reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Leeds

reklama
jak to nie ma?:) ja jestem!
ale faktycznie duzo dziewczyn nam zaginelo w akcji.. :) Obudzcie sie, koniec lata, jesien przyszla, zimno zaraz bedzie, czas zaczac sie chowac po chalupach i kawe pic bo nie bedzie jak z dzieciakami po parku ganiac! :) ktora chetna, kiedy, gdzie?:)
A ja jak zwykle przedobrzylam z siedzeniem, ale sie podjaralam bo maz mnie namowil na zakup nowego aparatu. Mialam wybor miedzy dwoma i grzebie teraz w necie i szukam czy ma czego chcialam, bo zaczynam sie obawiac ze jednak moglam wybrac ten drugi. Ehhh :) jutro zadzwonie do brata i niech mi powie co i jak bo to jakby on mnie namowil na ten! dziadyga! :)
Dobranoc :)
 
czesc dziewczyny
Jasmina niestety ja nie i tez nie wiem czy ktoras z diewczyn zajmuje sie avonem, napewno Emilak z polskiego sklepu na Beestonie , tyle wiem
Motylku skrobnij cos:)
Bedismall a ty jak sie czujesz? dajesz rade? jak bylo na wakacjach , pochwal sie?
Ingrid , Cocolino i Zytasia i cala reszta co u was?

u nas chorubsko potwierdzone, za tydzien zabieg pod krotkim uspieniem , wprowadzenie steryd do chorych stawow potem zobaczymy . wiecej na ten temat tutaj
MLODZIENCZE IDIOPATYCZNE ZAPALENIE STAWÓW

duzo pisania a i tak zle potlumacze. mamy ostatnio ciezkie dni Nico nie moze chodzic musz go nosic po schodach , mniej sie bawi czest lezy i odpoczywa, dlaczego to musi go tak meczyc?
no nic nie zanudzam pozdrawiam pa
 
Justyna dzieki za odp.
Mam nadzieje ze po tej operacji Twoj synek poczuje sie lepiej. Troszke wiem na ten temat bo mojej siostry roczny synek juz dwa razy byl w szpitalu z zapaleniem stawow (diagnoza to tylko zapalenie stawow). Zycze duzo sily i mam nadzieje ze leczenie nie bedzie trwalo bardzo dlugo. Przesylam duzo dobrych fluidow.
pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny :-)) dawno mnie tu nie bylo ale ostatnio tak duzo sie dzialo i zlego i dobrego, ze wlasciwie nie mialam czasu, zeby sie przysiasc choc na chwilke ;/;/;/ U nas wszystko w porzadeczku, powiedzmy, ze w porzadeczku, jestesmy bez telewizora niestety poprzez nie udana wizyte naszych znajomych w weekend, którzy oblali nam tv alkoholem... telewizor bedzie chyba do wyrzucenia, no ale zobaczymy, kupilismy go 3 miesiace temu i kosztowal ponad 1000 funtów, wiec strata niezla dla nas ;/;/; ..... A tak poza tym to sprzedaz i kupno na ebayu idzie mi dobrze, latam ciagle na poczte, podoba mi sie to i zaczynam sie zastanawaic co bedzie jak wysprzedam juz wszystko i wiecej nie bede miala - hihihi no ale pewnie cos sie wymysli :-)) Pisalam wam chyba, ze staramy sie z mezem o druga dzidzie i ..... WLASNIE JESTEM W CIAZY ;-)))) w kazdym razie póki co test wyszedl pozytywny, gdzie 3 dni wczesniej byl negatywny.... ;-#)))) w srode mam wizyte u mojego GP no i on mi potwierdzi ten fakt ( mam nadzieje ) i dowiem sie który to tydzien ;-))) Jak narazie jeszcze to do mnie nie dociera, chociaz dzidzia tez planowana i oczekiwana kilka miesiecy... A nie dociera dlatego, ze poza rosnacym brzuszkiem nie mam zadnych objawów ciazy ... no moze takie malutkie jak wiekszy apetyt, wieksze pragnienie, spadek kondycji itp ale to jak narazie nic w porównaniu do mdlosci i wymiotów na przyklad ;-)) Nasza Julcia zadowolona, oswajamy ja juz z ta mysla , caly czas mówi, ze chciala by braciszka ... super by bylo ;-) ale dla mnie mówiac szczerze wszystko jedno - aby zdrowe bylo i aby donosic do konca ;-)) Zastanawiam sie jeszcze co z ta moja praca zrobic, bo sama nie wiem, musze zadzwonic do jobcentre i sie dowiedziec czy mam szanse na maternity allovance.... bo w pracy i wdycham szkodliwe srodki i dzwigam , a jak narazie nikt jeszcze nie wie, wiec .... musze wszystko przemyslec dokladnie ale i tak wydaje mi sie ze mam niewiele do stracenia, nawet gdybym sie zwolnila ... bo to tylko 3 razy w tygodniu po 5 godzin .... no i nocna zmiana ;/;/; Moze macie jakies rady dla mnie ? Pytalam juz Justyne o to i doradzila mi na swój sposób ale nadal sie wacham ....
Jasmina, u mnie w pracy ktos tam rozpowadza ale to ciezki temat bo nie dowoza do domu, wiec problem z przekazaniem pieniazków ale Emilka w polskim sklepie i na markecie w miescie tez ktos napewno sie tym zajmuje ;-) Justyna, ja juz Ci pisalam na gg o tym choróbsku itp, wiesz, ze jestesmy z Toba i trzymamy mocno kciuki ... nie poddawaj sie kobieto i badz silna teraz - dla siebie i synka .....
Stefanka - a Ty gdzie sie podziewasz sasiadko Justyny zza sciany ?
co u reszty ? Piszcie ;-) Pozdrawiam serdecznie i lece gotowac obiadek, bo za godzinke mezus wraca ;-)) w przyszlym tygodniu wam napisze jak bylo na wizycie u lekarza ;-) pa ;-)
 
