reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

no hej ja dopiero teraz bo Adas mi usnal o 9.30 i jeszcze spi:szok::szok::szok: a ja w tym czasie sobie posprzatalam i zostawilam odkurzanie na koniec jak maly wstanie na dobre..... wiec juz na weekend mam luzz...

truska- ja chetnie bym wyszla ale co z tego jak maly podkatarzony....

musze jeszcze okna umyc ale musze zostawic do poniedzialku bo mam @@@@ i strasznie mi slabo cokolwiek zrobie i w glowie mam samolot i nie mam sily rak do gory uniesc:no::no:

mrozik- jak chodzilam do pracy to wstawaalam o 5.30 zeby ze wszystkim zdazyc ale teraz to obijamy sie... moj maly mial troche czerwone gardelko ale zaczelam psikac tantum verde i dzisiaj patrze ladne bledziutkie....
 
reklama
No niestety się nie śpi - a szkoda :sorry: No właśnie poleciłam jej mojego gina-Niziurskiego też bierze 100 zł za wizytę z USG. Ale od czasu do czasu może przecież iść na to 3d :tak: A mam pytanie o co chodzi z tym zaświadczeniem? Ja nie miałam żadnego zaświadczenia a becikowe dostałam.

Naszego :-p:-D:-D:-D:-D

a co do tego becikowego, teraz wszedł w życie przepis, że jeśli chcesz dostać becikowe, to musisz mieć zaśw, że od 10 tyg ciąży byłas pod opieką lekarską.

A pampersy to jest hit miesiąca w tesco 2 x gigant paka za 100zł, a w makro są gigant paki za 49 zł. Kupowałam ostatnio. A jeśli Karolcia nie ma uczulenia, to są w tesco pampersy sleep and play 40 zł za jumbo paczkę.
 
Hej babeczki, witam śniadankowo.


Miłam taki zapiernicz w pracy ze dopiero terz sniadanie zjadłam :no::no:

A wlasnie miałam napisac SOL i co chodziz tym becikowym ale Ewunia mnie wyścignęła :tak::-D:-D

Pampków ja juz dawno nie sledze po marketach bo teraz to tylko na noc Marysi zakładam, wiec kupujemy sllep&play i paczka na 2 miesiace nam starcza, wiec to juz nie taki wielki wydatek :tak::tak:

Juz sie 16 nie moge doczekac, jeszcze 2 godzinki i wreszcie weekend. Planujecie cos dziewczyny na Andrzejki?
 
Właśnie wróciłam z zakupów i ostatecznie kupiłam w realu 2xjumbo bo w tesco nie było 4+ już. Karola nie ma praktycznie na nic uczulenia - chyba że o czymś nie wiem :tak:

Ewunia - dobre ;-) Wczoraj M. wysłałam do niego po recepty na Evre - ponoć miał jedna pacjentkę i wyglądał "na swoje lata" - chyba już zaczyna być tym wszystkim zmęczony. Ale on zawsze miał tempo jakby się paliło - najwyższa pora trochę odpocząć.

mrozik - tak ja pisałam, a że po 26 tyg to wiem bo sama miałam przesiewowe USG w 26 tygodniu i Niziurski mi mówił że już można iść na 3d sobie obejrzeć malutką :tak:

Masiula - ale o ile twoja jest starsza :tak: a moja teraz zaczyna gadać zdaniami powoli więc nie w głowie jej nocnik ;-) My chyba pojedziemy do chrzestnego Karoli o ile teściowa się zgodzi potem po nas przyjechać do Sukowa.

dziobek - a gdzie ty chcesz rodzic? Bo o ile mi wiadomo to Grunwaldzka, Kościuszki i Prosta są zamknięte dla odwiedzających.

M. wczoraj musiał zajrzeć na chwilę do pracy na Grunwaldzką to go sprawdzali na bramie z listą pracowników a gości wpuszczali tylko na listę i tylko gdy była konieczność wejścia - np. przynieść rzeczy na wyjście ze szpitala - po za tym przypadkiem-wyjście ze szpitala-rzeczy podawane są przez ochronę. Nie wiem jak na Kościuszki ale ponoć tez pilnuje ochrona żeby nie wchodzić bez konieczności.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
M. wczoraj musiał zajrzeć na chwilę do pracy na Grunwaldzką to go sprawdzali na bramie z listą pracowników a gości wpuszczali tylko na listę i tylko gdy była konieczność wejścia - np. przynieść rzeczy na wyjście ze szpitala - po za tym przypadkiem-wyjście ze szpitala-rzeczy podawane są przez ochronę. Nie wiem jak na Kościuszki ale ponoć tez pilnuje ochrona żeby nie wchodzić bez konieczności.

