reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

a ten bus nie zatrzymuje się na okrzei jeszcze na jednym przystanku? Tylko tutaj przy rondzie?
A jak chcesz autobusem, to każdy, w który wsiądziesz na tym odcinku jedzie ta samą droga. Więc jak nie chcesz iść, to pierwszy lepszy jaki podjedzie będzie dobry :)
Tam jest około kilometra od przystanku do tego dentysty, a może 1300 m, tak na oko ;)
 
reklama
witajcie dziewczyny pochodze z ostrowca swietokrzyskiego ale dlugo mieszklam w kielcach obecnie mieszkamy w Szkocji ale chcilam Was zapytac dziewczyny o polecenie w kielcach dobrego prywatnego lekarza Alergologa i Ednokrynologa jak macie jaies sprawdzone gabinety to bardzo prosze o namiar z gory dzieki i pozdrowionka ze Szkocji
 
Do alergologa chodzimy państwowo do Wrzołek. Tam robiła nam testy.
Ale prywatnie też przyjmuje. Gdzieś jest u nas forum o lekarzach, zajrzyj tam i poczytaj, bo chyba nawet kontakty są.
A endokrynolog to nie wiem. Kiedyś polecali Aldone Kowalską, ale ja osobiście nie znam
 
Witam się wieczorkiem

Patryk już śpi a w ogóle to jestem tydzień na l-4 Patryk chory ja chora do tego ząb Mnie boli i mój żylak muszę coś z tym zrobić bo dzisiaj jak rano wstałam to normalnie widziałam że żyła taka gruba tak mnie bolała że nawet nogą nie umiałam ruszyć masakra.. używam maści ale nic nie daje...
jutro do dentysty na 10 a na 16 szkoła jazdy.. 3 godziny siedzenia i słuchania ehhh uparłam się na prawko i koniec!!! :) a co u was słychać?
 
hey. Gwiazdeczka dobrym endokrynologiem jest Niziurski, i Chamerski też niezły specjalista ale gorzej z osobowością hehe
Samotronka to masz dziś niezły dzień, hehe wypij przed wykładami podwójną kawę żebyś nie przysnęła, a zębów współczuje, ja tam się strasznie boję dentystów...brrrr
A ja miałam mieć dziś wolne i lipa... no ale trudno...
 
:-)dzieki dziewczyny zapisze te nazwiska i sprawdze jakis adres na necie. w Polsce to sie chyba nigdy nie zmieni z tymi lekarzami placisz im za wizyte a sa tak nie przyjemni ehh wlasnie czytalam na necie o endokrynologach z kielc i powiem Wam ze o kazdym jest taka opinia ze jest nie przyjemny/a jako czlowiek az sie boje :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam drogie panie ju dawno nie pisałam i nie zaglądałam do Was , mam pare pytań do pań z kielc i okolic . otuż nareszcie zaszłam w drugą wyczekiwaną cięże jestem w 12 tyg.c i chodzę do doktora Wołowca , który pracuje w szpitalu na kiściuszki - jest bardzo dobrym lek. prowadził moją pierwszą ciązę, ale podobno ten szpital na kościuszki mają prywatyzować i boję sie że za poród będę musiał zapłacić - termin wypada mi na 10 marca . szwagierka radzi mi iść do Niziurskiego ktury pracuje na Czarnowie ale nie wiem co mam zrobić ?? co mi radzicie , już byłam na jednej wizycie u Wołowca i mam w środę następne usg , dziewczyny prosze doradzcie coś co mam zrobić do którego lek. chodzić ?

Witaj Halinko:-)
dzisiaj po raz pierwszy zalogowałam sie na tym forum i przeglądając wpisy natrafiłam na Twój. Fajnie, że spotkałam kogos z przyliżonym terminem porodu:)
Ja chodzę do dr Wydrzyńskiego i mam termin na 11 marca, także możemy sie czasem spotkac w szpitalu na Kościuszki, na sali porodowej:) Również zaniepokoila mnie informacja o prywatyzacji szpitala, ale póki co staram się tym nie martwić, mam nadzieję że nasze własze lokalne rozwiążą ten problem. Przy kolejnej wizycie podpytam o losy szpitala mojego lekarza

Witam wszystkie mamy:-)
Jest mi bardzo miło dołączyc do Waszego grona, jestem przyszłą mamusią (14 t.c.) i chetnie skorzystam z Waszych cennych wskazówek:-)
Bede tu zaglądać w miarę swoich możliwości i dzielić się z Wami swoimi radościami i troskami:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry