reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Mąż właśnie przyjechał. A do Krakowa po to, że mąż wybreda ;-). Był na 3d w naszym kinie (na epoce byliśmy) i w Warszawie w Ajmaksie (nie wiem jak się to pisze). Stwierdził że to drugie kino zdecydownie lepiej do 3 d przystosowane. Wielki ekran... wszystko niemal człowieka otacza.. No i sie tak zgadali i pojechali sobie :sorry2:
Co d h&m, to napewno w złotych tarasach mają tam dziecięca... zresztą, ja nawet nie wiedziałm że sa takie h&m-y gdzie nie ma dzieciecej odzieży:-p. W każdym w jakim była ona skolei była :tak:
A do Krakowa ja nie pojechałam, bo mi teraz lekarka, to w zasadzie tylko leżeć kazała, byle do 37 tygodnia dotrwać. A tam troszkę droga trwa, do tego, jakby sie coś zaczęło dziać, to do Kielc bym nie zdążyła raczej, a że już mam skurcze to trochę bym ryzykowała... Ja nawet w domu sama nie zostaje, jak mąż do pracy jedzie to ja do rodziców sie zabieram. Miałam wyjście albo to albo szpital....
 
Ostatnia edycja:
reklama
mrozik - Jak ja łaziłam po wawie to jeszcze złotych tarasów nie było :-D a potem wolałam blue-city a o ciuchach jakoś przestałam myśleć :sorry2:

A my -dzień dobry- już na nogach :tak: Karola już szaleje a ja czekam na męża :tak: Śniadanko zjedzone - popite wodą mineralną bo kawy nie pijam ;-)

Całkiem ładny dzień się zapowiada - może pójdziemy na sanki do parku dzisiaj :tak::-D
 
Witam dziewczyny

no my jedziemy do pracy do Niemiec ja na 2-3 miesiace a maz mozliwe ze na stale:tak::tak: i jak tak bedzie ze tam zstanie to wyjezdzamy do niego:tak::tak:

my dzis ciezka noc mielismy Adas cala noc przeplakal nie wiem co mu sie dzieje ma czasem takei napady ze mnie trafia.... na oczy dzis nie widze..
 
To przykre ze nie ma w Polsce możliwości normalnego życia i ludzie muszą wyjeżdżać za granicę żeby godnie żyć.

Która chętna na sanki dzisiaj? Bo my kole 11 się wybieramy na spacerek z sankami ;-) No to idziemy same :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hey. my już po małym spacerze, zrobię jakiś szybki obiad i dalej idziemy na sanki :-D pogoda boska
Kamilka a Ty po jakimś kursie jesteś, czy tak po prostu jeździłaś i ile?? bo jeśli dobrze trzymasz się w siodle to mogłabym za free jazdę załatwić, ale to zależy od tego jak jeździsz :-)
kurcze, ale taka rozłąka z małym... ciężko.... ja bym nie dała rady... wiesz co, gdzieś widziałam ogłoszenie, że w domu starości w Pierzchnicy szukają rehabilitanta czy coś. może zadzwoń tam i zapytaj????
Sol to pogadaj z lekarzem i daj znać :-D
dobra, mykam, miłej niedzieli
 
marla - to jak z tym Krakowem? Jedziesz? Bo ja jutro się wybieram pociągiem o 9.27. Nie mam samochodu niestety ale w taką pogodę chyba bym się bała jechać trasę. Dawno już nie jeździłam. A na konie mogę nawet i dzisiaj tylko bez szaleństw :tak:
 
i wiecie co? moja tesciowa zostala na dwa dni w domu z Mala, ja w szkole bylam i spala ze hoho a zjadala ze smakiem jak 4 miesieczne dziecko !!!a potem spala jak niemowle :)
wiec chyba mam za malo pokarmu? albo jest on jakis malo tresciwy? moze to genetycznie uwarunkowanie? moja mama i jes siostry nie mialy pokarmu w wystarczajacej ilosci.

wieczorem podalam jej piers, natomiast w nocy byly dwa karmienia piersia i zjadla bardzo duzo mleka - i hura! spala u siebie!! we wlasnym lozeczku! mhm...a ja sie w miare wyspalam!

wiec jak myslicie? bo ja obstawiam za slaba jakoscia pokarmu.
 
dziobek-ania - może coś w tym jest. Ale jeśli mała przybiera prawidłowo, to chyba z pokarmem ok...

