reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Mam pytanie troche z innej beczki. Zaczal sie sezon grzewczy czy uzywacie nawilzaczy powietrza dla Waszych maluchow? Jesli tak to jakiej firmy? Bo ja nie mam pojecia jaki kupic?
 
reklama
Dziewczyny a jak jest z wizyta u lekarza w PL. Ja z mężem posiadam europejska karte zdrowia czy dzieciom też się taką wyrabia??
Ostatnio jak byliśmy to musieliśmy płacić za wizytę jak Maksiul nam się rozchorował. Teraz tez chcemy lecieć na święta i nie wiem czy jakis dokument potrzebuję , aby dzieci mogły za free chodzić w razie choroby do lekarza
 
Maximilian na odwrocie karty masz adres internetowy wchodzisz jakby na nowa aplikacje Wypełniasz jeszcze raz swoje dane i kilkasz " add dependant" dodajesz dzieci i za 2 tyg dostaną swoje karty ;-) co za tym idzie wizyty w szpitalach/ lekarzach za Free ;-) nam nadzieje ze pomoglam ;-)
 
Mam juz swoja kruszynke,w piatek przez cc po wielogodzinnym czekaniu na zabieg urodzila sie nasza malutka:-) bo tylko 2,5 kilowa dziewczynka:-D. Stracila duzo krwi wiec jestem troche nietomna ale w niedziele juz ucielkilismy do domu (po 22 w nocy czekalismy na wypis caly dzien :no:). Corcia spi w dzien i jest aktywna w nocy wiec troche sie poprzestawilalo. Zmykam bo sie zbudzila:-)
 
Mam juz swoja kruszynke,w piatek przez cc po wielogodzinnym czekaniu na zabieg urodzila sie nasza malutka:-) bo tylko 2,5 kilowa dziewczynka:-D. Stracila duzo krwi wiec jestem troche nietomna ale w niedziele juz ucielkilismy do domu (po 22 w nocy czekalismy na wypis caly dzien :no:). Corcia spi w dzien i jest aktywna w nocy wiec troche sie poprzestawilalo. Zmykam bo sie zbudzila:-)

Verita
moje serdeczne gratulacje duuuuuuzo zdrowka dla Ciebie i dla malutkiej ;-)
 
reklama
Do góry