reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
mamooli mogę Ci polecić komis na os.Kombatantów w Hucie,niedaleko sklepu ABC , w przełączce
Bardzo często tam kupuje, mają wszystko ubranka , zabawki, wózki , buty, akcesotria
nowe i używane,
jest też wypożyczalnia ubranek do chrztu .

Jest jeszcze na ulicy Bronowickiej nr coś około 70, w starej kamienicy, na odcinku między Rydla a Armii Krajowej, też mają głównie ubranka, widziałam jeszcze wózki
 
Loli dzięki szkoda tylko że tak daleko :( bo jak juz bywam w Krakowie to najczęściej w podgórzu albo śródmieściu
 
;((((((( Mój Adaś jest w szpitalu...........

Za mały przyrost masy ciała:(((
Pojechaliśmy z nim wczoraj do szpitala bo wszystko wczoraj zwracał i baliśmy się odwodnienia i go zostawili........ za mały przyrost masy, w sumie to waży mniej niż jak wychodziliśmy ze szpitala, a wszyscy mówią że grubiutki jest i rośnie jak na drożdżach Smutna(y)((((((((((((
Nie mogłam zostać na noc ale od dzisiaj będę z nim siedzieć, moja teściowa mieszka 10 min. od tego szpitala a dzisiaj wyjeżdża na wakacje więc się do niej wprowadzamy.

Proszę Was módlcie się żeby było wszystko w porządku.....

Pozdrawiam, uważajcie na siebie i swoje Skarby.
 
k@siek kochana jesteśmy z Tobą, ucałuj maluszka, na pewno się wszystko ułoży, pewno te upały tak dają w kość, najważniejsze żebyś ty się nie denerwowałą, bo mały czuje, trzymaj się dzielnie dasz radę,
 
K@siek, trzymaj się!!!
przytul.gif
Musisz być dzielna i starać się być spokojna, żeby maluszek też się nie denerwował. Na pewno to przez te upały jak pisze Gaga. Trzymaj się!!!!
 
już jesteśmy w domku :)))))
dostaliśmy złe instrukcje od polożńej srodowiskowej i stąd wymioty. Powiedziała nam że po karmieniu naturalnym dziecku nie musi si.ę odbić no i nie powiedziała że po karmieniu powinien leżeć na boku, powiedziała tylko że wystarczy podłożyć pod głowkę poduszkę... kretynka...
A co do przyrostu masy ciałą albo raczej jego braku to mam odciągać i kontrolować ile zjada ( ma zjeść jednorazowo 50-70 a dobowo 400-500). Najgorsze jest to, że jedna pierś produkuje więcej druga mniej... nie wiem czy to normalne. Z jednej odciągam nawet 110 a z drugiej ( pogryziona i po zapaleniu jak stwierdził lekarz) zaledwie 30 - 70. Oczywiście położna srod. jak jej mówiłąm o bolącej piersi, czerwonych plamach na niej, gorączce i dreszczach w nocy stwierdziła ze wszystko OK ale mam karmić przez kapturek - NAWET NIE OBEJRZAŁA.
Zanudzam Was ale gryzie mnie ta dysproporcja :( :(
 
reklama
k@siek kochana, jak dobrze, cały dzień o was myślałam
Moje cycory do końca produkowały różnie, czyli 10 miesięcy, jedna więcej druga mnie. Te wymioty jak sądzę to były spore ulewania, nam poradził lekarz, a raczej zalecił żeby mała spałą pod kątem około 30 stopni, włożyliśmy pod materacyk koc i tak spała i było mniej ulewania, co do odbicia, Majce nie zawsze się odbijało. W każdym razie na pewno nie kłądź malucha płasko, tylko niech główke ma wyżej , ale nie na poduszce bo plecki skrzywi
 
Do góry