reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Iwonka
spróbuj kaszek warzywnych Heinz.
Mój Tosik je uwielbia,nie lubi owocowych więc kiedyś spróbowałam te.
Bartek też już jest wystarczająco duży i może od dawna jeść jajka więc spróbuj jajecznicę na parze.
Ja na początku robiłam na parze a teraz to już normalnie na maśle i z cebulką lub szczypiorkiem...i aż uszy się trzęsą przy śniadaniu.
Czasem daję mu muesli z jogurtem naturalnym.
A ostatnio nawet jak ja jjem rybkę w sosie pomidorowym na śniadanie,np.makrele to chętnie siada koło mnie i też żąda swojej porcji.
O dziwo polubił też parówki,więc czasem kromka chlebka z masłem i parówka i połowa jakiegoś warzywka:ogórek,pomidor.
Bardzo lubi też plaster szynki lub sera żółtego w kostkę grubą i też chlebek do tego.
Kaszki owocowe zawsze były ignorowane przez niego.
Kasia
nic się nie przejmuj,sama wiesz,że jak się chce to można,więc nie ta, to inna się znajdzie ;-)
U mnie z reguły czwartki,piątki(mąż ma wolne więc w czwartki są zakupy tygodniowe,piętek czas dla Nas a wieczorem albo film albo mama wybywa na piwo i ploty:D ) i weekendy odpadają.
Chyba,że weekendy popołudniu i u mnie w domu kawa ;-)
W sobotę mam generalne porządki domowe i obiady, pisze sobie menu na cały tydzień,część robię i mrorzę.
A niedziela to połowa jej zajęta jest dojazdem do kościoła i spowrotem :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Daysie, o kaszkach warzywnych nawet nie pomyślałam, good idea;-), koniecznie muszę wypróbować. Co do reszty, to wszystko już próbowaliśmy, jajka Bartek jadł nawet po dwa na raz, ale teraz nie chce:-( parówki są dobre, ale do rzucania na podłogę:-D:-D. Pewnie kiedyś znowu zacznie to wszystko jeść:)

Aga, Bartek padł:-D, tak się cieszę, że tyle byliśmy w parku, wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak Alan grzecznie siedzi w wózku:-D
 
A na dzisiaj dostałam cancelka:)dorotko to moze w sobotę po południu byśmy przyjechali z mała ;) u nas parowki ideszly okazało się po moich obserwacjach ze małej wyskakuja policzki pozjedzeniu ich a jadła je po roku. Kanapki podstawa jajka 2 na tydzień tez jako jajeczniczka;) uwielbia to!!!
 
jajka Bartek jadł nawet po dwa na raz, ale teraz nie chce:-(
Ale to chyba trochę dużo jak na roczniaka ?
Z tego co ja wiem,to po.6 mc co drugi dzień wrzuca się do obiadku tylko rozkruszone żółtko i to jego połowę, potem z czasem całe.
My tak jak Mariolka w tygodniu tylko dwa całe jajka.
Tj.dwa śniadania jako jajecznica i teraz już z białkiem.
Tyle,że Antoś ma 19 mc.
Kasiu
ten weekend już mam zaplanowany.
Ale za tydzień zarezerwuję dla Ciebie.
W sumie to będzie Halloween to można coś zaplanować ;)
 
Odbierzesz przy okazji wkońcu firanki dla Olivi ;)
Ja zakończyłam już moje niskobudżetowe zmiany w pokoju dziennym.
Muszę jeszcze tylko raz meble zalakierować tak w celach ochronnych przed moim dzieckiem i wkońcu szampana otworzyć,bo w przeciwieństwie do sypialni tu jestem zadowolona na 100 %.
 
Widocznie Bartek najadł się jajek na zapas;) i teraz ma przerwę:-D
Mariolka, tak mi się teraz przypomniało jak pisałaś o mleku i Oliwce, Bartek jak skończył roczek przeszłam na mleko dla starszaków, ale od razu wyskoczyło mu uczulenie na buźce, lekarka kazała wrócić do mleka wcześniejszego i tak przez ponad miesiąc pił mleko nr wcześniej, może spróbuj to samo z Oliwką.
 
Tak ,tylko to nie chodzi o to "na zapas" a o trawienie białka u dzieci.
Ale być może to też przesadyzm wieku XXI ;-)
Nie znam się ;-)
Nie mnie to oceniać.
Ale mówię Ci te kaszki warzywne ale tylko Heinz,tych polskich Antoś nawet nie ruszy,robią u nas furrorę ;-)
Sama uwielbiam serową i kurczakową :-D
Wszystko mi się pomieszało,Halloween to w ten weekend jest a nie za tydzień ;-)
W sumie teraz sobie przypomniałam czemu mam go zaplanowny :-D
 
dorotko to za tydzien sie widzimy tak ? Dzisiaj laskawie odwiedzil na chwilke z hanka oli ojciec chrzesny chyba sumienie go ruszylo po wczorajszych scesjach u nich na nowym domu .. My jutro probujemy z heinzem zobaczymy kupilam te warzywne co polecasz zobaczymy ;)
 
reklama
Do góry