reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Witam ponownie.
Miałam dziś wizytę na 16 żeby lekarz zobaczył dzisiejsze badania,po wizycie można powiedzieć ,spoko.
W badaniach jest poprawa
Więcej wiadomości będę miała po środowym USG.Trzymać dalej kciuki.Dał mi leki i biorę już od dziś.Ciekawe co mi tam usg wykaże.

Mam dość zimy i
577514.gif
ja chcę już
t6b3i8.gif
i
2rrnz0n.gif
.
 
asiulka - dalej trzymam :tak:

A ja mam takie durne osłabienie - nic mi się nie chce i na nic nie mam siły. W ogóle ostatnio bardzo szybko się męczę :sorry2: Szybszy spacer doprowadza mnie do takiej zadyszki że ciężko mi oddychać. Najdziwniejsze jest to że wyniki krwi mam super - chyba tak dobrych jeszcze nie miałam :sorry2::baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry śpiochy :-D:tak:
Ja zaraz spadam na bazary i po zakupy. Patrząc przez okno co prawda mi się skutecznie odechciewa ale jak trzeba to trzeba. Wysłałabym M ale pewnikiem nie kupi tam i to co chcę :-p
Zajrzę do was później dziewuszki i mam dla was informację.

W związku z tym iż udało mi się zmienić temat pracy - moim nowym tematem jest portal który buduję dla kieleckich mam :-D Pomóżcie i ile która może piszcie nawet króciutkich artykulików na początek ale muszę mieć coś na tej stronie. Będę wdzięczna za każdą pomoc zarówno merytoryczną jak i logistyczną.
 
Również się z Wami witam:)
Sol fajnie że udało ci się zmienić temat pracy, no ale tak jak już wcześniej pisałam ja nie z Kielc więc nie pomogę w pisaniu takiej stronki niestety:-:)no:
 
Witam z ranka z kawusią
Maciuś już w szkole,ale mu się rano z łóżka wstać nie chciało,pomimo że wczoraj o 21 już smacznie spał:-)
Ferie się skończyły,więc pora wrócić do rzeczywistości.
Emilek jeszcze sobie smacznie śpi,a usnął o 19.30 bo wczoraj w dzień nie spał wcale.Przebudził się tylko rano jak Maciuś szedł do szkoły,przeszedł na jego łóżko i śpi dalej:-):-)

Miłego dnia życzę kobietki.
Asiulka dawno cię nie było...oj mam nadzieje że z twoim zdrówkiem będzie wszystko dobrze..trzymam mocno kciuki by wyniki były dobre!!!
No cóż ferie się skończyły to i czas do szkoły, ale przynajmniej pogode miały suuuuper bo tak jak dla dzieci tyle śniegu to tylko frajda:-)a jeszcze w ferie!!!
 
julita - możesz - np napisać co powinno wchodzić w skład wyprawki, jakie badania, tematy uniwersalne sobie wybrać jeśli chcesz pomóc :tak: To ma być ogólny portal dla przyszłych i obecnych mam tyle ze z dodatkiem Świętokrzyskiego - możesz pisać o swoim mieście :tak:

Joanna nie łam się - przełam się :tak: :-p

A ja na bazarkach kupiłam kurczaka, piersi i nóżki i chciałam dzisiaj pieczonego kurczaka zrobić ale jak mój M wypadł z zapytaniem czy rosół czy pieczony to stwierdziłam że on gotuje rosół :-D Oj miło będzie sobie zjeść przy przeziębieniu cieplutkiego rosołku :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie dziewczyny

Sol kurcze tez mam ochotwe na takie pieczane chrupiace nozki ale na dzisiaj zrobimy spagetti bo dawnooo nie jadlam:tak::tak:

my dzisiaj bylismy u okulisty i pani doktor mowi ze z oczkami jest wszystko ok :tak::tak: ma mala asymetrie oczek ale to tylko tyle badanie wzroku pod wzgledem wady za 8 miesiecy zeby Adas byl bardziej kontaktowy:tak::tak::-D:-D bo dzisiaj jak zobaczyl pania doktor w maseczce to wpadl w szal:-D:-D
 
reklama
Dobry rosołek - oj aż się człowiekowi leń włącza :-D:tak:

kamilka - no ja za bardzo za pieczonym kurczakiem nie przepadam - robię bo M lubi :sorry2:
 
Do góry