reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Witam:)
Ja jeszcze w dwupaku:) Ale chciałabym już urodzić, tzn. od jutra, żeby w marcu. Ciężko mi jak nie wiem, od jutra biorę się za sprzatanie. humor tez mam jakiś do bani, zła jestem sama nie wiem o co i na kogo
Trochę dziwne te zmiany na bb, czy na lepsze zobaczymy w praktyce
 
reklama
Mnie tam zmainy póki co się podobają :-)

Ja siedzę w domciu
Wiktor nadal kaszle,
muszę z nim skoczyć do lekarza jutro.
Głowa mnie boli mam nadziję ze to przez cisnienie ,
bo nie chciałabym byc teraz chora
 
Przyzwyczaić się będzie trzeba ale wolałabym jednak możliwość samodzielnego indywidualnego doboru skina dla forum :tak:

A my byliśmy dzisiaj w Tesco na spacerek się przejść. Karola dostała torebkę - pieska. Małż kawę a sobie chrupki kupiłam - dzisiaj moje urodziny więc mam to w ..a właściwie to w tyłek mi pójdzie po tych urodzinach :laugh2: Ale mam to gdzieś - raz się zyje - wiosna idzie znowu schudnę na spacerkach :tak:
 
cześć
Ja też jeszcze nie urodziłam. Niuńka siedzi jeszcze w brzucholku i czeka chyba aż będziemy gotowi. Jeszcze zeby z tydzień zaczekała to by było fajnie, bo moze byśmy się wyrobili z przeprowadzką na górę.
W piątek byłam z Filipkiem u lekarza bo co 5 minut sikać chciał. Okazało sie ze ma anginę ropną. Pani mi pokazałą jego gardełko, bo jak powiedziała, takie przykładowo anginowe. A nic nie narzekał ze go boli. Juz raz miał anginę i też bez zadnych oznak :sorry2:
Dzisiaj pogoda piękna, a ja w domu - buuu. Czekam aż panowie przyjada, bo coś jeszcze sobie w łazience wymyślił do zrobienia mój mąż :-p.
Robi po nocach na tej górze zeby jak najszybciej sie wyrobić a tu końca nie widać. Ostatnio do 4 rano siedział, montował, mył podłogi. A dopiero Filipka pokoik zrobiony. Jeszcze nasza sypialnia i skręcenie mebelków.
Kupiliśmy wczoraj nowy materacyk do łóżeczka - na Zagnańskiej. Chciałam na foteliki zerknąć, ale ten gościu mi tak na uzębienie działa ze nie mogę go znieść. Wybrałam sobie kilka modeli , które w testach dobrze wypadły i pytam czy maja. On z jakimiś fochami do mnie, ale ma pani rozrzut. I w zasadzie to pokazał mi jeden model, a reszte wymyślał, ze ten to to samo co ten i przynosi coś innego. Jakby to było to samo to przecież w testach wyniki by miały podobne chociaż :wściekła/y:
Chyba zdecyduję sie na chicco synthesis xplus. I nie wiem czy całego kompletu nie weźmiemy. Dobra warancja jest na nie i cena też. Jak sie coś psuje to zawozi sie do sklepu i oni daja zastępczy wózek na czas naprawy :-p
Ale wam zasmęciłam :sorry2:
 
mrozik - nie przejmuj się - mi ten sam facet odradzał bardzo pilnie mojego espiro - że stelaż słaby, że materiał się b.szybko pruje że za miesiąc przyjdę po inny. POszłam do Mai i dziewczyna do mnie - "to musiał mieć jakąś feralną dostawę albo podróbki" kupiłam ten wózek, mam go półtora roku i nadal świetnie działa. Nie byłam go ani razu reklamować a tapicerka prócz normalnych plam po półtora roku użytkowania nawet nie jest wytarta nie mówiąc o dziurach. A pomijam fakt ze w Mai ten wózek kosztował mniej :-p A facet wkurzający :-D

Ja sobie właśnie szamię śniadanko - mąż mi zrobił koreczki na śniadanie :-D Karola ogląda bajki i chyba zaraz na spacer wyjdziemy - niech tylko M wróci powiedzieć czy dalej wieje jakby łeb chciało urwać :-p

To sobie nie wyjdziemy :-/
 
U mnie wieje tak samo i tez się zastanawiam nad spacerkiem, ja kupowanie wózków mam za sobą bo Amelka już chce sama na piechote a Klaudia juz dawno nie jeździ ale ten sprzedawca był bardzo nieprzyjemny nie lubie takich ludzi i zazwyczaj jak ktoś mi tak smęci to wychodzę ze sklepu
 
Witam wieczorkiem.
Kurde wiecie co wcale mi się nie podoba ta nowa szata forum.:-(
Dawno nie zaglądałam przepraszam,ale mam od soboty małą rewoltę w domu bo oduczam Emila smoka.
Maciuś mi się rozłożył,został dziś w domu,katar ma i bolała go główka.
Ale miałam dziś dzień.Wszędzie biegiem
Do południa do UP po pit do rozliczenia,potem popłacić rachunki, na 13 umówiłam sie u weterynarza i na strzyżenie naszego psiaka.
I co myślałam głupia, że szybciej będzie a tu doopa,jak weszliśmy o 13 to wyszłam z psem o 15,40,no masakra ,wiercił się jak diabli i coś mu nie pasowało,nie chciał się dziś strzyc,no ale jak zaczęty to weź go zostaw takiego wychamranego
411505.gif
411505.gif
.No ale ostrzyżony już jest i w końcu wygląda jak sznaucer,a nie jak zarośnięte coś
734429.gif

W drodze do domu zakupy bo moi panowie wymyślili sobie dzis hot-dogi.

Powiem Wam kobietki ,że moje dziecię super przechodzi odsmoczkowanie,myślałam że będzie gorzej,wczoraj wieczorkiem tylko raz poprosił o smoka,i poszedł ładnie spać ,jak mu powiedziałam że nie ma .Prosił tylko żeby go miziać po rączce jak zasypiał.Rano wstał wypił kaszkę,i woła mamuś cysia,a ja mówię że nie ma to pomruczał chwilkę niezadowolony i zasnął jeszcze.
Na drzemkę południową też mężowi zasnął bez problemu nawet już o smoka nie prosił.W ciągu dnia też się nie upomina.
375847.gif
375847.gif
375847.gif
,chyba nam sie udało.
A teraz obudził się i wołał mamuś "pupka"-kupka.Posadziłam go na nocniczek zrobił,i poszedł spać dalej.
Spokojnej nocy.
 
asiulka to super, że tak łagodnie to przechodzi, ja miałam to samo ze starsza córką ale oduczana była od piersi bo doiła 1,5 roku a ja juz byłam w drugiej ciąży i powiem Ci że nie było lekko.
 
reklama
mrozik No wąłsnie nie chodzimy
i juz chyba nie będziemy chodzic
A od nowego roku zapisuje małego na basen na Kujawską
Tam dzieciaczki juz same wchodzą bez rodziców.
 
Do góry