reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ja też chętna na spotkanie.Jeśli po południem(po15)to mąż mnie by podrzucił nawet.Tylko piszcie propozycje gdzie kiedy i o której?:) Aha,dodam,że nie znam Lester więc jak zaproponujecie jakąś kawiarnie to proszę podajcie kod pocztowy;-)

Moja propozycja to jakiś raj dla dzieciaków typu figloraj,u nas w coalvill jest fajny ,nie wiem jak w Lester.
 
reklama
Witajcie. Nas na spotkaniu niestety nie bedzie ale mam pytanie poza tematem. Czy Wy albo Wasi mezowie slyszeliscie o pracy gdzies dla lakiernika meblowego lub konstrukcji stalowych? Bede wdzieczna za info.
Milego dnia Wam
 
Hej Dziewczyny. A co tutaj taka cisza? Jak tam po swietach?? W sumie odkad mieszkamy w UK to tak srednio obchodzimy wielkanoc. Jednak ze wzgledu na to ze mielismy gosci na swieta to tym razem nawet ze swieconką sie do kosciola wybralam :) To co z tym spotkaniem bo my z moim maluszkiem jestesmy jak najbardziej za !:)
 
Hej dziewczyny :) kiedyś pisałam o tym, że poszukuję agencji mieszkaniowych które byście polecały. Bardzo Was proszę podajcie nazwy, namiary na takowe. Nie mam zielonego pojęcia, które są rzetelne i nienaciągające na koszty. Już powoli szukamy z mężem domów do wynajęcia bo w lipcu zjawiam się w Leicester z moją młodzieżą :) Bardzo proszę o rady. Z góry dziękuję :)
 
Hej dziewczyny :) kiedyś pisałam o tym, że poszukuję agencji mieszkaniowych które byście polecały. Bardzo Was proszę podajcie nazwy, namiary na takowe. Nie mam zielonego pojęcia, które są rzetelne i nienaciągające na koszty. Już powoli szukamy z mężem domów do wynajęcia bo w lipcu zjawiam się w Leicester z moją młodzieżą :) Bardzo proszę o rady. Z góry dziękuję :)


Niestety nie pomogę, nie znam się. :sorry:
 
Witam Was dziewczynki :)
Pytanie z tych niezbyt waznych, no ale zalezy kto co lubi ;)
Solarium w Leicester. Korzystacie? Jakies sensowne gdzies? I czy stojace kabiny gdzies sa?
Poprosze o informacje. Dziekuje.
Milego dnia!
 
Witam Was dziewczynki :)
Pytanie z tych niezbyt waznych, no ale zalezy kto co lubi ;)
Solarium w Leicester. Korzystacie? Jakies sensowne gdzies? I czy stojace kabiny gdzies sa?
Poprosze o informacje. Dziekuje.
Milego dnia!


Nie chodzę na solarium także niewiele mogę pomóc, ale przyłączam się do pytania koleżanki raz w tygodni nie zaszkodzi pójść :)
 
reklama
Do góry