reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

hej dziewczyny

Justynka sliczna to twoje malenstwo
Coocolino wszystkiego najlepszego
Motylku my tez szukamy domku z ogrodkiem,planujemy przeprowadzke na wiosne ale to nie jest takie latwe znalezc dom w bezpiecznej okolicy.Nawet w najlepszej dzielnicy znajdzie sie nie za ciekawa okolica.
Agnes(ka) gratuluje coreczki.

A u nas dzieja sie dziwne rzeczy,wczoraj moje dzici klocily sie po swojemu o zabawke,rozdzielilam ich i odwrocilam sie na chwile,a tu nagle slysze placz i widze na policzku patrycji slady zebow,maly lobuziak ja ugryzl,a dzis cos mu sie nie spodobalo i dziabnal ja w ramie.Jak go tego oduczyc?
Ja tez mam juz dosc tej pogody,mogloby juz zaswiecic słoneczko.W dodatku caly czas meczy mnie katar a ostatnio cierpialam z powodu zatok szczekowych,okropny bol.Maz dalej bez pracy,mam nadzieje ze juz niedlugo.Teraz mamy samochod wiec moze bedzie latwiej.
A jak tam reszta mamusiek??Zdrowe jestescie?
Pozdrawiam
 
reklama
Justynka - śliczną masz córeczkę!!! Piękna jest kruszynka.
Tak my w czerwcu wracamy na stałe - tzn najpierw ja i dzieciaki a małż dojedzie może w grudniu a może w kwietniu, to się dopiero w praniu wyjaśni.
 
Hey
Ja dzis tak na szybko, bo mi jakos niedobrze i ide spac :sorry:
Justyna - sliczna coreczka, taka malutka..mimo ze Maja ma dopiero 5 miesiecy to i tak mi ciezko uwierzyc ze takie malenstwo to bylo.. :tak::szok:
Tuuunia - odkatarzyliscie sie? Spotkanie aktualne? Ktos przychodzi? Bo nie wiem czy mam sie zbierac czy nie ;-) Fakt faktem musze sie jeszcze jutro przekonac czy nie bede miala takich odruchow wymiotnych jak dzis, ale najwyzej dam znac smsem :tak:
A, no i ja rowniez zycze Cocolino wszystkiego naj, spoznione ale szczere :tak::-)
Zmykam wiec, nastepnym razem napisze swoj typowy esej :laugh2:
Pozdrawiam
 
reklama
Dzien dobry :-)
a ja najmlodsza z Was wszystkich udzielajacych sie w temacie wieku Ani, o! :yes::-p:-p:-p;-):evil::cool2:
a u nas bez zmian. juz nie moge sie doczekac zeby do ludzi wyjsc!!! (a nie tylko do JC)
buziaki
 
Do góry