reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

noo, każda kondygnacja około 100 m2. Ale trzeba jeszcze jakies tam niedociągnięcia, peknięcia porawić, poszpachlować. Trochę przeróbek w elektryce zrobiliśmy, bo chciałam obniżyć Filipkow włącznik żeby sam sobie włączał światło, no i takie rzeczy też trzeba zaszpachlować, poczekać aż wyschnie, zatrzec, zaipregnować. No jest troszkę roboty...:baffled:
 
reklama
Czy któraś może orientuje się czy w Tesco znajdą się jeszcze jakieś wyprzedaże???Bo nie wiem czy warto ciągnąć męża???
 
ciacho - nie przesadzaj

mrozik - ja w 5 tygodniu zdzierałam farbę ze ścian, bawiłam się rozpuszczalnikiem, malowałam ściany i sufit - a podobno rąk w górze nie wolno długo trzymać :-D i remoncik jednego pokoju trwał tydzień - ale było zdzierania - bo tam były tapety a pod tapetami syf z czterech poprzednich remontów :no: A Karoli nic nie jest a na koniec remontu się dowiedziałam że w ciąży jestem a M. zbladł - nie o to ze ojcem będzie ale o ten remont właśnie :-D:-D:-D No to rzeczywiście trochę roboty. Jak się cieszę że ja dopiero w przyszłe wakacje będę robiła odświeżanie farby tylko w mieszkaniu - bo wszystko jest full nówka :tak::-D

A ja czuję się jak słonik po tej pizzy :-p
 
Witajcie dziewczyny

co do wyprzedazy wlasnie sa we wszystkich sklepach i to bardzo oplacalne ostatnio bylam w Tesco i duzo ubranek z Cheeroki jest na wyprzedazy naprawde sie oplaca i dla mam tez sa super....

u nas lipnie z mezem na kazdym kroku jakies zgrzyty jak tak dalej pojdzie to sie wyprowadze normalnie zachowuje sie jak dziadek 70 letni a nie maz 25 letni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Adas nie moze wyjsc z choroby i w dodatku zmeczenie nie spanych nocy juz padam.... dlatego malo zagladam :dry::dry::dry:

dziewczyny gaba lulitka ja uwazam ze ciaze lepiej przez zime przejsc mnie np bylo ciagle goraco i duszno nawet zima chodzilam nie pozapinana i ubieralam sie dosc lekko bo za chwile bylam cala mokra... a jak przyszedl cieply kwiecien to myslalam ze sie wykoncze zaraz spuchlam wiec wolalam zime:sorry2::sorry2:

Milego Wieczorka

aha Marla dzieki:blink::blink:
co do kursu to nie mialam duzo jezdzilam w dziecinstwie u dziadkow bo moj wujek mial konia potem w Borkowie do 12-13 lat i sie skonczylo potem inne obowiazki inna szkola i brak kasy:tak::tak: i dlatego przydalaby sie powtorka ale teraz nie mam jak sie urwac:-:)-( i chyba jednak od wiosny kupuje rower i jezdze ile sie da:cool2::cool2:
 
Mam pytanie,dziewczyny na półroczne dziecko to jaki rozmiarek się kupuje?74 będzie dobre czy za duże???
 
Witajcie!

U nas ok, ja pojutrze idę pierwszy raz do pracy :szok: aż dostaję boleści na samą myśl :-D chodzimy z Julką na spacery i staram się dopiąć wszystkie sprawy na ostatni guzik. Ach... Dziewczyny przekochane ;-) Z Adamem trochę się poprawiło na szczęscie. Ostatnio zapuchła mu noga, było podejrzenie dny moczanowej, ale wyniki bardzo dobre, więc nie to. Możliwe, że ma zapalenie stawu i bierze antybiotyki. I pomaga, bo opuchlizna schodzi i może normalnie nogę postawić :tak:

Julita, są jeszcze wyprzedaże, ale nie wszystkiego. Ja dziś zakupiłam Julce pajacyki do spania 3 pak. Kosztował 49zł, a przecenili na 27,30 :-) Rozmiar 92, więc w sam raz i będzie na jakiś czas. A tak są wyprzedaże bodziaków, butów, spodni... Ja dziś dorwałam Julce spodnie za ... 4,80 :szok::-D interes stulecia :rofl2:

Ciacho, don't stress ;-)

Mrozik, zdróweczka dla Was! i nie przeciążaj się w tym remoncie! najwazniejsza jest dzidzia w brzuszku :tak: nie martw się, wszystko się jakoś ułoży pomyslnie :tak:

A ubranka na 74 to jest na 6-9 miesięcy, więc będą w sam raz. Ania ma pół roku i już od jakiegoś czasu śmiga w 74 :-) a Julka pomału wskakuje w 92 ;-)

Pozdrawiam Was babeczki :-)
 
Witam
Ja dycham coraz gorzej. Dzisiaj sieporadzę gin co moge wziąć, a jutro do lekarza śmigam..
Co do remontu, to wszystko robi mąz i ekipę jakąs bierzemy. Inaczej to przez pół roku tego nie skończymy, bo jak wracamy do domu to już 18, zanim sie człowiek przygotuje, Filipka wykąpie, uśpi, to już 22. No i zostają soboty, w które zazwyczaj coś wypadnie :dry:. Ja teraz siedzę na zwolnieniu, to będę sobie mogła cały dzień "pilnowac" ekipy. Jedyne co ja zrobiłam to wybrałam kolorystyke mniej więcej. Zobaczymy co z tego wyjdzie
Ewunia22 - to daj znac jak tam minął pierwszy dzień:tak:
Sol - no z tapetami to przerąbane jest. Ale mnie sie podobają teraz. Są takie jak materiałowe. W salonie myślałam jakis tapetowy dodatek dać. Ale dół to w wakacje myślę zrobic, bo teraz to nie podołamy
 
reklama
Witajcie,ja jestem strasznie śpiąca...już jest po 13 a mnie strasznie chce się spać!!!
W dodatku w nocy nie mogę spać:wściekła/y:trudno jest mi się wygodnie ułożyć i dlatego wierce się całą noc:-(.
Dziś mam wizytę u mojego gin zobaczymy czy z Majeczką wszystko dobrze,i wogóle.W dodatku idę sama więc muszę wyjść wcześniej zanim się tam zatoczę;-)bo już mi strasznie ciężko chodzić:baffled:.
Kobietki wiem że już się kiedyś o to pytałam ale nie mogę znaleść tych odpowiedzi bo troszkę czasu minęło...chodzi mi o takie większe sklepy z artykułami dla niemowląt może to być hurtownia, chodzi o to że chciałam obejrzeć wózki głównie to te firmówki a u mnie tych nie ma i jak mąż dostanie kilka dni urlopu na początku lutego to chciałam jechać i obejrzeć...a może kupimy juz łóżeczko.
Mnie się coś wydaje zę ostatnie 2 miesiące ciąży to będę siedziała na doopie bo i tak juz mi trudno chodzić,ciągle potrzebuje wc,i brzuch tak dołem ciągnie...:no::-(
 
Do góry