reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

no myslałam, że spotykamy sie w tym ostatnio proponowanym miejscu (cottonbudz). Dziewczyny 12 może być?
Transport mam więc dotre bez problemu. Zaraz napisze mój tel na wątku tajnym.
 
reklama
Moze byc cottonbudz,mnie bez roznicy:-) Tuuunia odezwij się:-) A ja jeszcze jutro na 18 do pracy ale tylko do 22:-)
 
no to ustalone. A ja Ci powiem kama, że czasem (zwłaszcza na wiosne) to chętnie bym już sobie do pracy pochodziła :tak:, żeby tak raz na jakis czas wyrwać sie z tego rutynowego kieratu.
 
hej. Zgadzam sie oczywiscie! :tak::tak::tak: tylko w domku mnie nie bylo i odp nie mialam jak wczesniej
Kama, super by bylo jakbys nas zgarnela. Zaraz Ci podam adres i nr. To, bedziesz o 12? ode mnie tam to 5min grogi autem, wiec Ingrid, nie bedziemy bardzo spoznione ;-)
 
Tuuunia postaram się byc o 11.50 co bysmy się nie spózniły:-D Tyle,że ja musze byc w domu najpozniej przed 15 ,zebym zdążyła młodego jeszcze spac połozyc:tak:
 
Halo!
a co tutaj taka cisza, kobitki? powyjezdzalyscie na weekend czy spacerujecie i sprzatacie zawziecie, ze nie macie czasu na bb?
milej niedzieli zycze!
 
Ja dziś pracowalam i w sumie miałam co robić,bo przecież dzień matki,ale jak wróciłam to czekał na mnie ogromny bukiet kwiatów od synka:-)
 
Jakos naprawde cicho jestescie. Jakas zmowa milczenia?:-) zaraz zaczne czuc sie winna.. ;-)
Sloneczko nam wyszlo, ciepluchno sie zrobilo, a nikt weny nie ma? :-D No ale korzystajcie, bo jak moja pogodynka na monitorze dobrze mi mowi, to cieplutko bedzie do piatku a w sobote ma padac, temperatura spadnie do 9 stopni i w nocy znow bedzie mroz :sorry2: No ale zauwazylam ze na tej pogodzie sie zmiany tworza przerozne, chociaz zauwazylam ze jak w nocy zagladam jak bedzie jutro to zazwyczaj pokazuje jak powinno :tak:
Ja dzis tknieta tym ciepelkiem wylazlam z Maja na spacer i krazylam tak ze 3 godziny az sie zorientowalam ze mam z 0,5 godz do domu a ona zaraz glodna bedzie. Ale na szczescie nie zdazyla zglodniec calkiem i nie rozwyla mi sie na srodku ulicy, takze luzik. Zreszta chyba ma po mamusi ze jak cieplo to jej sie nie chce jesc bo dzis ciezko jej bylo zjesc cala butelke. Tylko ta na dobranoc zjadla cala, a przez caly dzien jadla po pol. No ale skoro tylko tyle chciala to widocznie tylko tyle potrzebowala :tak:
tuuunia - glosuje codzien na Twojego Szymka ale chyba ciezko nam bedzie nadgonic 600pkt?:blink: Oczywiscie brak mojej wiary nie oznacza ze przestane glosowac, klikniecie mnie nie boli i nie kosztuje wiec bede regularnie klikac dalej :-)
Nie bede sie dzis rozpisywac bo spac mi sie chce, Maja wstaje juz ok 8 a nie 9-10 jak wczesniej, a ja nie moge sie przestawic na chodzenie spac ta godzine czy dwie wczesniej i brakuje mi ciagle do dospania tej godziny :-D No ale juz za 9 dni przyjezdza moja rodzinka to pewnie bede kladla sie ciut wczesniej i troszke sobie odpoczne od ciaglego "agugu" od rana do poludnia bo bedziemy jezdzic i zwiedzac a dziecko bede zostawiac w domu z babcia :tak: I wszystkie 3 bedziemy z tego faktu zadowolone :tak::-)
no, to zmykam :cool2: Odzywajcie sie i piszcie cos! :-)
p.s. ciesze sie ze poznalam juz 3 z Was :tak: Troche mi teraz "smiesznie" bo tyle czasu bylam takim wielkim anonimem ze az do tego przywyklam a teraz musze odwyknac:-p Ale mimo wszystko dobrze mi z tym i mam nadzieje ze jeszcze kiedys sie z Wami spotkam :tak::-)
Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry