reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam

gastone wszystkiego najlepszego dla twoich pociech:-)
zgaga dla Julianka spóźnione ale szczere życzonka!!!
gliwa gratulacje!!!
lubiczanka masz przesliczną córeczke!!taka kruszynka i jaka leciutka w porównaniu do Szyma:-D

to tyle bo padam po podróży i sprzątnięciu balaganu po powrocie:/
 
reklama
Tabasia, no fakt pisałaś przecież o tym że Alex odrzucił mleczko :sorry: zapomniłam :eek:
Ja z kozim mlekiem już nawet nie próbuje, Marcel prawie się porzygał jak tylko łyzię jogurtu szarpnął więc za resztę koziny podziękuję :baffled: przynajmniej na jakiś czas.

Aurelia, fajny avatarek :tak:

Tichonku, dzieciaczki lubią się patrzeć w migający obraz tv, nawet jakbyś obrady sejmu młodemu puściła to też byłby happy :tak::-D
A z Lepperem to w szoku jestem :szok:

Asienka_r, ja w tym tyg zrobiłam bunta i na cotygodniowe zakupy do Lidla nie pojechałam:sorry: jak nam coś braknie to leżę i kwiczę - bo sąsiadek nie ma, nie nawet od kogo pożyczyć. Owszem mogę podejść do tesco czy quinna ale spróbuję sie obejść bez tego ;-) Jedynie to w poniedziałek musze do polskiej hurtowni podjechać bo kaszki, kleiki dla glutka mi się kończą.

Lubiczanka, aaa to ja Cię źle zrozumiałam :baffled: myślałam że z całej rodzinki to tylko Ty lubisz pierogi .. nie zatrybiłam że chodziło ci o rodzinkę która została w domku :laugh2:

Gastone, miałaś dziś imprezkę w domku? Czy na weekend przełożona? Jakie prezenty dzieciaczki dostały? :happy:

ooo Ewelcia przyszła :-) co tam? kiedy przeprowadzka?

a mi się coś chce.. nie wiem czy do żarełka czy do pićkania.. ide na jakieś móvie, może jakiegoś drinkola sobie zapodam...
 
witam z wieczorka :-)

ja dzis padnieta, maly po drzemce jakis marudny byl, ale pare razy glebe zaliczyl wiec co sie dziwic.ale takiego malego nie da sie upilnowac:no:wstaje na nogi przy czym sie da. mezu 4 dni wolnego wiec luz :-poby pogoda dopisala.
dopijam winko i nyny;-)

milego wieczoru :-)
 
Mikimauro gdzie ty bylas jak cie nie bylo???wcielo cie noramalnie jak Manke w Czechach:confused2:
Barmanko a juz moge sie przeprowadzac:)wsio gotowe...trza tylko manele spakowac ...jutro m nie idzie do pracy to jeszcze wykladziny chce popierze na gorze...landlord dal mu kase na odkurzacz pioracy i plyn,wiec czemu nie?i jeszcze za robote ma mu zaplacic wiec..:happy:
 
MartaF witaj nazad:-D
Barmanko ano właśnie Matt wiadomości na Polsat News oglądał:-D
Twój Marcel glutek a my na naszego Radka tyfusiak mówimy:-D:-D:-DBo wybrzydza z żarciem,a nawet nie wybrzydza tylko w ogóle do ust nie weźmie czegoś nowego:-D
...Zgadnijcie,no zgadnijcie...Mój P jutro do pracy:confused2:Szlag!!!
mikimauro gdzie byłaś jak Cię nie było?:sorry:Jak tam Twoje M jak miłość?:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry