reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
No membership card to wyrobiłam już na pierwszych zakupach jak tam byłam.
I to mi się podoba,w PL na Ikea to raz w roku sobie mogłam pozwolić a tu ???;-)
Aż się boję co to będzie jak ja do pracy wrócę :-D
 
I jutro znowu sobota, nawet nie wiem kiedy to tak leci, przynajmniej na nudę nie narzekamy:-D
Za każdym razem jak jesteśmy w parku poznajemy nowe mamy i dzieci; polskie i angielskie:-D tych pierwszych jest zdecydowanie więcej;-) coś mi się wydaje, że teraz nastał czas, kiedy Polacy tu przybyli zaczynają myśleć o potomstwie albo już takowe posiadają:-D
Te nasze maluchy będą od razu dwujęzyczne:-D świetnie
Mój Bartek jest teraz na etapie paluszków:-D:-D muszę mieć przy sobie paczkę cały czas i o każdej porze:-D, nawet jak je obiad to w rączce musi być paluszek:-)
Podobno jakieś protesty jutro mają być w centrum, ale nic konkretnego nie wiem, w sumie to i tak w sobotę unikam chodzenia do centrum z wiadomych powodów;-)
Mariolka jakie wrażenia z pracy, jak Oliwka wytrzymała tyle bez ciebie
 
Hejka. Wrazenia ok zmeczona . NIunka daje rade bardzo teskni mama mowi moja. zreszta jak wrocilam dzisiaj wczesniej z pracy to jak mnie zobaczyla to radosc:) opa opa mama opa opa i skakanie w kolo i tulenie sie to jest dopiero cos ;) no dwa dni wolnego

zmykam dziewczyny jutro napisze wiecej bo niechce mi sie ;) buzki
 
Iwonka
no to fajnie,że się nie nudzicie.
A paluszki Ty o solonych mówisz?
Bo nie bardzo rozumiem.
Co do protestów to tak wiem,moja koleżanka nawet się wybiera i ponoć ma być w TV widziana w pierwszym rzędzie :-D:-D:-D

Mariolka
odpoczywaj i generuj siły.

Pozdrawiam.
 
hejka kobietki !!

Ale dzien paskudny katastrofa... my z maluytka odpoczywamy ;) barszczyk czerwony zrobilam z pierogami mniam zaraz jak ja uspie to zjem :D buty mi do roboty przyszly ale znajac zycie obetra okropnie.

Iwonko tak pociagiem super sie jezdzi z dziecmi nie ma co duzo miejsca do spania zabawy i jaka frajda ;) !!!Oliwki sie nie dalo wyciagnac z pociagu bo byla histeria :D

do potem ;)
 
Jak będę w PL sklepie kiedyś to też poszukam tych paluszków.
Rzadko tam bywam i nawet nie wiedziałam,że coś takiego jest :tak:
Dlatego się tak zastanawiałam o jakich Ty paluszkach wciąż piszesz ;-)
Do głowy tylko te solone mi przychodziły a tu już kolejny wymysł cywilizacji hi hi hi
Pod koniec przyszłego tygodnia o ile pogoda dopisze wybieram się w Thonym do parku na Fosse Rd.
No i standartowo w środę na basen.
Pozdrawiam.
 
reklama
Te "smakowe" kupuję "u Pawełka" a są jeszcze takie "normalne":) bez soli juniorki to takie widziałam w Polish Taste
Ja osobiście lubię kokosowe a Bartek cynamonowe:-D mała rzecz a cieszy, ale np. Bartkowi się odwidziały chrupki kukurydziane, teraz nawet na nie nie chce spojrzeć to pozwoliłam Adamowi zjeść:-D:-D:-D

No, dzisiaj wieje, wprawdzie byliśmy na dwóch krótkich spacerach, ale do najprzyjemniejszych one nie należały:no:

Daj znać jak będziesz w mojej okolicy Daysie to my z przyjemnością wyjdziemy wam na spotkanie:-)

Myślałam, że jutro może na carboot, ale nawet się nie nastawiam, przez tą pogodę:no:

Mariolka, barszczyk, mniam, mniam, ja robiłam ostatnio barszcz ukraiński, Bartuś bardzo lubi buraki:-D
 
Do góry