reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Czesc dziewczyny :)


mrozik trafiłas w sedno z tymi prawdami , podoba mi sie kanapka studencka :-D:-D

Sol super mieliscie zakupy,ciuszki śliczne, komentarz modelki na odpowiednim watku :tak::tak::tak:

A ja jestem skapcaniała na maksa, nic mi sie nie chce i w ogóle jestem do ......bleeee :baffled::baffled:
 
reklama
Sol - ciuszki śliczne.

Masiula - no chyba pogoda tak działa

Mnie ostatnio coś nosi. Miejsca sobie znaleźć nie moge. Co rusz to jakieś okropne nowiny na mnie spadają. Dopiero połowa stycznia, a juz tyle nieszczęść.

nie dość tego dopiero w sobote skończyłam antybiotyk, a od niedzieli znowu mi to samo wraca. Nos zapchany, gardło boli i kaszel męczy... Objadam sie teraz cebulom, coś czuję że nieźle pachnę :sorry2:
 
Witajcie u mnie też jakoś nie za ciekawie...
caluślki weeked przeryczałam z bólu zębów, dla mnie to nie do pomyślenia żeby na weekendzie żaden dentysta nie przyjmował choćby prywatnie....dopiero dzisiejszą noc przespałam bez bólu.
Moje dziecko pewnie strasznie się czuło przez to że ja tak wyłam z bólu:wściekła/y::-(
 
mrozik współczuje choroby, miód pewnie jesz? Ja jak byłam chora to jadłąm wszystko miodem, aż teraz mam miodowstręt:)
julita kiedys pisałąś czy można wyrywać zęby w czasie ciąży, można, moja kuzynka chba w 4 czy 5 miesiącu ciąży wyrywałą zęba
A ja dziś do południa miałam trochę siły to posprzątałąm w paru szafkach, a teraz znów jestem padnięta, nie mam na nic siły.
Kiedy wreszcie będzie wiosna:)
 
Nie martw się - wiosna będzie gorsza - też chodziłam w tym czasie w ciąży i powiem Ci że lepiej w zimie z brzuchem niż w lato - moja siostra rodziła 30 września i klęła na lato że gorąco a tu taki brzuch :-D W sumie nie ma chyba pory roku gdzie nie dało by się narzekać :-D:-D:-D
ftyj,bfcsdawsaedvghm,hxzaadxgfvvghbnjm76yoikp;
Karola też jest tego zdania :-D
 
reklama
Gaba nie wiem jak to jest z tym wyrywaniem zębów...ale jak wczoraj poszłam do dentysty to powiedział że najpierw go spróbuje zaleczyć....tylko ze znieczulenia nie da bo to źle wpływa na dzieciątko.
 
Do góry