;-) tak że nawet nie wiadomo czy coś tam miał;-), ale imprezę będę pamiętać do końca życia:-D:-D:-D chociaż nie mam ani jednego zdjęcia, hmmm ciekawe dlaczego;-)

Och, tak piszecie o tych winach, aż mi ślinka cieknie:-D Ja już poczekam na Adama, wtedy on zajmie się dzieckiem a ja winem;-)
 
haha to fajne mialas panienskie..no niby my nie powinnismy miec zadnego bo juz po slubie ale wiecie..koscielny przed nami a ten najwazniejszy :)no to ja sie klade dzisiaj wychodzi na to ze pojde spac zaraz hehehe...
 
Iwonko super miałaś wieczór panieński:-)już to widze jak wszystkie pewnie krzyczały i dopingowały Cie:-)Wszystko jeszcze mam przed soba...Ja jutro ide do koleżanki co ma Kubusia(5 dni starszego od Maksia).Chłopcy pobawią sie razem,a my poplotkujemy sobie:-DDobranoc Mamuśki
 
Dzieńdobry.
Wczoraj wkońcu podali mi poprawny numer do odpowiedniej sekcji w Register Office gdzie mają tablice z pl znakami.
Boże ile przez to roboty jest,jedna literka a tyle zamieszania.

Świat jak widzę jeszcze mniejszy niż mi się wydawało i zauważyłam, Anetka ,że znasz Martę Piwin ;-)

Ja czas na ploty to mam głównie jak dziecko śpi :-D
Albo źle zorganizowana jestem albo za dużo dekoracjami się zajmuje :-D

Miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry