reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

To teraz cos o sobie:).
Nazywam sie Sylwia-mam 25 lat. Kubus ma 2,5 roczku.
Wczesniej mieszkalam w rzeszowi(tak przelotem-9 mc, a wogole jestem łodzianką)
W listopadzie urodze drugą pocieche:D Kubie brakuje towarzystwa rówiesników-widac to po zachowaniu.
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Mieszkam w krakowie od kilku dni niedaleko placu imbramowskiego(chyba nie pomylilam sie w nazwie:D )
 
reklama
Sylwia często robię tam zakupy, ja mieszkam na Azorach........ ale nieźle jestesmy porozrzucane po tym Krakowie ;)
mam pytanie do was czy w takie upały szczepia maluchy bo mam termin na 1 sierpnia a narzaie sie ciagle wczasujemy i nie wiem co robić
 
jaga ja mam termin szczepienia na 10 sierpnia, ale wtedy nas nie będzie w Krakowie a poza tym cały sierpień nasz gabinet ma urlop i przyjmują w innym ale tam nie szczepia, więc lekarka kazała mi przyjść dopiero we wrześniu.
Podobno niewielkie przesunięcia w terminach szczepień nie ma znaczenia.
Zaszczepisz jak wrócicie
 
z tego co wiem nie chcą szczepić w te upały, a rozjazd w terminie jest częsty, jak np. maluch choruje, więc spoko :)
 
Kasiek, spóźnione gratulacje!!!! :)

Głuszek, super fotki! :)

Witamy po powrocie!!! :) Wypoczęliśmy i zebraliśmy siły na czwartkowy powrót do pracy :(
 
witaj catherinko!!!! chyba się udał urlop i pogoda ;)
wracam na te szczepieni bo tesknię za mężem...........

a ciekawe co u k@siek bo nic nie pisze ??? ???
 
głuszku a do jakiego lekarza chodzisz ???
to lekarz decyduje, wiem że mojej koleżance odradził szczepienia
 
reklama
Do góry