reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
hej dziewczynki
Pani Iwonko Maksiul w żłobku jakoś daje radę. Na razie był tylko dwa dni, bo w czwartek wieczorem miał temperature więc go w piątek nie puściliśmy. Myślałam, że już złapał jakieś choróbstwo w żłobku, ale okazało się, że to ząbki. Idą mu dwie górne dwójeczki tak więć uzębienie naszego synka to już 6 ząbków.
Dziewczynki mam do Was pytanko, ja zagęszczam małemu mleko kaszką nestle. Oczywiście zakupuję ją w sklepie z polskimi artykułami. Chciałam się dowiedzieć, czy w angielski sklepach znajdę coś takiego jak kaszka błyskawiczna.
pozdrawiam serdecznie
 
Witam wszystkie mamy jestem mama piecioletniej Natalki czy sa tu mamy co maja dzieci w podobnym wieku i maja ochote sie spotkac na jakas kawke kiedy dzieci sa w szkole lub przedszkolu albo w parku z dziecmi mieszkam niedaleko Victoria park czy sa mamy z tych okolic pozdrawiam im zycze slonecznego i milego poniedzialku
 
Maksymilian
Bebevita,Heinz,CoweandGate,Hipp,Aptamil,Organix(w Asda są i Nestle warzywna na ang.dziale)...każda z tych firm ma kaszki błyskawiczne ... jedne do rozrabiania w wodzie drugie na mleku.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Maksiula złapała wczoraj biegunka i wylądowaliśmy dziś u lekarza. Kazał nam dawać małemu dużo pić i w razie temperatury podać paracetamol. Trochę marudny ten nasz synek przez te biegunki, ale może szybko mu minie.
Jutro do pracy :-(
Pozdrawiam
 
Ale sie ruszyło, a mnie tu tylko chwilę nie było:)
Witam wszystkie nowe Dziewczyny:-D


Maksymilian, ja Bartusiowi zagęszczam kaszkami Bobovita i póki co nic nam bardziej nie smakuje:), Nestle jakos od początku Bartkowi nie smakowało a Bobovita i to w szczególności waniliowa:-D super:-D

Pozdrawiam
 
Maksymilian
zdrówka dla Maxsiulka.Oby szybko mu przeszło.
W ang.sklepach jest Bebivita...i nie jestem pewna czy nie jest to zamiennik Bobovity.
My zagęszczamy przeróżnymi kaszkami i przeróżnych firm,nawet i zwykłym kleikiem ryżowym.
Antkowi to za bardzo nie robi,natomiast nie mogą być zbyt słodkie,bo nie ruszy.
Wogóle stroni od słodyczy woli zdecydowanie kwaśne smaki.


Idę szykować obiad i zbierać się do pracy.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
B3Pati
Witaj na forum.
W Lest'er mieszka mi się nie najgorzej ale bywało zdecydowanie lepiej.
Ja generalnie nigdy nie byłam i w dalszym ciągu nie jestem zachwycona tym miastem...ale jak to mówią "wszędzie dobrze tam gdzie Nas nie ma" więc staram się nie narzekać ;-)
Pozdrawiam.
 
reklama
Witaj na forum B3Pati:-D
A gdzie mieszkasz w Leicester:-D ja takie standardowe pytanie:-D
Ja w Leicester czuję się jak w wielkim mieście;-) a że do tej pory mieszkałam w małym miasteczku (40 tyś mieszkańców) więc jeszcze mi "duże" miasta aż tak nie obrzydły:-D Na pewno Leicester nadrabia parkami, wszystkie bardzo lubię :tak:
Okolica gdzie mieszkamy jest nawet w porządku, tzn. niczym mi jeszcze aż tak "nie podpadła" a to tez ma znaczenie.
 
Do góry