a to coś na poprawe humoru
42 prawdy o życiu
1. Biała kredka - nierozwiązana zagadka dzieciństwa.2. Bramki w sklepie - mimo że nic nie zwinąłeś, i tak boisz się, że zapiszczą.
3. Babcie - pod blokiem mogą sterczeć dwie godziny, ale w tramwaju pięciu minut nie ustoją.
4. Sprawiedliwość - jazda na rowerze pod wpływem alkoholu: 5 lat, molestowanie seksualne: 3 lata w zawieszeniu.
5. Potrzeba jednej iskry, by spalić las, ale całej paczki zapałek, by rozpalić grilla.
6. Kiedyś będę tak bogaty, że jednorazówką będę golił się tylko raz.
7. Polsat - oglądasz sobie z rodzinką reklamy, a tu nagle film.
8. Polska - tutaj nawet kryzys się nie udał.
9. Bill Gates - okrada go 75% ludzkości, a i tak jest najbogatszy.
10. Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości członka wraz z kręgosłupem.
11. Pan Mietek spod trójki nie ma nawet matury, a za piwo zreperuje prom kosmiczny.
12. Leżakowanie w przedkoszlu - kiedyś kara, a teraz każdy chciałby te 2 h snu w ciągu dnia...
13. Mleko na gazie tylko czeka, aż się odwrócisz.
14. -Mamo, co to znaczy orgazm? -Ja nie wiem, zapytaj taty.
15. Łacina - jedyny język, w którym nawet „*****" brzmi mądrze.
16. Nawet, jakby papier toaletowy miał 8 warstw, to i tak złożysz go na pół.
17. A4 - jedyna płatna jednopasmówka na świecie.
18. Najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.
19. Tesco - nigdzie indziej nie znajdziesz wody LEKKO NIEGAZOWANEJ za pół ceny.
20. Jerzy Dudek - przypuszczalnie najlepiej zarabiający kibic Realu Madryt.
21. Jak Polacy uniknęli korków na autostradach? Nie wybudowali autostrad!
22. Seks jest jak skok na bungee - dodaje adrenaliny, a gdy pęknie guma, masz przerąbane.
23. Jeżeli trzeci dzień nie chce ci się pracować, to znaczy, że to już środa.
24. Kość piszczelowa - urządzenie do znajdywania mebli w ciemnym pokoju.
25. Polska: jak kupisz mi spodnie, to zrobię ci loda. Azja: jak kupisz mi loda, zrobię ci spodnie.
26. Chleb - zero marketingu, najwyższa sprzedaż.
27. Britney Spears: „Jestem za karą śmierci. Przestępca powinien mieć nauczkę na przyszłość."
28. Egzamin - na korytarzu każdy wmawia ci, że nic nie umie.
29. Szacunek do nauczyciela - istnieje wtedy, gdy uczniowie po usłyszeniu dzwonka pozwalają mu dokończyć wypowiedź.
30. Paradoks seksualny - seks można uprawiać od 15 roku życia, a oglądać - od 18.
31. Okres i wypłata - jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma, to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał.
32. Paradoks Szymborskiej - dla testu napisała maturę, interpretując swoje wiersze - i dostała 60%.
33. Studenci pierwszego roku - spieszmy się ich poznawać, tak szybko odchodzą...
34. Gdy umrę, rozsypcie moje prochy pod Tesco - wtedy będzie mnie odwiedzać co niedzielę.
35. Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.
36. Mały palec u nogi powstał tylko po to, by boleśniej walnąć się o szafkę.
37. Kanapka studencka - chleb posmarowany nożem.
38. Pieniądze z pierwszej komunii - do dziś nie wiesz, gdzie się podziały.
39. Nimfomanka - kobieta, która pragnie seksu tak często jak przeciętny mężczyzna.
40. Polska waluta - tylko tutaj złoty jest srebrny.
41. Na uczelni poranna fizyka zagina czas. Po 30 minutach jest 08:05.
42. Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść szafę na 8. piętro
 
marla - żałuj że nie pojechałaś - ja wzięłam Karolę a że mąż nie chciał żebyśmy same jechały to pojechał z nami - dopiero wróciliśmy. W H&M nic ciekawego za to w Reserved wydaliśmy na Karolę 200 zł. A dziewczyny by się razem bawiły i byłby spokój :tak:

dziobek - też tak miałam i bez konsultacji z lekarzem zaczęłam małą dokarmiać NAN 1 HA i spała lepiej i była bardziej zadowolona - ale okazało się że to była zła decyzja - mała szybko rosła i do dzisiaj walczę z tym że nosi ciuchy na 98 lub 104 kiedy powinna 92 - inne dzieci przy niej wyglądają na zagłodzone. Nie jest gruba ale jakby do tego 6 miesiąca nie dostawała innego mleka prócz mojego chyba by była bardziej proporcjonalna. Czasami lepiej zaufać naturze - jeśli mała przybiera na wadze prawidłowo to znaczy że jest ok - jeśli nie - lepiej poradzić się lekarza a nie jak ja głupio zrobić sobie samowolkę.

mrozik - super prawdy i niestety prawdziwe :tak:

W Krakowie spokojnie jak na poniedziałek przystało - Karola się wybawiła w sklepach bo są kąciki dla dzieci, wydaliśmy na nią przeszło trzy stówy i jesteśmy bardzo zadowoleni. (fotki poniżej) Ja też skorzystałam i w Orsay kupiłam sobie bluzkę na obrony, bluzkę wyjściową i super sweterek ala poncho tyle że z rękawami :tak:

A zdjęcia modelki na zamkniętym :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry