reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Ja mam teraz nerwa bo termin usunięcia Karoli wszystkich migdałów ustalili na 7 sierpnia - szkoda że 2014 roku. Szukamy poza miastem i prywatnie ale jak jest tanio to nie odbiera nikt :/
 
reklama
Gdzie ci taki termin ustalili? Na Onkologii pewnie?? Masakra. Ja w zeszłym roku z Filipkiem dostałam termin na Czarnowie na 2 miesiące odległy. My do Mierzwy chodziliśmy. A czemu usuwacie migdałki? Leczenie nie pomaga?
 
Mrozik - takie terminy są na czarnowie nie na onkologii. Leczenie o kant tyłka rozbić a trzeci migdał odrósł. My do Cebuli i Cebula usuwał. Od tego roku są takie cyrki - w Wawie terminy są za 5 lat gdzie czekało się po 2 tygodnie jeszcze w zeszłym roku. Jedziemy prywatnie w sobotę mamy ustalony termin wizyty a zabieg za 2 tygodnie tylko musimy dzień ustalić. No i laserowo a nie skalpelem.
 
Sol o matko :szok:masakra z tym terminem!! a co Karola często jest chora przez ten migdałek?
 
Hello lasencje.
Ależ piękne mamy lato
laugh.gif
laugh.gif


Sol,no to rzeczywiście,terminy strasznie odległe.

Dziś wyjątkowo pobudka przed 6
shocked2.gif

Musiałam Maćka wyszykować na wycieczkę,
już godzinkę ponad jadą.
Plan wycieczki Kraków-Wieliczka.
W Krakowie oprócz zwiedzania ,park wodny.
Potem kopalnia soli w Wieliczce.

Ja druga zmiana,m.pierwsza,
poniedzieli na odwrót.
Cieszę się bo ominą mnie nocki,które tak "kocham",
Młody jeszcze śpi.
Ciekawe o której wstanie,pewnie znowu po 9 jak zwykle.

Miłego dnia.
 
Hey dziewczyny. Ja tam sie na migdalach nie znam wiec sie nie wypowiadam,nie mieliśmy takich problemów, ale współczuję tak odległych terminów.
My się lenimy w górach, pogoda boska,nawet sie opalilysmy :-):-) wczoraj zaliczylismy dolinę chochołowską a dziś zrobiłyśmy wycieczkę obiazdowa przez poronin, bukowine i na słowację przez starą wieś spiska do czerwonego klasztoru i spowrotem do polski przez nidzice. Ale powiem Wam ze te rejony Spiszu totalnie inny świat. Jakby czas sie tam zatrzymal z 70lat temu. Zero samochodów, tablic reklamowych, cisza,spokój...a widoki,krajobrazy jak z pocztowek... Jak wygram w lotka to sie tam wyprowadzam ;-)
 
Cześć kobietki.
Pogoda się ladna zrobiła,więc po pracy na dworze spędzamy czas.
Po niedzielnej komuni super,tylko było bardzo zimno,
"komunistka "z prezentów zadowolona,a to najważniejsze.
Jedzenie pyszne,brakło mi skóry na brzuchu żeby zjeść więcej :-D:-D

A ja od dziś jestem na zwolnieniu.
Na razie do niedzieli,
a w poniedziałek neurolog zadecyduje co dalej:confused2:

Miłego popołudnia.
 
witam:)
Asiulka a gdzie mieliście komunię? bo rozumiem że przyjęcie było w lokalu?
A pogoda faktycznie było zimno.........

Teraz jest fajnie bo cieplutko...

Miłego dnia:)
 
witam:)
Asiulka a gdzie mieliście komunię? bo rozumiem że przyjęcie było w lokalu?
A pogoda faktycznie było zimno.........

Teraz jest fajnie bo cieplutko...

Miłego dnia:)


Julita,komunia była na świetlicy w szkole podst.13.
Udało mi się na poniedziałek załatwić rehabilitację.
mam nadzieję że zabiegi pomogą bo inaczej kaplica.:-(
 
reklama
Termin prywatnie na 9 czerwca - zabieg 2200zł plus dojazdy i leki.

Kaja chrapie, niedosłyszy i sepleni przez przerost wszystkich trzech migdałków, ma problemy przy każdej infekcji z przełykaniem i nie słyszy. Ogólnie po wycięciu trzeciego migdała przez pół roku było super... potem poleciało i się zrąbało - teraz trzeba wyciąć gardłowe i poprawić trzeci. Pani doktor jak weszłyśmy poprosiła Kaję żeby się przedstawiła więc Kaja się przedstawiła "Nazywam się Karolinka K....." a pani doktor dodała "I mam przerośnięte migdałki" - mogę babkę polecić jeśli ktoś będzie prywatnie chciał robić. Zobaczymy jak z samym zabiegiem - w sumie już niedługo. Strasznie się cieszę :)
 
Do góry