reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Dzień dobry.Mariolka to jesteśmy umówione,dokladnie koło Chatki Puchatka,ok?tak o 9.50?oczywiscie jeśli nie bedzie padać deszcz.Moj Maksio ma prawie 9 miesiecy,pewnie nie bedzie sie bawił z dziećmi ale chociaż sobie popatrzy:))A to już coś dla niego_On tez dobrze zniósł szczepienia ,nawet raz wogle nie płakał.Powtórka z rozrywki za 3 miesiące-zobaczymy jak pojdzie.Mariolka mysle że lalka to dobry pomysł dla bratanicy,jest taki wybór teraz że ho ho....czasami żałuje że jestem taka duża już...hi hi.Może są jakieś chetne jeszcze na jutro?Amorku a może Ty z nami pojdziesz?
 
reklama
Ja też myślę, że lala to świetny pomysł:-), teraz z prezentami nie ma łatwo dzieci już od urodzenia wszystko mają:-D.
W nawale "gadających" zabawek czasem takie tradycyjne są dla dziecka świetną rozrywką.

Mój Bartuś dostanie pchacz-jeździdełko, o tym nie pomyślałam wcześniej, ale chyba Daysie pisała, że jej Antek dostał taki na gwiazdkę.

Anetka1981 widzę, że między naszymi dziećmi tylko 2 miesiące różnicy, fajnie, chociaż i inne dzieci zbliżone są wiekiem. Jak podrosną to drużynę piłkarską zorganizujemy;-) a dziewczyny będą nam dopingować, no chyba, że też będą chciały grać;-)
http://grapol.nazwa.pl/detal/components/com_virtuemart/shop_image/product/buuble%20go%201.jpg

wkleiłam adres do zdjęcia naszego jeździka, bo samego nie zdjęcia nie umiałam:-D

Daysie jak ty wklejałaś swoje zdjęcia?
 
Ostatnia edycja:
Kochane Kobietki :)

Byłam troszkę bez humoru i zabiegana wiec nawet nie włączałam laptopa. Wczoraj pierwszy raz odważyłam się wyjść sama (heh.. jestem dumna z tego małego sukcesu). Dzisiaj zaliczyłam Viktoria Park, centrum i agencje (z Moim). Pytałam o pracę na nocki... w jakiejś cukierni niby jest.. Chciałabym zacząć od nocek bo mój tak pracuje i nie byłabym sama w nocy (a to mnie przeraża).

Nie mam obecnie planów na jutro... trzeba coś wymyślić.
 
Pani Iwonko w centrum byłam już wiele razy jak przyjeżdżałam w odwiedziny do Mojego i na święta. Lubię chodzić po sklepach, ale co to za przyjemność oglądać cudowne rzeczy jak nie ma się własnej kasy :) muszę troszeczkę zarobić a wtedy spodoba mi się bardziej. Co do parku to dobrze mi zrobił ten spacerek... dużo zieleni, ładne boiska. Mój czasem gra tam w piłkę z kolegami z pracy... może i ja się skuszę. I po drodze byliśmy "zwiedzić" siłownię do której chcemy się zapisać... byłam oczarowana heh... jak to małomiasteczkowa gęś szybko może się czymś zachwycić :)
 
Tak, sklepy są niezłe, ceny jak to ceny, w jednych drożej w innych taniej:-D.
Ja już etap "zwiedzania sklepów" myślę, że mam za sobą, moje dziecko jako 100% mężczyzny nie lubi chodzić po sklepach:-D (chociaż ja z moim Adamem chodzę na zakupy i on mi bardzo pomaga w wybieraniu, hmm ...) nie mogę nawet wejść do sklepów dla dzieci bo tak się drze:-D spacer ma być a nie sklepy:-D no to spacerujemy.
Znajomi pocieszają, że jak trochę podrośnie to z kolei nie będzie chciał wyjść ze sklepu;-) i tak źle i tak niedobrze;-)
Ostatnio czytam(jak Bartek pozwoli;-)) świetną książkę "Jedz, Módl się, Kochaj" Elizabeth Gilbert, podobno wielki hit 4 lata temu, ale ja ją dorwałam dopiero niedawno, znakomita, bardzo podnosząca na duchu, polecam.
O, wiem co mi się przypomniało, dziewczyny gdzie kupujecie butki dla swoich pociech, jakie firmy polecacie?
 
A pro po książek.. gdzieś w Lester można dostać Polskie książki ? Bardzo lubię czytać a zaopatrzyłam się tylko w kilka gazet :/
 
Ja butki z Polski przywiozlam firmy Befado,a tutaj to dobre są clarks-ale drogie.Mimo ceny uważam że warto zainwestować w porządne.Co do książek Polskich to są w biblotece(koło fontanny).Zawsze kilka funtów w kieszeni!!np.na słodycze-hi hi.A tak na poważnie to od przyszłego tygodnia zaczynam ograniczać jedzenie(unikam slowa odchudzać sie świadomie)bo na samą mysl jeść mi sie chce.
 
reklama
P.Iwonka,
najpierw musisz wstawić wybrane zdjęcia on-line w darmowym najlepiej hostingu.
Następnie zmniejszyć je do odpowiednich rozmiarów,czyli do takiej rozdzielczości jaką akceptuje forum.
Następnie umieszczasz je w hostingu i oni podają Ci kody do tego zdjęcia odpowiednie dla forów on-line czy stron www.
np. kod BBc do forum itd.
Potem w poście pisanym na forum wklejasz te kody dostępu do zdjęcia i tyle.
Lub jak już masz zdjecia w hostingu to poprostu podajesz link do zdjęcia i wtedy żadnych kodów nie musisz kopiować.
Nie umiem prościej tego wytłumaczyć.
Darmowy hosting masz np.Image shack lub fotosik.pl
 
Do góry