hej
motylku no to wielkie gratulacje!! a z tv to ja osobiscie bym takich znajomych obciazyla finansowo za straty. GP jak na moje doswiadczenie w tym temacie nic ci nie potwierdzi i nie zrobi zadnych badan, ja tak mialam,mozesz tylko wziasc ze soba test ciazowy i mu pokazac oraz czekac na wizyte u poloznej i to tyle.

Justyna
bardzo mi przykro ze synek sie tak meczy,trzymam kciuki aby zabieg mu pomogl,badz silna

my z urlopu wrocilismy wypoczeci ,usmiechnieci i zadowoleni i tyle w temacie ;-) w koncu o to chodzilo,nie?
po powrocie w skrzynce znalezlismy pismo z councilu,zaoferowali nam 2 bedroomowa meline na middletonie,dobre i to,ale musialabym brac mega kredyt na kapitalny remont a pozniej użerać się z jakimiś pijakami,to nie dla mnie. Zaniosłam papiery ciążowe i mogę starać się o 3 bedroomy. Po powrocie z urlopu wszyscy sie pochorowaliśmy,mojego D brzuch bolal,ja i dwójka dzieci mieliśmy wymioty,ja dodatkowo biegunkę i teraz Dominik ma zapalenie migdałków...eh!szkoda słów, biadole i narzekam a to tylko przeziębienie...
 
Hej dziewczyny. Melduje, ze obudzilam sie z wakacyjnego snu i wracam do Was.
Po pierwsze- ogromne gratulacje Motylku! zycze Ci spokojnej, bezproblemowej ciazy i szczesliwego rozwiazania. No i moze tym razem synka ;)
Wlasnie wrocilismy z wakacji- fotki na Facebooku. Bylo super, ale za krotko, no i oczywiscie musielismy zlapac jakiegos wirusa, wiec aktualnie sie kurujemy.
Gorace pozdrowienia i buziaki dla wszystkich mamusiek i dzieciaczkow!
 
reklama
Do góry