reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

krlnk- wiesz co ja na Orkana mieszkam wiec mam blisko do dabrowy jutro ide na Stok do lekarza na wymuszenie badan dla Adasia a potem do dziadkow na Starogorska i do domu wracam 12tka spod kosciola jak chcesz mozemy sie spotkac na troche przed autobusem... tyle ze nie mam juz nic na koncie bo wydzwonilam za praca to musisz sie ty odezwac:sorry::sorry::sorry:
 
reklama
Kamilka to w sumie blisko - z tym ze ja jutro nie mogę bo się już umówiłam z chrzestną Ju ze przyjedzie a ona sie tak zjawia koło 10 ( bo ma ferie teraz i zjechałą z krk :)) i tyle co mam kontaktu z nią bo w niedziele znowu jedzie :/ - ale tak w ogóle to sie można zgadać kiedyś :) :) bo orkana w sumie blisko a starogórska to ode mnie 15 minut drogi tylko lipne połączenie bo zeby jakośn ormalnie to ja musze przez kolonie iść :)
 
Karola - paczka doszła. Mąż przywitał kuriera z nożem w ręce :laugh2: bo sobie zawczasu przygotował żeby paczkę sprawdzić żeby ten nie uciekł :laugh2::laugh2: ponoć kolo miał nietęgą minę :laugh2::laugh2::laugh2: Żałuję ze mnie przy tym nie było :laugh2:
 
Cześć dziewuszki;-)jak Wam minęła noc???
Ja nie spałam bo mnie brzuch bolał ja to mam już obsesje że każdy ból to poród zapowiadda i że go nie przeżyje:szok::no::no:
A jak tam Gabe odezwała sie?? Jak się czuje??
Sol no to niezłą musiał mieć minę ten kurier...hehe...ciekawe co sobie pomyślał;-)

Miłego dnia Kobietki:-)
 
Ja wstałam dzisiaj połamana. Karola znowu łaziła po nocy po domu. Chyba będę musiała barierki do sypialni kupić żeby nie wyłaziła z pokoju. Bo dzisiaj normalnie wyszła do salony - nie wiem co tam robiła - wróciła i o czymś z przejęciem mówiła - nie mam zielonego pojęcia o czym, a i chciała kocyk - więc ją odłożyłam do łóżka, dałam kocyk i zasnęła z marszu. :eek: Po czym zamontowałam jej szczebelki żeby nie wylazła. godzinę później znowu się obudziła - usiadła w łóżeczku i sobie gadała bo jej zabroniłam prób wychodzenia i zasnęłam. Pół godziny później spała - usnęła na siedząco :eek: Teraz siedzi i je parówkę i ogląda baję a męża zaraz wyrzucę z łóżka :laugh2:
 
Sol to masz nocnego marka w domu :) :) heheh :)

Julita - mina miną niech sie cieszy ze zaatakowany nie został :) :)
Asia - mam nadzieje ze mąz sprawdzał każdą paczke czy rozmiar dobry??? no pampersów nie musiał przeliczać aczkolwiek to by go zabiło - tzn kuriera :p

Różni są ludzie z tymi odbiorami paczek - więc nie sądze zeby ich coś dziwiło :) :) Mojemu M najbardziej sie podoba jak do takiej babci starszej przywozi paczke zawsze z karmą dla psa............ z tym ze ten pies jest wzrostu tej babki bo to dog niemiecki i jak pierwszy raz wszedł i zobaczył tego PIESIA to chciał razem z tą paczką uciekać :) :)
 
hey. zdechła jestem normalnie. po spacerze z dwiema babami (moja + córka koleżanki) to myslałam że ducha wyzionę. dziewczyny, podziwiam wszystkie mamuśki które mają więcej niż jedno dziecko - kobiety, wielki szacunek. młode zjadły i poszły spać a ja mam ochotę paść trupem, walnęłam sobie podwójne espresso i tak siedzę... ufff....... a tu jeszcze jutro to samo....
 
Witajcie dziewczyny

ja teraz bo bylam z malym u lekarza ma zapalenie oskrzeli:eek::eek: normalnie wysiade niedlugo... mamy sie doleczyc i w czwartek wrocic przepisane mamy tone lekow normalnie padne a potem zaczynamy kuracje uodparniajaca 3 zaszczyki co 3 miesiace i dostaniemy skierowanie do alergologa.

a ja znow problem z nerkami lekarka mnie skrzyczala ze jak mnie tak plecy bolaly to czemu wczesniej nie przyszlam:wściekła/y::wściekła/y: jutro z rana badanie moczu i krwi:-:)-(

w dodatku na tych chodnikach swira idzie dostac sciezka waziutka nic nie odsniezone omalo sie nie poplakalam jak jechalam tym wozkiem a po nosem klelam jak szewc!!!!!!
 
no to u mnie potop na osiedlu....Baśka i Natalka w gumiakach biegały...
lekarze są do kitu... masakra... biedny Adaś
 
reklama
Do góry