reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

No i dupa :happy2: 10 sekund przed koncem ktos mnie przebil o 50p. Pilnowalam, a maz mnie zagadal i zapomnielismy :angry: No to jutro mamy problem :sorry2:
Ale przynajmniej przy okazji jak juz siedzialam wlazlam tez na plaszcze i jakis zakupilam. Mam nadzieje ze bedzie spoko. Jak nie to go sprzedam spowrotem.
A motylku - mowilas cos ze nie refunduja kosztow wysylki. Tzn ze jak zobacze ze przesylka byla za nizsza kwote niz napisali, moge chciec zeby mi oddali, czy jak? Bo przy tym plaszczu byla dosc droga.. 3,50 za wyslanie jednego lekkiego plaszcza to chyba duzo?

Edit: zajrzalam raz jeszcze na aukcje ktore sie koncza i udalo mi sie wylicytowac inne lozeczko za 10,55Ł. Ale szczerze mowiac te 5Ł wiecej jest tego warte, bo to lozeczko przynajmniej sie nam podoba :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
bedismall - fajnie ze macie sie dobrze i fajnie ze dzidzia ladnie rosnie :tak::-) Oby tak dalej. Trzymajcie sie dzielnie i cieplutko :-)
:-)
ja bym ci radziła żebyś kupiła ciepłe rzeczy w Polsce,przynajmniej buciki,tutaj słyszałam że jednak ma być zimno zresztą np wczoraj to była jakaś masakra :-/ a z ocieplanymi butami jest ciężko
 
Czesc dziewczyny :-)) Alez piekna pogoda dzis byla, prawda ? ja juz po 9 rano wystartowalam pelna energii na poczte powysylac paczki do moich kupców z Ebaya :-))) potem troszke porzadków na ogrodzie no i codzienne obowiazki typu obiad sprzatanko itp :-)) a wieczorem przyjechal kolejny kupiec z Ebaya odebrac osobiscie spacerówke, która sprzedalam wczoraj na aukcji :-)) super, super, super :-)) Poza tym wszystko po staremu :-)) w dalszym ciagu robimy wszystko aby na tescie dwie kreseczki sie pojawily ale czy kolejne próby udane czy nie okaze sie na poczatku pazdziernika ..... No i trzeba kupic kolejny tescik :-))

JUSTYNA - jaK TAM na kursie, co ? zadowolona jestes ? I jak malenstwo Twoje to mlodsze i starsze ?
Zytasia - pisalas ostatnio ze przyszly jakies pieniazki do weryfikacji z paypala - co mialas na mysli ? Jesli chodzi o ten plaszczyk to faktycznie troche duzo ... wiec to jest proste - jak przyjdzie do Ciebie paczka to sprawdz po prostu ile kosztowal znaczek, bedziesz miala jasna sytuacje - czy sprzedawca zarobil na Tobie czy nie ... bo czesto jest tak ze licza sobie za duzo a tak byc nie powinno , bo to przeciez Ty placisz za przesylke i jesli cena jest wyzsza to sprzedawca powinien Ci zwrócic róznice - nie mówie tu oczywiscie o jakichs groszach ale o torszke wiekszych kwotach jak £1 i wiecej ... Fajnie, ze wygralas inna licytacje, a z drugiej strony nie fajnie, bo pytalam Ciebie o ten kojec dlatego, bo ja mam taki do sprzedania ! :-)) dlatego wystawic go musze na Ebayu na licytacje .....trudno - tak to bys chociaz odebrala ode mnie i na kawce zostala :-))
Bedismall - co u Ciebie? jak szkraby sie chowaja ?
Ingrid, Tuunia, Stefanka, Kamalodz - a z wami co ??? I z cala reszta ?? Pozdrawiam serdecznie !!! :-))))
 
Bedismall - tak wlasnie zrobie, zakupie zimowe wdzianka w PL, a napewno przynajmniej buty i czapke, bo tu czapek tez wiele takich malych nie maja, no a poza tym nie ma zadnych ze sznurkiem a Maja czasem ma takie dni ze nie robi nic innego tylko sciaga czapke z glowy. A jak zima bedzie ostra to raczej niewskazane. No i jak beda sznurki i raz, drugi, trzeci sie jej nie uda to sie moze oduczy :tak:
motylek - spojrzalam na cene, przesylka byla 80p tansza niz zaplacilam. Stwierdzilam ze tym razem sie jeszcze awanturowac nie bede, ale poki co nie wystawil mi pozytywa wiec jeszcze chwila i sie upomne. I o jedno i o drugie :angry::happy2:
A jak chcialas sprzedac lozeczko trzeba bylo krzyczec. Mi bylo bez roznicy gdzie kupie, potrzebowalam na juz, dlatego ebay wydal sie najlepszym rozwiazaniem bo wiedzialam ze tam napewno beda. Nikt glosno nie krzyczal ze ma, to skad moglam wiedziec?:-) Nie krzyczalas tez ze masz spacerowke do sprzedania a ja teraz wlasnie spacerowki tez szukam :-) No ale w sumie nie wiem czy najlpierw nie sprzedam swojego wozka zeby mi dwa nie staly bo miejsca nie mam :-D
A ja od dzis chodze na angielski, tam na tej playgroupie o ktorej ijna pisala. Zobaczymy jak to wyglada. No ale w sumie jak nie musze za to placic, to jakby nie wygladalo, uczy mnie angielka wiec napewno cos nowego mi do glowy wpadnie. A jesli nie to sie chociaz bede dalej przyzwyczajac do angielskiej mowy :-D
Koncze bo mi Maja wlasnie pol szafy wywlekla na wierzch :sorry2::-D
Pozdrawiam
 
czesc dziewczyny
Motylku dziekuje szkola narazie spoko, jestem na Entry3 uczyc sie trzeba i nadganiac braki w domu.moze sie uda
Dzieki dzieciaczki jak to dzieciaczki, Lenka ma juz 2 zabki i jest juz duza panna
Nicolas raz gorzej raz lepiej, najgorsze sa skoki pogodowe, dzis rano np zajelo mu dobra ponad godzine nim zaczal chodzic.
w przyszlym tygodniu mamy wizyty u lekarza zobaczymy co zdiagnozuja.

Zytasia to spryciulo znasz moj nick na innym forum , zartuje reszta tez juz napewno skojarzyla:)
co do kupowania przez internet, do jakiegos czasu kupowalam na ebayu, ale ostatnio znalazlam angielska strone mam i tam za darmo nadajesz ogloszenia, ale nawet nie o to chodzi bo ebay przeciez tez nie drogi.
Ja np kupilam tam ok 30 szt ciuchow(kurtka, bluzki, bluzy, body, spodnie, sukienki) wiek 9-12 dla lenki wiekszosc next, gap, mark-spencer
niezniszczone za 20 funtow.
a w sobote jade po spacerowke za 50funt a warta jest nowa 4 razy tyle, na ebayu w aukcji ta sama konczyla sie na 80 funtach, a nowa 200
mozesz sobie luknac na ta stronke
Parenting advice and information in your local area - Netmums
musisz tylko wybrac tam miasto i poszperac w local boards

a co u reszty??
 
hej dziewczyny
kolezanka ma miec zalatwiona prace u takiego jednego kolesia,nie wiem czy jest ok
mam prosbe czy ktoras z was miala moze z nim do czynienia?
David Clarke
Cottage farm
Malton yo17 8ss
United Kingdom
 
hej dziewczyny!
bedismall w życiu o tym typku nie słyszałam, przykro mi.
zytasia czy ty na ten angielski chodzisz w srody? O której? Może sie wybierzemy razem, co? Ja na tych playgrupach byłam kilka razy ale już dosc dawno. Słyszałam własnie, że zrobili tam angielski i wybierałam sie po wakacjach, ale jak zwykle trochę mi sie czas rozciągnął. Napisz proszę jak jest to dołączę do Ciebie od najbliższych zajęć.
 
czesc dziewczyny

Ja jak zawsze tak z doskoku.

Dziewczyny i jak jest na tym kursie angielskiego? Napiszcie cos wiecej, jestem bardzo ciekawa i zainteresowana. U mnie w okolicy niestety zlikwidowali taki wlasnie kurs dla rodzicow z dziecmi buuuu. Napiszcze mi prosze gdzie sie odbywa, w jaki dzien i w jakich godzinach. I jak nazywa sie nauczycielka prowadzaca (moze Nicki????) :-) Z gory wielkie dzieki.

Pozdrawiam bardzo serdecznie
 
Ingrid, jasmina - sorry ze tak dlugo nie odpowiadalam ale bylam znow w Polszy :-)Nastepny raz najprawdopodobniej dopiero w kwietniu, bu! :-(
Angielski jest w srody o 13,trwa 1,5 godz, dziecmi zajmuja sie dwie opiekunki. My dzieci nie widzimy, jestesmy w kompletnie innym pomieszczeniu, ale jak cos nie tak, to ktos przychodzi i mowi w czym rzecz (np chca pampersa bo dziecko nawalilo) albo przynosza dzieciaczka jak juz mocno placze :-) nie pamietam jak ma na imie ta pani co prowadzi, ale jest mila :-) myslalam ze to bedzie jakas zwykla ot po prostu a to pani z Leeds City College, wiec spoko. Nie mam pojecia czy mozna sie jeszcze dopisac, trzebaby pojsc i sie spytac. Fakt faktem jest to kurs gdzie wszyscy - rozumiejacy czy nie, sa razem, na pierwszych zajeciach kobiecina dawala nam jakies kartki z pytaniami zeby sie zorientowac co potrafimy, a na drugich byl alfabet :happy: Ale mi to nie przeszkadza bo poszlam tam glownie po slownictwo i zeby miec kontakt z angielskim - same wiecie jak bardzo angielski idzie na bok kiedy siedzimy w domu z polska telewizja, z dziecmi ktore uczymy mowic po polsku, mezem polakiem i w wiekszosci polskimi znajomymi :-)
No i powiem Wam ze nawet na lekcji uczacej alfabetu (teoretycznie bo bardziej omawiala kobiecina to ze sa samogloski dlugie i krotkie - o czym sie przy okazji nauczylam) poznalam tez kilka nowych slow. wiec mysle ze tak czy siak warto. Zapytajcie czym predzej moze sie jeszcze uda, ale jesli ma sie udac to trzeba juz, bo kurs trwa tylko 12 tygodni, a teraz w srode byl 3 raz.
Pozdrawiam!
 
reklama
Zytasia - dziekuje bardzo za Twoja odpowiedz. Bylabym zainteresowana bo wczesniej wlasnie uczeszczalam na taki kurs, niestety po przemysleniu calej sprawy Armley jest jednak dla mnie zadaleko. Moge sie nawet pochwalic ze ja na takim kursie wlasnie zdalam egzamin. Moja nauczycielka byla naprawde niesamowita.
pozdrawiam i zycze milej nauki.
 
Do góry