reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ach ci Mężowie;-) normalnie jak dzieci:-D:-D:-D, trzeba chwalić i adorować na każdym kroku;-)

No to Daysie miałaś wczesny poranek, żeby chociaż do 6 to ja już jakoś dam radę, ale 5:szok::no:

Maksymilian nasz Bartek był do chrztu ubrany "normalnie" a tylko kupiłam białą szatę, którą potem się kładło na dziecko jak ksiądz błogosławił. Szukałam ubranek typowych na chrzest, ale tutaj ceny tez były takie kosmiczne, że doszłam do wniosku, że szkoda mi pieniędzy na jeden raz. A gdzie robicie chrzciny? Tutaj czy w Polsce?

Anetka, tato duży to jaki miałby być Maksio;-) tez duży chłopak musi być:-D
Mój Adam ma 186 cm i liczę, że Bartuś co najmniej 190:-D
 
reklama
Iwonko chrzciny robimy w Polsce 10 października a ubranko kupiliśmy dziś na ebay używane ale nam się spodobało no i cena super bo tylko 3.99 funta:-)
Nasz synek jak się urodził miał 3120 dobrze, że taki malutki przynajmniej był łatwy poród.
Jutro mamy kolejne szczepienie. Mam nadzieję, że we wrześniu zdążymy go zaszczepić przed 29 bo tak mamy bilety zabukowane.
Okropny deszczowy dzień dzisiaj:wściekła/y:
 
hej dziewczyny dwa dni mnie nie bylo.Szczerze nawet kompa mi sie nie chcialo wlaczac byly dwa ladne dni to czlowiek zabiegany ;) ale dzisiaj standrad deszcz wiatr slonce itd.. malutka dzisiaj zabkuje okropny dzien caly czas zle i placz.. teraz dopiero obiad wcina ale i tak z oporami...loj jutro dentysta ale wkoncu do pani Kasi :D ~!!Za to my dzisiaj sobie nocny seans zrobimy :D kazal sobie nawet winko kupic bo tamte mu wypilam haha :D

My robilismy malej chrzciny tutaj w Leicester w polskim kosciele. Mala tak plakala ze ksiadz nawet mszy nie odprawil bo bylismy zreszta tylko my :D sympatycznie bylo. Ubranko przywiozla nam mama chrzestna malej czyli moja szwagierka od strony mojego meza .Slicznie wygladala wkleje wam zdjecie ;) Oliwia urodzila sie z waga 3650 wiec w sam raz :D ale i tak to porodu nie zmienilo hehehe... No my juz odliczamy dni do wyjazdu 13 tuz tuz :) !!!


p.s. nie smiac sie z napisu na torcie tak sie spieszylam ze analfabetka zostalam :D
 

Załączniki

  • DSCF2343.jpg
    DSCF2343.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 40
  • DSCF2353.jpg
    DSCF2353.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
Jezu troche przerwy,Maksio dopiero usnął,była kolezanka u nas z 6 letnim synkiem,potem szybki spacer był,obiad....kogiel mogiel:-)ja wczoraj bylam na carbocie i znow mi sie udały zakupy:tak:Umówilam sie do Edytki na sobote(manicure+parafina,woskowanie i brwi).Tatuś bedzie sam z Synkiem...Mój Darek idzie za dwa tygodnie na kawalerskie.A niech idzie,popatrzy na dziewczyny sobie tylko bez dotykania ja mu cały czas mówie(a on sie śmieje) i nie może uwierzyć że taka spokojna jestem.Jak ma coś zrobić to i tak zrobi:tak:ale powiem Wam w sekrecie że troszke jestem zazdrosna,bo nie ufam innym kobietą:wściekła/y:Maksymilian pamietam jak jeszcze bylaś w ciązy i pisałaś,a tu już szczepienia,paszport...Boże czas tak leci.A jak tam Mariolka?
 
Mariolka chyba myślami Cie sciągnełam.A mój Synek nie jest ochrzczony jeszcze,bo w maju jak bylismy to Babcia(Darka mama)nie mogła przyjechać i przelożyliśmy na........nie wiadomo kiedy teraz.Mielismy już ubranko,zostało w Polsce.Trudno.....i dalej Diabełek
 
ee tam diabelek :D no u nas byli moi rodzice i chrzesni noi my :) dziadkowie w Polsce zostali bo urlopow nie mieli niestety... A Darek sobie pewnie bedzie siedzial na tylku i patrzyl :D heheehe nie masz sie co bac :) zobaczymy co bedzie na naszych za rok moze dwa jak moj pojdzie na swoje kawalerskie :) oj juz bym chciala robi te przygotowania ale to jeszcze narazie trzeba pieniazki uzbierac i to ostro..
 
reklama
MAKSYMILIAN super, ze juz stroj macie :-) a co do dermatologa, to moze skonsultuj sie z lekarzem tutaj przed wyjazdem, przy okazji porownasz opinnie..
MARIOLKA Oliwka wygladala slicznie jak laleczka. Musialam sie wpatrzec czy to rzeczywiscie ona ;_) ogladalam ostatnio lalki na ebay i dlatego ( Brand NEW Silicone Vinyl Doll Kit to Reborn~Free Body~ on eBay (end time 15-Sep-10 21:41:58 BST) ) Zycze udanego wieczoru. My tez lubimy sobie winkowac od czasu do czasu ;_) tym bardziej ze moj E za piwem nie przepada... Torcik tez apetyczny, ja tez chyba analfabetka jestem bo żadnej pomylki nie widze...

ANETKA no wlasnie siostra mi dzis mowila o tym filmie :-) a masz go zsciagnietego? jesli tak to z jakiej strony?
 
Ostatnia edycja:
Do góry