reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej dziewczyny, ale się naczytałam, tak dawno mnie nie było ,dużo się działo , czasu mało na wszystko.....
Kasiuch życzę szczęścia w poszukiwaniu mieszkania ;-)
Daysie widzę że wakacje zaplanowane, nasze póki co stoją pod znakiem zapytania :-(

Pogodnego weekendu dziewczyny:-)
 
reklama
Hejka
Daysie fajnie że wakacje zaplanowane:)
Roksaniki ale Twój suwaczek mnie do przodu,wakacje już nie długo:)
Pani Iwonka szczęśliwego lotu:)
Kasiuch Ja u lekarza już byłam i rozumiem że nie chciałaś jechać.
A jeśli chodzi o flata to 400 za sam rent to i tak mało,trzeba liczyć do tego plus opłaty i kansil,taniej ciężko będzie znaleźć ale powodzenia może się uda:)
joasiach myślę że jak zna język to znajdzie sobie pracę.Tylko pewnie na początek przez agencje i to za najniższą krajową a potem to się zobaczy co los da...


Pozdrawiam was kochani i szczęśliwych walentynek życzę :-)
 
wlasnie sa tansze, gdyby nie bylo to bysmy nie szukali tanszych, zorientowalismy sie w cenach i wiemy czego mozemy szukac, dzis idziemy obejrzec jeden flat na narborough i jutro na glenfield, oby bylo przystepne...
pani Iwonko- mam nadzieje zelot minal spokojnie.

witam sie, dziewczyn y martwie sie bo kurcze nadal nic nie przyslali do nas z przychodni odnosnie tej szczepionki:/ chyba sie tam dzis przejdziemy:/
 
Hej dziewczyny
ale dziś fatalna pogoda,przyprawia mnie o fatalny nastrój:-(
agnieszka.kk urlop coraz bliżej,ale Wasz prędzej,zleci ten czas i ani się obejrzymy, a będziemy tęsknić jak wrócimy, że tak szybko minęły;-)
pani Iwonko mam nadzieję,że lot udany ,wszystko w porządku- wypoczywajcie po podróży:-)
Kasiuch jak tam dzisiejsze oglądanie mieszkanka?? trafiło się coś sensownego:tak:

do usłyszenia:happy2:
 
bylismy obejrzelismy, i odpada, na 1 pietrze, poza tym nie akceptuja house benefits.
dzis idziemy na rozmowe do berkley wq sprawie jednego flata, i w sobote do hurrisona, o drugiego.

i tu wlasnie dziewczyny mam prosbe, jesli ktoras z was wynajmuje flat od landlorda to moglybyscie mi podac do nich nr, bo landlordow tez chcielismy popytac.
 
reklama
hej hej
daysie fajnie że zakupy udane:)
roksaniki ahhh jak myślę o urlopie to od razu odpływam...:)
paniiwonka po wizycie jestem bardzo zadowolona,muszę jeszcze cytologię zrobić ale to u gp więc spokojnie,potem urlop i staranka o potomka:)


A Ja odpoczywam,bawię się nowym cacuszkiem,mąż kupił mi na urodziny które już nie długo nowy tel.i cieszę się jak dziecko:)
 
Do góry