reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Dziekuje Polaa, babcia zachwycona wnuczka, niestety mala od wczoraj goraczka i ciagle pieluchy pelne, ale humor ma dobry i je normalnie, wiec nie wiem czy to jakas 3 dniowka, czy moze zeby ida, ale ich nie widac. Na razie bidulka ciagle na rekach.
 
reklama
Ja miałam implant, ale to był mój i mojego byłego narzeczonego koszmar 3 miesięczny to co działo się ze mną to normalnie jak w jakimś dobrym filmie, skoki nastrojów, non stop płacz, albo złość, bez kija nie podchodz tylko do dziecka była spokojna a tak to oj kurzyło się teraz od dwóch miesięcy mam tabletki i już luzik, normalny okres 5 dni a nie dwa miesiące non stop mega powodzie. Także ja popieram tabletki ;-) a i chyba niedługo będę się żegnać bo trochę mi się skomplikowało życie i wracam z Leną moją do Polski.
 
Ja miałam implant, ale to był mój i mojego byłego narzeczonego koszmar 3 miesięczny to co działo się ze mną to normalnie jak w jakimś dobrym filmie, skoki nastrojów, non stop płacz, albo złość, bez kija nie podchodz tylko do dziecka była spokojna a tak to oj kurzyło się teraz od dwóch miesięcy mam tabletki i już luzik, normalny okres 5 dni a nie dwa miesiące non stop mega powodzie. Także ja popieram tabletki ;-) a i chyba niedługo będę się żegnać bo trochę mi się skomplikowało życie i wracam z Leną moją do Polski.

Dziekuje, czyli nadal jeszcze pozostaje ten zastrzyk na 3 miesiace, albo tabletki.. O implancie slyszalam jak na razie tylko jedna dobra opinie i reszte (bardzo duzo) zlych... Ten zastrzyk najbardziej mnie kusi :D Ponoc przy nim nie ma zadnych wahan nastrojow, ale tez sie moge mylic... Moniko, jak bys chciala porozmawiac, spotkac sie, albo potrzebowala pomocy to daj znac na priv.. Wiem jak jest kiedy sie nie uklada tak jak powinno i jak zycie potrafi skopac po d***e. Wiec bez wahania pisz..
 
hej Dziewczyny, mojej Malej wyskoczyla bardzo sucha skóra i szczerze mowiac nie wiem od czego strasznie sie luszczy na brzuchu,dzis sie widze z polozna ale moze wiecie co to moze byc? Tusza ​jak tam nocki? dobrze sypiacie? ja mam maratony ...:p ledwo zyje
 
hej Dziewczyny, mojej Malej wyskoczyla bardzo sucha skóra i szczerze mowiac nie wiem od czego strasznie sie luszczy na brzuchu,dzis sie widze z polozna ale moze wiecie co to moze byc? Tusza ​jak tam nocki? dobrze sypiacie? ja mam maratony ...:p ledwo zyje
Nie martw się to normalne, wiekszosc noworodków gubi stara skórę i potem już ma fajna.
 
hej Dziewczyny, mojej Malej wyskoczyla bardzo sucha skóra i szczerze mowiac nie wiem od czego strasznie sie luszczy na brzuchu,dzis sie widze z polozna ale moze wiecie co to moze byc? Tusza ​jak tam nocki? dobrze sypiacie? ja mam maratony ...:p ledwo zyje
Mamy to samo;-), polozna powiedziala, ze ta luszczaca sie skora ta warstwa, ktora malenstwo bylo pokryte w brzuszku i, ze tak ma byc.. Nie przejmuj sie, nawilzaj malenstwo i sie nie denerwuj.. :tak: Nocki hehe... Bardzo nieprzespane... Koncert Nicole zaczyna sie o 18-19...Trwa i trwa... Krzyki, wrzaski... Ja teraz jestem bez niczyjej pomocy, bo niestety okazalo sie, ze na mojego faceta liczyc nie mozna, wiec staram sie radzic sobie sama.. We wtorek za tydzien przylatuje moja mama.. Wtedy sobie odpoczne.. :-)i nareszcie ja zobacze, bo stesknilam sie strasznie.. Karpal sypiam srednio 3-4 godziny na dobe... Padam z nog, ale trzeba dla dzieciatka sie poswiecic.. A jak Tobie mijaja nocki.. Malenstwo tez daje popalic ? Pozdrawiam cieplutko :* Aha.. Zapomnialabym.. 5 dni temu odpadl pepuch :-):-):-) goi sie super.. Jak na psie, hehe.. po mamusi :-p
 
Tusza jak dziecko ci placze pod wieczor to moze byc kolka idz do gp sa specjalne kropelki albo niech mama z pl ci wysle to troche sie uspokoji. Co do tatusiow nieraz tak jest ze ich to przerasta, nie martw sie z dnia na dzien bedzie coraz lepiej.
 
Hej dziewczyny :).
widze ze sa nowe mamusie :) moje gratulacje kobietki :).

Vercia my rowniez goraczkujemy i gp nie wie od czego (mowi ze maly ma delikatna infekcje gornych drog oddechowych )ale to nie powinno byc przyczyna ,wyniki moczu sa dobre. kazala poczekac ze jezeli nie przejdzie do 3 dni to wtedy bedzie musiala pomoc antybiotykiem :(.

MlodaMamaMonika widze ze u Ciebie kobietko burzliwy okres w zyciu :szok: moze jak polecisz do Pl to tatus sobie wszystko przemysli i bedzie wszystko bardzo dobrze .wspolczuje Ci bo wiem ze to boli i niesie niepewnosc . ale nie poddawaj sie bo warto walczyc :).
 
reklama
Do góry