reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

uff... moja młoda dopiero teraz zasnęła... szok... nie wyżyta... myślałam że jak się wyłazi dziś to padnie a tu lipa hehe
no Julita już na półmetku jesteś, także teraz zleci szybko... ale skoro już Cię krzyż pobolewa to później może być tylko gorzej... oczywiście życzę Ci żeby nie bolało :-)
oj,jak mi się dziś już nic nie chce... włączyłam sobie zamulające piosenki hehe może mi się spać zachce.
a i pytanko, gdzie jest kościół Józefa Robotnika, bo tam podobno jest żywa szopka, wie któraś???
 
reklama
Witajcie....

ja siedze bo spac nie moge

marla Jozefa koscio jest na uroczysku kolo szkoly 27 LO Sciegiennego.... dzis bylismy Adas byl zachwycony ale na msze pojechalismy do Dabrowy...

julita- no wlasnie polmetek u ciebie bedzie dobrze byle kregoslup nie dal ci popalic bo ja mialam duuuze problemy przez niego.... no ale trzymam kciuki
 
o dzięki, już wiem teraz, kojarzę :-) zastanawiam się czy się tam wybrać, chociaż w sumie się Baska na oglądała zwierząt w stajni bo tam wszystko mają- od owiec i królików po konie, kiedyś nawet wielbłąda mieli...hehehe no zobaczę czy będzie mi się chciało aż tam jechać :-) bo to w sumie na drugim końcu Kielc
a Ty Kamilka czemu spać nie możesz?? przejadłaś się??
 
nie wrecz przeciwnie nie moge spac mysle lub placze o dziadka nie moge sobie poradzic juz z tym wszystkim z tym jak cierpi i co bedzie dalej... od jutro zaczynamy brac jakies leki na uspokojenie bo nie da sie normalnie funkcjonowac...

w poniedzialek dziadek jedzie juz na onkologie :-:)-( zrobia mu zabieg wczepienia sady i rurki poszerzajacej przelyk zaczna chemie i naswietlania:-( kurcze on ma dopiero 65 lat dla nas to przynajmniej o 10 lat za wczesnie:no::no::no:

no ale nie bede wam smecic przy Swietach:confused2:
 
Kamilka współczuje ci, bo faktycznie twoj dziadziuś nacierpi się...ale trzeba wierzyć że wszystko w zyciu ma jakiś sens....
moi dziadkowie ze strony taty zmarli jak miałam 10 lat...babcia miała raka kości..
a babcia od strony mamy odeszła w wieku 66lat...bardzo to przeżyłam bo mieszkaliśmy razem
 
Ostatnia edycja:
Witam się świątecznie :-) jak Wam mijają święta?

Siedzimy sobie z teściami, a dziś ma nas odwiedzić Moja Mama :-)

Miłęgo dnia!
 
Witajcie wszystkie mamy prawie po świętach.
Jak Wam minęły? Ja się obżarłam i zaczynam się już zastanawiać jak to zrzucić.
Macie jakieś dobre pomysły?

Marla 84 dzięki za powitanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Padam na twarz. Siedzę nad swoją praca i stwierdzam że konstrukcja cepa jest dzisiaj dla mnie za trudna.

magdalena - ja sobie zamówiłam takie bermudy wyszczuplające :laugh2: bo nie mam siły zrzucać wagi. Po za tym jak 5 lat temu schudłam po zabiegu do 57 kilo to wyglądałam jak śmierć na chorobowym - skóra i kości. Więc sobie daruje. moje 67 mi nie przeszkadza :laugh2::-p
 
reklama
hehe jestem z powrotem... :/// fałszywy alarm...

Zaczęłam rano krwawić i jakieś bóle się pojawiły... no to łap torbę i do szpitala, a tam: tu się jeszcze nic nie dzieje, my tu krwawienia nie widzimy, skurczów nie ma... idź pani do domu... Co się strachu najadłam to moje, ale może lepiej, że to jeszcze nie teraz ;)
 
Do góry