reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

moja Ola pierwszego zęba miała w 9 miesiącu
i wszystkie wychodziły bezboleśnie

życzylabym sobie tego u synusia też ;D
i wszystkim innym mamuskom :)
 
reklama
głuszku a dajesz Marysi jakieś leki na odgazowanie? infakol jest dobry i jeszcze podobno świetnie działa espumisan w kroplach, no i nie wchłaniają się do organizmu.

mamooli urlop z dziećmi w Hajdu to naprawde rewelacja, maluchy mają mnóstwo atrakcji no i mogą pływać a rodzice mogą wypoczywać
 
witam babinki

głuszku Majka też zaczęła ząbkowac koło 9 miesiąca i w zasadzie tez bezbolesnie, więc nie ma co się martwić na zapas, a kolki miną bo muszą minąć :)

oj ale ja wam zazdroszczę tych wyjazdów
 
bobotic (to samo co infacol)
debridad
lakcid
:mad: :mad: :mad:
dziś cały dzień bidulka plakała - dopiero teraz ja uśpiliśmy - mam dośc :( :( :( :( Już normlanie sie poryczłam z bezsilności - kurcze jak ona cierpi a ja jej nie moge pomóc. Cały dizń nie spała już jej sie oczy na zapałkach trzymały :mad: :mad: :mad: :( :( :(
 
dziś był miły dzień bezkolkowy ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Dzięki za wsparcie dziewczyny!!!!!!! Wyeliminowałam całkiem nabiał z diety i zobaczymy - moze to cos da

A Marysia snuje takie rozważania:

Chmm kiedy wreszcie będę duza???



Musze sie zastanowić....



E tam - przeciez juz jestem duuuza



Kurcze moze jednak nie jestem???



no nie wiem sama????



mamo powiedz mi - jestem duza czy nie jestem???



no mów mi tu zaraz bo ci przywalę!!!!



hehe -mamo ty nie wiesz - ale jestes cieniara!!!



Powiem ci tylko tyle: jestem taaaaaaaaaaaaaaaaka duza!!!!!!!!!!!!

 
reklama
głuszek ty się ciesz z małaego dzidziołka leżącego, mało gadającego ;D ja powoli z moją diablicą wymiękam, lata po całym domu, gada jak nakręcona, ostatnio jak mój mąz wrócił z pracy to powiedziała "tata idzie " ;D kumacie 11-miesięczny szkrab, ale tak sobie czasmi bym chciała mieć Majkę jak miała do 3 miesięcy ::)
 
Do góry