reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

no nie wiem ... ja bym juz chciała nawiązac z nią jakiś kontakt - już co prawda się patrzy na mnie i ładnie uśmiecha ale człowiek chce cały czas czegoś wiecej ;D ;D ;D
 
reklama
głuszku wiem, bo ja też tak chciałam ;D
a to moja mała rozrabiaka
maja61vc2.jpg


Maja zapytana ile ma zmartwień pokazuje że właśnie jak poniżej ;D
1rx9.jpg


 
majeczka - rewelacja!!!!!!
Loli dzwoniłam dziś do ciebie ale buuu nie odbierasz - kurna - musze ci info na bb zostawiać ;D ;D ;D
 
głuszku byłam w ogrodzie z dzieciakami bo wieczorem jest lepiej na dworze niż w domu(mamy straszny zaduch po całym dniu upałów),
potem ja do cibie dzwoniłam ale też nie odbierasz- zaczyna to być zabawne
w końcu uda nam się zdzwonić ;D
 
witam wszystkich serdecznie. Wlasnie zamieszkalismy w krakowie. Mieszkamy na pradniku bialym. szukamy towarzyszy do spacerow:D
 
jak zrobi sie chlodniej to mozemy spotkac sie gdzies na miescie:D bo teraz to spacerki kolo bloku:D strasznie mi goraco(jak wiekszosci:) ) ale dodatkowo puchna mi kostki:(
pozdrawiamy
 
reklama
;D ja tez chucianka ale witaj wśród nas -napisz coś o sobie
Loli to jest zabawne od dłuższego czasu - idziemy jutro do Anki złożyć jej życzneia i dac prezent - tez się nie mogłam z nią spiknąć ;D ;D ;D ;D
 
Do góry