reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Dziękuje :) samopoczucie dobre, bo nie mam żadnych ciążowych dolegliwości puki co (tfu tfu puk puk) troche mnie mdłiło na początku, ale nie wymiotowalam nawet raz. Teraz właściwie to tyko zgage mam.
Maluszek jest dziewczynką, będzie mieć na imię Agatka i nie mogę się doczekać lipca. :)
A Ty skąd jesteś? Rodziłaś w Skarżysku?
 
To fajnie,aby tak do końca ciąży było-życzę z całego serducha:-) Mi dopiero za trzecim razem dziewczynka się trafiła.
Dokładnie to Grzybowa Góra:-)
I tak rodziłam w Skarżysku(niestety)
 
To fajnie,aby tak do końca ciąży było-życzę z całego serducha:-) Mi dopiero za trzecim razem dziewczynka się trafiła.
Dokładnie to Grzybowa Góra:-)
I tak rodziłam w Skarżysku(niestety)



Witam nowe mamusie
Kati ,No kochana znam Twoją wioskę ,mam tam rodzinkę.
A moja mamusia pochodzi z Gadki,obok Grzybowej Góry.
Ja jestem ze Starachowic.
Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry