reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

asiulka ooo nie zazdroszcze zalania :(...
tak tak byłam dzis w rynku po 15:) w okularach niestety chodze i w seledynowej kurteczce:):)...

No to Ciebie na bank mijałam kochana.
Bo mi własnie z n-k, p[rzypomniało się zdjęcie z Mają jak jesteś.
I miałam sie odwrócić i Cię zawołać.
Ale pomyślałam,kurcze jak to nie ona to zrobie z siebie idiotkę.
 
reklama
No to Ciebie na bank mijałam kochana.
Bo mi własnie z n-k, p[rzypomniało się zdjęcie z Mają jak jesteś.
I miałam sie odwrócić i Cię zawołać.
Ale pomyślałam,kurcze jak to nie ona to zrobie z siebie idiotkę.
a ja ciebie nie widziałam:(, trzeba było wołać:):)
 
Asiulka - no to nie poważny gościu. Jeszcze roboty Wam narobił, i nie raczy sie odezwac?
Dobrą masz pamięc. Ja to bym chyba żadnej z Was nie poznała. Więk jak coś, to zaczepiac ;)

Julita - zdrówka życzymy
 
My wybieramy sie jutro na Targi Czas dziecka. Wybieracię sie tez?
W zeszlym roku sie podobało Filipkowi, więc powtórka...
 
elleth - my chodzimy teraz do Rybowskiego. Nie na NFZ. Płacimy 100 zł za wizyte. Ja na nfz nie chodze do okulisty, bo jakoś nie mam dobrego zdania o tych wizytach, nigdy nie trafiłam na dobrego poprostu
 
reklama
Sol - i jak z przedszkolem? Jeśli nie dostaliscie się to jeszcze się nie martw. My w zeszłym roku też z drugiego naboru dostaliśmy się dopiero....
Trzymam kciuki
 
Do góry