reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Dziewczyny mam prośbę. Szukam dla syna zajęć pozalekcyjnymi. Konkretnie chodzi mi o gimnastyke, na której będzie mógł sie uczyć pod fachowym okiem salt, jakiś skoków itd. Nie wiem nawet jak to nazwać i tu problem bo nie wiem jak szukać ;) Może coś doradzicie? Syna ma 15 lat i wariuje mi w domu bez dodatkowego zajecia :)
 
reklama
Czesc dziewczyny:)Mam takie pytanie.Bede mieszkala w Leicester na Hamiltonie,chodzi mi o tamtejsze szkoly podstawowe,a dokladniej o Kestrel'sField Primary School i Hope Hamilton Churchof England (lat 6) oraz dla 2 dziecka gimnazjum(13 lat).Chyba ze jakas szkole polecicie.Bardzo prosze o odpowiedzi:).
 
Aniu dobre szkoly dla nastolatka to english martys, St pouls i na Evingtonie sportowo jezykowa, unikaj Hamilton Community College ;)
Dla mlodszych na Hamiltonie nie podpowiem bo sama swoją woze dalej z racji dobrych opinii do Sacred Heart
 
Ja niestety w innych szkolach zielona mogę podpytac znajomych z Hamiltonu o szkoły w okolicy ale dla starszych jezeli sie dostaniecie to bym wybrala jedna z 3 ktore napisałam.
 
St Paul's, English Martys i Sacred Heart tak... Podpytam znajomych o szkoły dla mlodszych które sa dobre.
Dla starszych temat przerabialam dość poważnie i wiem jedno, wrogowi nie polece Hamilton Comunitty College a z Hamiltonu najbliżej do tej szkoły. Kiedyś ta szkoła uchodziła za najgorszą niby to sie zmieniło ale w takim razie ja sobie nie wyobrażam co tam się działo wczesniej jak teraz policja dość często bywa w tej szkole
 
Czesc Aniu, to bedziemy sasiadkami z Hamiltonu.
Odnosnie starszakow nie pomoge ale dla mlodszych to tak - Hope Hamilton ma niski poziom i wiele matek Polek narzeka. Bartek dostal sie i do Hope Hamilton i do Sacred Heart o ktorej wspominala Kasia. Pomimo dojazdow autobusem wybralam Sacred Heart. Co do Kestrelki - znajomi tam maja dzieciaki, generalnie zadowoleni a my wciaz czekamy na miejsce tam ale juz wiem ze Bartka nie przepiszemy choc to tylko 3 minuty pieszo od nas - mlody sam zadecydowal ze sie nie chce przenosic. Poza tym mam nadzieje, ze ostatni tydzien jezdze autobusem ;)
Pozdrawiam i zycze milego dnia :)
 
reklama
Do góry