:szok::szok::szok::szok: Nawet nie wiedziałam ze az tak pilnują :no:
 
Masiula - ale o ile twoja jest starsza :tak: a moja teraz zaczyna gadać zdaniami powoli więc nie w głowie jej nocnik ;-) My chyba pojedziemy do chrzestnego Karoli o ile teściowa się zgodzi potem po nas przyjechać do Sukowa.



No tak , wiem ,ale tylko dlatego nie jestem na bieżaco z promocjami i cenami pieluch.Wczesniej wszystkie gazetki reklamowe miałam obczajone i zaplanowane gdzie jechac po pampki :tak::tak:
 
Hehe, ja tam znam ceny w tesco i makro ;-) do makro mam kartę i średnio co druga gazetka promuje pieluszki, a w tesco mam na bieżąco ( pracownik w końcu :-p)

A teraz pilnują o tą całą świńską grypę :no:

Sol, muszę się do doktora Piotra wybrać po świętach... ale on zawsze narzucał takie wariackie tempo i nie dziwię się, że organizm odmawia posłuszeństwa :szok: ileż można...

też myślałam nocnikować Julkę, ale teściowa ją zraziła... kurde, a nie gada jeszcze i nie zawsze wiem, o co jej kaman :-D
 
Witam:)
Co do lekarzy, Guzika nie znam, zastanawiałąm się nad Niziurskim ale jednak wybrałąm Szczurkowską- Mirzec i jak na razie jestem zadowolona. Moja jedna kolezanka chodziła do Niziurskiego i on nawet nie wiedział że urodziła. Druga zaś koleżanka, która rodziła w październiku b.r. chodziła do Szcurkowskiej i ta co dzień w szpitalu zachodziła do niej i wogóle jest z niej zadowolona. Mi np daje skierowanie na badania i wszystkie mam za darmo, wiadomo to nie są duże pieniądze, ale jednak.
Ja zamierzam rodzić na Czarnowie i szczerze mówiąc chyba chciałabym mieć cesarke:)
 
Witaj, Gaba! jak się czujesz?

ja tam do Niziurskiego chodzę i jestem zadowolona... i jak ja rodziłam to on wiedział o tym jeden z pierwszych, bo tak wyszło, że urodziłam Anię na jego dyżurze :-D:-D:-D

Ja też miałam wszystkie badania za free, jedynie musiałam zapłacić za test obciążenia glukozą...

i w życiu nie zgodzę się na CC :szok::no: a było zagrożenie cesarką z Anią, bo byłam w 35 tc, a ta siedziała głową do góry i lekarz i mój Adam widział moje łzy... ale dziecko miałam i mam grzeczne, bo w nocy tego dnia przewróciła się główką w dół ;-) boję się panicznie CC i chyba nigdy mi to nie minie...

Ja rodziłam 2 razy SN i bardzo dobrze to wspominam :tak:

jesli nie masz wskazań do CC, to nie decyduj się na CC :no: choć ostateczna decyzja i tak będzie należeć do Ciebie ;-)
 
reklama
gaba - ja do Szczurkowskiej nie poszłabym nawet jakby mi zapłacili - koleżanka moja dobra trafiła na nią w nocy jak rodziła - ja by łam akurat dzień przed laparoskopią. Wyobraź sobie moje zdziwienie - budzę się z narkozy a na pooperacyjnej obok mnie leży K. bez brzucha - zapłakana. Jak mi powiedziała co się stało w nocy to zatkało mnie. Omawiana pani doktor przez dwie godziny szukała tętna na izbie przyjęć aż w końcu beznamiętnie oznajmiła że dziecko jest martwe - 38 tydzień wody K odeszły i przyjechała rodzić.Po tej informacji kazała jej urodzić martwy płód. Jej mąż zrobił awanturę i ściągnęli ordynatora - miała w nocy cesarkę. Pani doktor więcej się na naszej sali nie pojawiła. Dziewczyna do dzisiaj ma koszmary i nie ma dziecka bo ma taką blokadę przez tamto. A od teściowej wiem że takie numery się pani doktor nie raz zdarzały- że prowadziła ciążę która kończyła się tragicznie.
Ale nie straszę - może coś się zmieniło, ale ja bym do niej nie poszła.
 
Do góry