reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Iwonka
ChB należy się każdej rodzinie nie zależnie od dochodu(dziś czytałam,że ma to się zmienić ale nie dla Nas,tylko dla tych co np. zarabiają 80 tys.rocznie na rodzinę a i tak dostają ChB)
ChT też i ile mi wiadomo pod warunkiem,że nie przekracza się dochodu na rodzinę właśnie 75.000 no i spełnia się warunki typu legalny podyt tutaj itd.
 
reklama
hej mamuski!!! ciekawe czy mi bedzie sie nalezal teraz chtc ale i tak dam znac im dopiero jesli wroce do pracy w styczniu znowu po urlopie chorobowym bo 26 mam operacje listopada. Mam cicha nadzieje ze popracuje tam do tego czasu. Jak narazie juz dzisiaj bylam w robocie i od jutra normalnie zmiany od poniedzialku do piatku 14-22 wow ...chyba sie zatesknie za moja kruszynka:(:(:( na sama mysl cos mnie sciska... uciekam spac kobietki do juterka
 
No Mariolka szybko zadziałałaś:-D a gdzie pracujesz :-D:-D moje standardowe pytanie, jak tak człowiek siedzi w domu i nie ma kontaktu z pracą to go wszystko interesuje;-) chociaż żeby posłuchać;-)

Jak te dni szybko mijają, jutro już czwartek, ani się obejrzymy a święta przyjdą.
My zostajemy w Leicester, Adam w wigilię ma nawet pracować, takie życie.
 
hejka mamuski!!

No praca jest w industrious. tam kolo mnie magazyn maja. praca z ciuszkami akcesoriami itp. dzisiaj ide normalnie na moja zmiane wiec powiem wam wieczorem co bede robic ;) bo wczoraj to na overka bylam na innym dziale. hah ale przyjde zrypana cos czuje wieczorem bryyy...

ale zimno sie zrobilo juz... moj maz wlasnie daje mi koncert haha :D
 
My też na Święta w domu tj. tutaj.
Od kiedy jesteśmy w UK to tylko raz w PL byliśmy na Bożenarodzenie.
Wtedy jechaliśmy autokarem,to można było więcej z PL przywieźć rzeczy,bo to było jak mieszkalismy dopiero tu 8-9 mies. dopiero.
Teraz to autokarem z Małym nie pojadę,bo za długo,na samolot ceny kosmiczne a i samochodem też mi się nie uśmiecha,biorąc pod uwagę zeszłoroczną zimę w Europie,korki,zamiecie i nie obowiązkowość w UK posiadania opon zimowych a w Europie tak to i tak odpada.
Ja na odpowiedź z szpitala już nie liczę,jutro ostatni dzień...tak więc od przyszłego tygodnia ruszam na miasto.
Mój mąż załatwia teraz sobie u personalnej " flexible hours for parent " to i z godzinami pracy nie powinnam mieć problemu.

Mariolka powodzenia i trzymaj się kochana ;)

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
dziekie Daysi :D bede sie trzymac musiala nowe buty zakupic niestety przez neta bo nie mam czasu jechac do sklepu. Bo te moje to ja w nich plywam :D !!! masakra...

Wlasnie wyslalam paczke z Polski do nas wszystkie nasze ciuchy jada bo jechalismy z niczym do Anglii poniewaz nabralismy jedzenia :D

WLasnie znowu pani do mnie dzownila z innej agencji. masakra.. Ale ruch sie zrobil :D
 
reklama
Do góry