reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

mnie nie wystraszyłaś,ja zaląam w miarę codziennie tylko nie bardzo jest z kim i o czym pisać
a gdzie byłaś na urlopie?

Justyna dawaj znak że jesteś i żyjesz
 
reklama
czesc dziewczyny. Tunia mnie to nie wystraszysz kobitko tak latwo.
Bedismall jestem zyje, :)
piszcie dziewczyny co u reszty
U nas super z Nicolasem jak nowo narodzony biega jak szalony, rano wstaje bez problemu
za to Lena spadla nam niedawno z lozka no i w sumie nic nie bylo, ale jakos widze ze jej glowka dziwnie napuchla, jakby gabke miala tak miekka. sama nie wiem czy to po upadku czy nie, nic ide jutro do lekarza zobaczymy
pozdrawiam reszte mam
 
czesc dziewczyny cos nie piszecie ostatnio, chyba faktycznie Tunia was wystraszyla:0:)
sluchajcie jesli ktoras ma ochote zapraszam do siebie na kawke.
dzien i godzina bez roznicy, zapraszamy
 
Justys, chyba rzeczywiscie wystraszylam te kobitki, bo cisza taka zapadla ;/
Bedismall, bylismy w Hiszpanii, bylo super pomimo, ze pogoda nie byla rewelacyjna caly czas i bylo troche za krotko, ale zawsze to lepsze niz nic.
Dziewczyny mam do sprzedania rowerek dzieciecy smart trike 3-kolowy ze zdejmowanym zabezpieczniem praktycznie nieuzywany za polowe ceny nowego produktu, fotelik bujany/lezaczek z palakiem i zabawkami fisher-price rowniez za polowe oryginalnej ceny, krzeselko do karmienia (zwykle bez bajerow) za 10f., lozeczko turystyczne mothercare malo uzywane za 25f, i puchatek na biegunach (poki co zarezerwowany dla Justyny, chyba ze sie rozmysli). Moze ktoras bylaby chetna to zapraszam ;)
 
hej tuuunia,ja moze bym odkupila to krzeselko do karmienia? musze jeszcze pogadac z mezem. Moze sie zgadamy jakos to podjade i zobacze co tam masz ciekawego bo ja jeszcze nie zaczelam wyprawki kompletowac....

laski,jak wasze przygotowania do Halloween? U nas totalne szaleństwo,hehe,nie zartuje,ale troche wyluzowalismy w tym roku i mamy salon udekorowany halloweenowymi pierdołkami,świecącegoduszka i dynię a dzieciaki jutro idą do bawialni na party,mamy już kupione przebrania dla nich,bilety do bawialni nie były tanie - 8f ale raz się żyje

piękna dziś pogoda więc tylko poczekam aż mi włosy wyschną,może troche domek ogarnę i idę gdzieś w teren. Macie może jakieś sprawdzone przepisy na potrawy z dyni? Lezą mi takie dwie wielgachne w spiżarce i czekają na napływ weny z mojej strony...
 
hej hej
tuuunia to ja musze zerknac w grafik mojego meza i sie zgadamy jakos,w profilu mam namiary na skype to mozemy sie konkretnie wtedy umowic co i jak
a tu mam fotki z dzisiejszej imprezki moich dzieci
IMG_0719.jpgIMG_0742.jpgIMG_0754.jpg
 
hej dziewczyny :)
Możliwe, że z narzeczonym opuścimy Polskę i wyjedziemy do Leeds. Byłoby to około lipca 2011. Sporo jeszcze czasu przed nami....
Mam do Was pytanie: czy są tam u Was jakieś Żłobki Polskie bądź Przedszkola?

Pozdrawiam Mamusie
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny.Zagladalam juz tu wczesniej ,ale jakos nie moglam sie zebrac zeby napisac.Jestem z Leeds i mam prawie 2 letniego synka.Szukam dla mojej pociechy kolegi/zanki w podobnym wieku,a ja chetnie poznam mamusie i wypije z nia kawke.Pozdrawiam.
 
reklama
Hej. Witamy nowe kolezanki- Lady MK i Kami1.
Niestety albo chyba raczej stety nie dorobilismy sie jeszcze tu w Leeds polskich placowek typu zlobek czy przedszkole. Jest polska szkolka sobotnia przy polskim kosciele i to raczej wszystko. Pisze 'stety', poniewaz wydaje mi sie, ze poslanie dziecka do polskiego przedszkola byloby izolacja i w ten sposob dziecko na pewno nie nauczyloby sie jezyka, a w szkole podstawowej przydaloby sie zeby juz co nieco go znalo, zeby nie czulo sie zagubione i gorsze od innych.
Lady, ale generalnie fajnie jest w Leeds, wiec zapraszamy!

Kami, a na jakiej dzielnicy mieszkasz? Masz synka w wieku kilkorga z naszych forumowych dzieciakow, wiec towarzystwo do zabawy na pewno sie znajdzie.
Pozdrawiam serdecznie!
 
Do góry