reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dobry :-)
Zyc sie chce, tak pieknie :-) A Alex jeszcze spi :szok::-D
Asienko spokojnego lotu. Ja za 2 tyg., ale lece z M, na 3 dni na mini wakacje, wiec sie nie stresuje. Zreszta odkad musialam latac sama z Alem to stres mi jakos przeszedl.
Lubicznko, Lubiczanko, Dzidzia jeszcze siedzi??? Ojjj M sie nie stara chyba :-p
Julia ja zawsze korzystam z Booking.com: 152585 hotels worldwide. Book your hotel now! ;-) Teraz szukam miejscowki na wakacje, ale to apartament ma byc, a tam same hotele. Moze polecicie jakas stronke??

Lece zupke nastawic, pozniej maly spacer. Ale mam dobry humor dzis, dziekuje pogodo :-D Milego dzionka zycze!
 
reklama
Hejoo z rana :-) słonko pięknie świeci zapowiada się cudowny dzień :tak:
Lubiczanko i moje super śmigają po schodach z tym, że gdybym zostawiła bramki otwarte to żadnej kontroli bym nie miała :sorry2: Wiktor jak Wiktor ale Zuzia jeszcze za mała na taką samowolkę ;-);-);-) a z jakieś dwa tyg temu spadła mi z 1/3 schodów:-( nic się nie stało i też nawet długo nie płakała ale od tamtej pory jak wchodzi na schody zawsze zamyka za sobą bramkę chyba po to żeby w razie w się na niej zatrzymać a nie na dole :-D:-D:-D:-D
Katrina to fajnie masz, że córeczka nie próbuje takich akcji;-) ja zostałam obdarzona dwójką małych kamikadze :eek::-D
 
siemanko

wpadłam życzyć miłego dnia..ja mam już spaer z pem zaliczony + zakupy wiec zaraz prawnie jedno wieszam nastepne wstawiam i beziemy obijac sie z dziecmi na ogrodkiu...poźniej wpadnie Martuśka poplotkowac hihihi i dzien jakos zleci

wiec milego slonecznego dnia laseczki
 
Bry
Aniu dobrego odpoczynku
AsienkoM spokojnego lotu, dobrego odpoczynku:-), a męża to Ty tak nie męcz, bo Cię więcej samej nie puści:cool2::-D;-)
Katrina naprawdę masz super pracę

Ania idzie zaraz z wujkiem na spacer a jak się biorę za ruskie:-), Pauletta ale tyle, co Ty to nawet nie będę próbowała robić:-p
 
witam :) dziecie wstalo o 7 wiec nie jest zle :) 12 godz pospal, ja juz spacer zaliczony, maly zaraz pojdzie spac a ja sie za pranie biore bo mam zamiar posciele poprac :) pogoda piekna wiec... :) tez bede musiala bramki na dniach kupic :)
ania asienka wysokich lotow :)
Lubiczanka dzisiaj juz jestem :)

milego dnia Mamusie :)
 
Aureliamarcel-nie ma to jak wieści z frontu na bieżąco;)))
AsieńkoR-hmmm-ruskie powiadasz...mniaaaam
AsieńkoM-Ty się nic nie stresuj-będzie dobrze:)A mężowi piękną listę zadań zostawiasz-a co się będzie chłopina nudziła;)))
Pauletta-hihi-pamiętam minę kiedy Daniel pierwszy raz nie tyle spadł,co zjechał ze schodów(bo on tak raczkiem schodził)-biedulek wystraszony a my ubaw po pachy mieliśmy(o my niedobrzy;))))
Tabasia-nie wiem czy to J się nie stara,czy to ja już padam-wczoraj jak przyszedł do wyrka to ponoc się opatuliłam jak w kokon i się dotknąć nie dałam:/
A u nas-laaato pełną parą-Dawid z Dadzią jeżdżą na wodnej ślizgawce-ale mają radoche;)Namęczyłam się pompując im różne dmuchane dziadostwa:/Ale warto:DNa obiad-na leniucha dziś racuchy z jabłkami zrobię,bo auta nie mam a z buta po mięcho ani mi się śni drzeć;)))
 
Dzień dobry z rana (nawet bardzo dobry)!!!!!
My zaraz zrobimy małe zakupy i mała na ogródku sie pobawi.

Na prawdę z praca trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno (jak to się mówi).

Miłego dnia wszystkim życzę i do później!
 
Witam.
Dzis pospałam do 11:-),zeszłam pranie wstawiłam.Piękna pogoda więc wyschnie szybko.
Zaraz trzeba sniadanko zjeść,pozniej idziemy zdjecia wywołac i do banku z mężusiem.
Lubiczanko super że mamy takich wspaniałych znajomych jak Aniaa83 i jej mąż,odwiedzamy sie nawzajem.:-):tak:
Zapomniała sie wczoraj pochwalić Wam.Wczoraj na świat przyszła moja pierwsza bratanica,więc zostałam prawdziwa ciocia.:tak:wazy 4030 a mierzy 56cm.
Miłego Dzionka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

Aż życ się chce w taką pogodę.
Chłopaki już od rana na ogrodzie, ujeżdżają trampolinę:-) Ciocię,która im to sprezentowała po stopach całowac :cool2:

Obiad w połowie gotowy,trawę chyba skoszę bo już po kostki sięga.

Tym,które lecą do Polski życzę takiej pogody jaką tutaj mamy teraz :-D

Gilwia gratuluję ciociu.Ja już podwójna,a za miesiąc potrójna ciotka będę :tak:

Kurcze nie mam nic do prania,chyba chłopakom pościel wypiorę :happy2:

Julia ooo a ja mieszkam w dobrym miejscu jeśli chodzi o ten Radon ;-)
 
Do góry