reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Sol - to trzymam kciuki, żeby sie zabieg udał. Masakra z tymi migdałkami. U nas Filip ma mały problem z migdałkami. Póki co czekamy z usuwaniem. Coś mu się tak przytyka. Na razie baloniki i przedmuchiwanie pomagają. A do kogo chodzicie?
Asiulka - a co cię dopadło?

U nas mamy problem komarowy. Wiki ma straszny odczyn po ugryzieniu, wielką gulę i mało pomaga Zyrtec i fenistil. Muszę jeszcze wapno dokupić, moze jakoś będzie. Wczoraj to już myślałam że na zastrzyk pojedziemy z nią
 
reklama
My w Kielcach chodzimy do Cebuli, w Warszawie nas będzie operować Witkowska Agnieszka.

A ja miałam dzisiaj powódź w mieszkaniu, pralka do wywalenia chyba pójdzie, dywany już wywaliłam z przedpokoju i salonu. Jedynie kuchnia i pokój dziewczyn mi się ostały. Gdyby mi sąsiedzi nie pomogli to bym się zaryczała. Gdyby mi koleżanka dzieci nie wzięła to pewnie sprzątałabym z nimi - ogólnie kosmos - mam wszystkiego dość.
Dobrze że ubezpieczenie pokryje koszty remontu u nas i u sąsiadki którą zalaliśmy :) Bo jakby mi teraz jeszcze przyszło bulić za remont to bym chyba naprawdę spróbowała szczęścia z obrabowywaniem banku :/
 
Hej Dziewczyny!
Mroziku coś mi się kojarzy, że Twoje dzieciaki miały kanaliki łzowe pozatykane, czy Ty im je udrażniałaś? Jeśli tak to u kogo i za ile? Bo słyszałam, że w Ck nie da rady na Nfz.
 
Ciacho - tak miały pozatykane.
Miały mieć robione na Koziej - jest taka klinika okulistyczna. Ale ja nie przetykałam bo większość okulistów i neonatologów odradzała. Masaże robiliśmy i przeszło.
Polecam wizyte u okulisty Michała Biskupa. Prywatna. Nie wiem ile kosztuje, bo zazwyczaj nie chciał pieniędzy :sorry2:

Sol - współczuję. Dobrze że macie ubezpieczenie :baffled:
 
Mroziku a po jakim czasie przeszło? Bo moja broni się okropnie przed tym masowaniem, a okulistka stwierdziła, że nie ma co czekać i skierowała nas do Starachowic do szpitala. Jak to nie chciał kasy za wizytę?
 
Witam
Ciacho moja nie miała zapchanego kanalika ale ropiało jej oczko i pani dr też zalecała masaże, młoda na początku płakała jak jej masowałam ale po jakimś czasie nie potestowała i oczko przestało ropieć.
 
Ciacho - zazwyczaj jak pytałam ile płacimy, to mówił że dzisiaj nic. Raz chyba tylko coś płaciłam, jak już Filip był starszy
Ile trwało nie pamiętam ale długo :-(. Też płakał przy tym. Jeszcze codziennie po kilka razy przemywanie solą fizjologiczną i jakieś kropelki miał
 
reklama
Im bliżej tego zabiegu tym większą mam nerwicę. Dzień wcześniej musimy jechać do Warszawy, na dodatek całą czwórką. Z rańca zabieg i potem.. o 18.55 mamy pociąg powrotny. Wolałabym zostać w Warszawie na następny dzień jeszcze ale nie bardzo mamy u kogo przenocować :( Ehhh... Chyba że hotel blisko szpitala tak na wszelki wypadek i rano pociągiem wrócimy. Koszmar organizacyjny to mało powiedziane. Na dodatek cała rodzina chce się wpierdzielić ze swoimi dobrymi radami, pomysłami itp. od czego mam ochotę użyć na nich strzelby :/ Mam ochotę odłączyć telefony (codzienne pytanie o to jak się Kaja czuje nic nie zmienią prócz stanu moich nerwów) i zamknąć drzwi na rygiel. I chyba tak zrobię :/
 
Do góry