reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

witajcie:)

AGNIESZKO- spoznione ale szeczrezyczenia urodzinowe!

my nadal w trakcie poszukiwan...:/
wczoraj za to spedzilismy mily wieczor, bo zostawilismy Olka u jego chrzestnej i poszlismy sobie do baru:)
 
reklama
Cześć:-D

Wczoraj i my w końcu trafiliśmy do GoKidsGo:-D, myślałam, że będę taka sprytna i wymyśliłam, że pojedziemy od razu po 10, bo rano przeciez nie bedzie ruchu:-D:-D:-D, O! ja naiwna;-) Podjeżdżamy, a tam kolejka długa jak nie wiem co, ale ja dalej idę w zaparte, że to na pewno nie do GoKidsGo:tak:. Musieliśmy jednak odstać swoje, w środku było przyjemnie, Bartek z Adamem wybawili się za wszystkie czasy, nawet nie wiem komu bardziej sie podobało mojemu dziecku czy mężowi;-)

Kasiuch jak tam szukanie mieszkania?

Maksymilian jak lot?

Pozdrawiam wszystkich:-D
 
hej dziewczeta :-) oj piekna pogoda dzis :-)
Iwonko szkoda ze sie nie zgadalysmy wczesniej z GOKIDSGO bo ja bylam w poniedzialek z sasiadka i jej dziecmi. moze nastepnym razem? mojemu Panu tez sie podabalo, powiedzial ze lepsze to od silowni :-)
nie wiem czy Ewa ma inernet w domu, ale z tego co mowila to lot udany. Maksiu wiekszosc drogi spal, a pozostala czesc bawil sie z innymi dziecmi :-) nie takie loty straszne jak je opisuja hehe
pozdrawiam serdecznie i milej niedzieli :-)
 
witam dziewczyny, dlugo mnie nie bylo. yh duuzo sie dzialo, w koncu sie przeprowadzamy-jutro, ale jednak na pokoj, bedziemy mieszkac na fosse rd south:) ciesze sie:)
 
hej witam
Daysie mieszkanko i osiedle bardzo fajne.Trochę w domku jest do zrobienia no ale to normalne, każdy robi sobie tak jak uważa za słuszne. Poza tym tutejsze domy mają wiele do życzenia.
Mój tato już wyjechał i szczerze powiem nie zastąpiona tak opiekunka do dziecka. Szkoda, że nie ma babci lub dziadziusia tu na stałe.
Co do żłobka to Maksiul startuje od srody. Będzie chidzil od środy do piątku na full time.
ja ustalilam sobie w Ala Carte, że będę miala poniedziałki i wtorki wolne więc będę siedziala z małym w domku. Jutro idziemy podpisywać wszystkie dokumenty.
Dziś spędziliśmy część dnia z Kornasią i jej Dianą. Diana jako starsza koleżanka opiekowała się Maksiulem. Pogoda super więc wylądowaliśmy na placu zabaw na Fosse Road.
Pani Iwonko podaj kontakt do siebie to dam znać jak pojdziemy na Fossa.
pozdrowionka
 
Hej,
A my dzisiaj w końcu wybraliśmy się do SSC na Braunstone, ja i Bartek:-D byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty:-D, a najlepiej było na koncu jak dawali przekąski:-D:-D, bo to były rodzynki a mój Bartek jest właśnie na etapie rodzynek:-D:-D:-D
Muszę się wkońcu odważyć i zacząć jeździć samochodem, bo bez samochodu ciężko:-(, na razie muszę się chyba psychicznie przygotować;-) do jazdy.
Maksymilian, jak tam synek w żłobku?

Kasiuch, jak szczepienia? My dostalismy skierowanie i mamy w przyszłym tygodniu.
 
reklama
Do góry