reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Asieńko_r spełnienia marzeń i sto lat!!!:-):-):-)
071.gif

BN571G.jpg

 
reklama
Kamcia-to jest miło?ja mogę powiedzieć tak samo-święta mijają na lenistwie i obżarstwie-masakra!!!
Ewelcia-biedactwo...współczuję i mam nadzieję,że Szymi zlituje się nad mamą i da pospać...ja się śmieję,że Mikę mogę wypożyczać rodzicom nastolatków,którzy chcą przestrzeć swe pociechy przed wczesnym seksem;)))))
AsieńkoR-o proszę-następna z piękna datą urodzin:)Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!
Też się zbieramy i wybrać się nie możemy:/coś oprócz nexta otwarte?Dunnes czy cuś????
 
Ja też już nie zdzierżę następnego dnia za stołem albo na kanapie:no:Matt śpi,jak wstanie to wybywamy:tak:Może na kawkę do znajomych,może na shopping:-p
Lubiczanko u nas trochę pootwierane:tak:I wszędzie wyprzedaże:tak:Harwey Norman,TK Maxx,River Island,Argos,Clarks,Zara,wszystkie sportowe sklepy i many,many more;-)
 
hej
pospalismy dzis do 10 :-)
po śniadaniu pojechałam do nexta, ale juz wszystko przebrane, kupilam tylko skarpetki Erykowi sobie rękawiczki i dla Sz sweter, przynajmniej duzo kasy nie wydalam ;-)
Dunnes zamknięty
co tu robic dzis hmm......??

Asienko, wszystkiego naj!!!!
 
Witam Swiatecznie
Anineczka ogromne GRATULACJE!!!!!!
Lubiczanko jak cora sie czuje?my antybiotyk skonczylismy ale Lence jeszcze charcze w srodku i jeszcze kaszelek ja meczy nie tak czesto jak wczesniej ale jednak wiec jutro rano dzwonie do przychodni aby umowic sie na wizyte mam nadzieje ze problemow nie bedzie ...masakra 3 tyg w domu siedze nie liczac wyjscia do lekarza....
Asienko najlepszego
Ewelcia a czemu to synek tak dokazuje Ci w nocy?

Swieta mijaja bardzo milusio wczoraj byli znajomi ojjj wesolo bylo w wolnej chwilii zrobilam sesje zdjeciowa dla znajomych synka:-)a dzis J niestety w pracy :-(no ale coz sila wyzsza

Aaaaa dziewczyny Gliwa serdecznie Was pozdrawia
 
Hejoo, ja też już po Nexcie :tak: dla siebie nic nie kupiłam, ale w sumie nawet nie potrzebuję niczego więc żal mi nie jest :cool2:
Boszz jaka obżarta jestem. Święta miło upływają, albo my w gości idziemy, albo goście do nas.

Lubiczanka, dużo sklepów jest otwartych, wszędzie sale :tak:

Asienka, wszystkiego najlepszego!

Ania, zdrówka dla Lenki, oby się szybko wykurowała, bo wiesz że czekamy na Was :sorry2::cool2: pośpiesz się bo wszystko zjem :-p a kolejną porcję jedzonka dopiero na Nowy Rok robię :-D
Kusisz sesją :zawstydzona/y:
 
Asienkor wszystkiego najlepszego!!!
Barmanko
nic mi nie mow o obzarstwie:)...masakra normalnie...
tez byla m w next,ale dopiero po 12 pojechalismy...ludzi pelno,a wsio juz przebrane
Ania zdrowka dla Lenki zycze:)
Widze ze w fotografa sie zabawiasz...ale powiem Ci ze Ci niezle idzie...zdjecia dziewczynek sa extra:)
Nie wiem o co mlodemu chodzi w nocy....w dzien nie klada go spac,wiec powinien byc na maksa zmeczony i spac ladnie w nocy...ale gdzie tam...
Teraz m go probuje uspac,bo w aucie prawie kimal...nie spal pol nocy to i spiacy...niech sie zdrzemnie z pol godzinki..i tak pewnie bedzie meksyk w nocy:eek::wściekła/y:
tylko kiedy mu to przejdzie:dry:
 
Aaniu-zdrówka Lenusi:)Dominika już nie najgorzej-tylko ten kaszel...ale antybiotyk jeszcze się nie skończył,więc trzymam kciuki;)
Tichonek,Barmanka-dzięki za cynk;)
 
reklama
Hej

Dzięki Wam wszystkim za gratulacje :tak:
Ja już od 2h w domciu.
Młody jest cudowny,bracia jego również.Już by mnie wyręczali w opiece.
A ja już bym coś porobiła w domciu,jakieś pranie czy coś :eek:
Ale siedzę,jak mężuś każe.

Mam nadzieję,że łowy na wyprzedażach udane ;-)
 
Do góry