reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

hey kobitki wieczorową porą ;-) my dziś cały dzień na sankach :-D mała mi po spacerze padła hehe
Kamilka ja takie pieczone chrupiące nóżki robiłam w niedzielę, a dobrze że o spaghetti napisałaś bo też dawno nie miałam, muszę pamiętać o pomidorach w puszce :-)
Sol zapodaj jakieś konkretne tematy mi na maila do tej stronki to ci zaraz coś wykombinuje z koleżankami :-) jutro mamy "zlot czarownic" w bawialni więc będzie o czym gadać ;-)

a moja baśka mnie dziś rozbroiła po drzemce- obudziła się i powiedziala do mnie- mamusiu kocham Cię bo jesteś dobra... szok, skąd ona to bierze hehehe w ogóle takie zdania już buduje, nawet by mi do głowy nie przyszło ze dziecko niespełna dwu letnie tak może gadać... heheh
 
reklama
Nie tylko ty szukasz przedszkola w Kielcach - ja mam problem bo moja będzie miała 2.5 roku we wrześniu i nigdzie mi jej przyjąć nie chcą tylko do prywatnego :dry:

Jeśli chodzi o to na Świętokrzyskim to słyszałam dobre opinie od matek na osiedlu jak tam mieszkałam.
 
marla - sprytne te nasze dzieci i już :-D:tak: Masz pw.

Karolę już wykąpałam i nakarmiłam :tak: teraz mam 10 min dla siebie dopóki lecą Waybaloo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol też bym coś pomogła ( z racji studiów) z tym, że nic mi do głowy nie przychodzi... Pomyślę jeszcze trochę... zobaczymy co z tego wyjdzie....
 
hej dziewczyny

ale mamy dzisiaj pogode:no::no::no: zawsze mam klody pod nogi jak cos musze zalatwic kurnia a tu jeszcze dzis na szczepienie ufff ostatnie bo niestety do tylu jestesmy przez choroby Adaska....

a co u was jakie plany na dzisiaj
??:confused:

ja zaraz kawke sobie robie 2 juz dzisiaj bo noc mialam ciezka wec zasypiam na stojaco:no::no:
 
hej dziewczyny

ale mamy dzisiaj pogode:no::no::no: zawsze mam klody pod nogi jak cos musze zalatwic kurnia a tu jeszcze dzis na szczepienie ufff ostatnie bo niestety do tylu jestesmy przez choroby Adaska....

a co u was jakie plany na dzisiaj
??:confused:

ja zaraz kawke sobie robie 2 juz dzisiaj bo noc mialam ciezka wec zasypiam na stojaco:no::no:
No ja też m dziś trochę spraw do załatwienia i jak zywkle pogoda do bani....:wściekła/y:ale ponoć cały luty ma być taki:szok:
 
A ja właśnie wróciłam od mojego chrzestnego co by mi wytłumaczył jak am pracę pisać i z zakupów. Kupiłam Karoli całą serię kosmetyków małej księżniczki i tabletki musujące do kąpieli bo strasznie je lubi:tak: wszystko z Liliputza w Rossmanie :tak: nie uczula Karoli a jest tani. Za: szampon, żel do mycia, płyn do rozczesywania włosów, krem, 2 tubki z tabletkami koloryzującymi, 3 saszetkami musującymi i chusteczkami do rączek zapłaciłam ok 40 zł.

Ciacho - napisz o tym co byś chciała na takiej stronie znaleźć :tak:
 
Hey dziewczynki :-)
co tak nażekacie na tą pogodę?? ja z młodą poszłam koło 10 na spacer i do bawialni, zimno nie było, snieżek trochę sypał, nie jest źle, wracaliśmy niedawno też ujdzie. ważne że nie wieje mocno :-) zawsze może być gorzej. młoda się wyszalała tak, że zwyczajowo już padła i będzie spać ze 2 godziny więc mam luz i mogę poleniuchować ;-)
Sol miałam te kosmetyki i wypasione są po prostu :-D
w ogóle mam dziś ochotę wybyć na miasto i po sklepach połazić, szczególnie do Rossmanna ;-) Sol mi ochoty narobiłaś ;-) wczoraj jak poszłam do Castoramy po bordery do tapet to ponad godzinę siedziałam i tapety oglądałam, naklejki itp itd mam fazę na urządzanie Baśki pokoju ;-)
 
kurka załatwiłam się... boli gardło i 38,3 stopni gorączki... I teraz pytanie: czy małej nie zaszkodzę jak ją będę normalnie karmiła? czy może odstawić? bo już sama nie wiem, nie przewidziałam takiej opcji...
 
reklama
ciacho - karm normalnie nawet jak dostaniesz antybiotyk - zdrowiej dla małej a staraj się tylko jej nie całować w buzię, kaszleć i kichać w jej kierunku - chociaż jeśli ma coś złapać to i tak złapie niezależnie co zrobisz. Tylko uprzedź lekarza w razie czego że karmisz :tak:

marla - to zobacz na zamkniętym jak ja małej pokój urządzam bo to właśnie jej :tak:

Spadam robić sajgonki :-p
 
Do góry