reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

laurka słodka :-) Chyba dziadkom serducho mocniej zabiło................
A Marysia przebombowa, szczególnie ostatnia fotka mi się podoba
 
reklama
ziuta ja ci się wcale nie dziwię że nie bardzo się chcesz z chłopcami ruszać, Majka ma 17 miesięcy, a też czasami nie nadąrzam, a jak sobie pomyślę że Majka x2 noooooooooo to wyzwanie :-)

ja jutro idę do lekarza, coś czuję że antybiotyk mnie czeka...........
 
Ło matko - Ziuta i GAGA aleście mnie pocieszyły a ja myślałm ze 8- miesieczne dziecko to diaboł......

Co do spotkania to ja do multibabykina też nie bardzo - bo primo pracuje, secundo mała raczkuje z prędkoscią swiatla i by mi pewnie zniknęła w sinej dali....... Ale np. na kawkę, spacerek albo jak moze się cieplej zorbi to się gdzieś laseczki umówimy????

Dziekuje wam za miłe słowa o Marysi - kurcze Gaga - Majka x2 - dobry tekst hihi, i tak mnie to natchneło - Marysia x 2 ???? ŁO MATKO KOCHANA!!!!!
 
ojej, a my właśnie po trzech konsultacjach lekarskich i każdy lekarz mówi co innego, bo: Emilka ma anemię wywołaną konfliktem w grupach krwi. I jeden lekarz zaleca żelazo, inni odradzają; jeden odroczył szczepienie po 6 tyg życia, drugi mówi, że szczepień się nie odracza, tylko w wyjątkowych sytuacjach, a ta anemia nie jest jakaś znaczna. I że trzeba zaszczepić. teraz kolejny problem - jakie witaminy brać a których nie trzeba, tez rozbieżne opinie. I bądź tu mądrym! :eek: Co lekarz to inne zdanie...tak to jest miec lekarską rodzinę i wielu lekarzy znajomych....eh
 
kurna chata isia. Faktycznie klops! Co by tu powiedziec. Może wybierz zalecenia tego lekarza, któremu najbardziej ufasz.

Nieźle sypnęło nie? Znowu skrobanie auta :-p Za to dzieci będą miały radoche :-)
 
no ja jutro z Majuchą obowiązkowo kombinezon i dawaj na śnieg, mężuś na urlopie to poszalejemy, no chyba że stopniej ...............

a jak się zrobi ładnie to obowiązkowo spotkanko
 
Głuszku Marysia boska!
Jesli mnie przyjmiecie to też chętnie piszę sie na krakowskie spotkanko.

śnieg,śnieg,śnieg....piękna pogoda...tylko szkoda że dopiero teraz,
w zeszłym tygodniu bylismy na feriach w górach, na nartach i niestety musiał nam sztuczny wystarczyć...a teraz....to niesprawiedliwe.
 
kurcze gaga, nie wiem czy mieszkasz w bloku, czy działeczkę macie (bo wiem, że loli ma gdzie bałwana ulepić :-) ), ale ja sie boje psich kup. Pecha do nich mamy i chłopcy wszędzie je wyczają. Mam lekkiego stresika czy aby nie natkna się na jakąś minę kiedy będą bawić się w śniegu :eek:
często gęsto zbieramy kupy na koła w wózku, ale bywa i tak, że któryś rękę w toto włoży :-p
 
ziuta w bloku mieszkamy, niestety, ale co tam jak mała w kupsku się wytarza to się wypierze i tyle :-)

ja teraz to na narty mam zamiar się wybrać, już nie moge się doczekać, tylko niech troszkę tego śniegu dopada
 
reklama
Do góry