reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Amor już tak na słodycze się nie obrażajmy;-) ja w Anglii zażerałam się maltesers'ami BOŻE!! jak ja je uwielbiałam:-D:-D teraz już chyba nie powinnam;-), ale powspominać, zawsze miło, albo Celebrations pychaaaaaaaaaa, dobrze że w Polsce ich nie ma bo pewnie bym się skusiła:-D
nie znam tych słodkości... gdzie można je dostać ? hehe
 
reklama
Hej Dziewczyny.Amorku ja też mam ochote na słodycze.....i to ogromną.Ja wybieram sie dziś z Synusiem do SSC(troszke w ciemno).Nastawilam już praleczke,Tatuś pojechał do pracy a ja klikam sobie....hi hi.Maksiowi juz prawie zeszły juz te okropne pleśniawki.Wogle to wybieramy sie w następnym tygodniu po nocniczek już,ciekawa jestem jak zaraguje na niego.Ciągle coś musze kupić,lista z dnia na dzień sie powieksza,a w portfeliku po 2 miesięcznych wakacjach pusto!!!!
 
Ostatnia edycja:
My chodzimy do tego koło polskiego sklepu polish taste.Byliśmy dziś i sie okazało że juz nie ma naszej polskiej grupy-zamkneli ją,ponoć żeby integrować sie z innymi.W czwartek idziemy na beach day od 10 do 11.30.Dzieciaki bedą bawiły sie w piaseczku.Maksio troszke jest malutki na to,no ale zawsze mozna sobie pogadać bo w domciu nudy.Zapraszamy!!
 
My dziś po pierwszym szczepieniu. Na razie jest ok, Maksymilian jest dość spokojny zobaczymy jak minie noc. No i wiemy już, że do polski możemy się wybierać dopiero koniec września, bo małego czeka we wrześniu ostatnia szczepionka. Potem dopiero na roczek. Ogólnie to poza wizytą w przychodni to dziś mieliśmy dzień leniuchowania. Prawie cały spędziliśmy z małym w łóżku. W końcu nam też odpoczynek się należy.

Amorku i jak tam sytuacja odnalazłaś się już?? Pamiętaj, że na forum masz wsparcie:))
 
Mariolka88 to party jest w SSC,koło Polish taste.Jakbyś nie mogła tam trafić to możemy sie umówić przed sklepem.Chyba że bedzie padał deszcz to nie wybiore sie.Co Ty na to?
 
Witajcie.
Ja dosłownie na sekundę.
Mam gości,codzień wyjazdy więc jest mały młyn.
Co do szczepień...moje dziecko miało 3 szczepienia przed 12 mies. życia.
W 2,3 i 4 miesiącu życia.
W tym na jednym podwójne tj.w obie nóżki-chyba to w 4 mies.

Temat słodyczy mnie nie dotyczy :-D
Więc nie piszę nic w tym wątku.
Dzień piaskowy rozumiem w SSC tam gdzie się poznałysmy anetka tak ?
 
Tak tak Daysie,dokladnie tam.Myśle że może bedzie bardziej tam to zorganizowane niż na tych naszych spotkaniach.Boże ale parny wieczór dziś....padam.Amorku jak tam samopoczucie?Dobranoc
 
reklama
Tak anetko bardzo chętnie chodzi ci o Polski smak tak na hinckley road?koło charki puchatka;)?mała by była w siódmym niebie gdyby byly dzieciaczki .oby ni padało...sorki jak lykam literki ale wieczorem pisze na telefonie..bo na kompa mi się nie chce wejść;)malutka dziś o 21 zaanela może mi pospi do 7 rano bo dzień w dzień o 6 wstaje heh a my nie przytomni..;)byłam dziś u lekarza doslownie weszlam do kliniki i już się poszłam na wizytę a trwało to chwilke badanie noi wyrok po urlopie na operacje dobrze ze Polski doktor i pod narkoza..uff..ale i tak cykora mam niezlego.. Do szczepień to moja mała zniósł dzielnie bez ubocznych skutków tylko ze strasznie plakala ze strachu taka dzielna:)a lekarzy boi się jak ognia.. Mała nam zaczęła wkoncu slicznie jeść !!zawsze taki niejadek chyba skoczy znowu w gore;)anetko ile twoje malenstwo ma??ja mam teraz roczek bratanicy ciekawe co jej kupić..może jakaś lalke ;)bo żadnej nie ma same grające zabawki...pozdrawiam was wszystkie!!jak tam amorku??
 
Do góry