reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam.
Dzis miałam wizyte w szpitalu,wszystko oki.wyszło.:tak:Nastepna wizyta za 2tyg.a w przyszłym tyg. wizyta u GP.
Dzionek minął oki.rano dzis odwiedziła mnie Aniaa83 ze swoja familia,pozniej po wizycie szpitalnej my byliśmy z mężem u Ani:-).
Lubiaczanko to super że wszystko w porządeczku.I że dzidzia oki.
Asienko.Aniaa zycze Wam udanej i szczęsliwej podrózy oraz udanego wypoczynku w Polance.:-)
Miłego wieczorku
 
reklama
Katrina mój jak jeszcze nie otwierał to przez nią przeskakiwał :eek::oo2: podskakiwał, wieszał się na brzuchu i ześlizgiwał głową w dół :dry::sorry2: dlatego teraz nie domykam do końca żeby mógł otworzyć On a Zuzka nie bo to bezpieczniejsze :tak: ale jak Zuzia chce aby otworzyć to brat jest bardzo uczynny i szybko jej pomaga :-D
Kamcia wlałam wodę do drugiej części piaskownicy ;-) ot taka mini wersja baseniku ale frajda była :-):-)
 
Lubicznka, Gliwa dobrze, ze z Malenstwami Waszymi ok :tak:
Barmanko - jakiez to proste :-):-) Bede robic!! hehe.
Katrina praca chyba przyjemna ;-)

Dobra, ide pod prysznic i odcineczek Dextera, jutro busy dzien sie zapowiada.
 
Witam,jeszcze tak pozno nie pisalam ale dopiero teraz mam chiwilke

Tichonku my mielismy to pierwsze szczepnienie BCG bo przekladalismy a kolejne juz u Gp jak cora bedzie miala 2 miesiace
Super ze ciemieniucha zeszla

Lubiczanko oby nie bylo kolejnej wizyty:-)

Lenka po szczepieniu strasznie marudna dzis byla malo spala w dzien.
My juz spakowani jutro ruszamy i juz sie stresuje najpierw lot a pozniej ponad 200km jazdy autem mogli by otworzyc blizej lotnisko bo co z tego ze w Warszawie bedziemy o 11 a w domu dopiero o 16 ,Natalia wcale spac nie chciala isc mowi ze chce do babci...

Uciekam wziasc prysznic i spac choc nie wiem czy zasne

Dobranoc
 
Kamcia - fajna i przyjemna praca, a przy okazji poznać można wiele ciekawych osób (z tym, że ja dla Polaka pracuję).
Poza tym od początku jak mi zaproponował te pracę to zadałam pytanie a co z dzieckiem??? No z dzieckiem będę sobie przychodzić!!!
I to mi bardzo pasowało. A najfajniejsze było jak przychodził ktoś nowy i pierwsze co sie rzucało w oczy to bramka na schodach.... i taki moment konsternacji.... my wtedy w smiech i ks. mówił, że to po poprzedniku zostało!

Barmanka - my tutaj od początku mieszkamy w domu i nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli przeprowadzić się teraz do mieszkania, gdzie nie byłoby ogródka.

Pauletta - no na szczęście mała nie wpadała nigdy na takie pomysły, a przykładu z psa nie bierze (jeśli chodzi o przeskakiwanie).

Tabasia - tak praca jest bardzo przyjemna, niby to samo co w domu, ale.... trzeba się zebrać, żeby wyjść z domu i dostaję za to pieniążki (nie muszę się prosić). Nauczyłam się przy poprzednim mężu, żeby liczyć na siebie.

Dobrej nocki.
 
Ale sie dzisiaj rozpisalyscie. Bylam dzisiaj w ofisie socialu i z bardzo mila babko rozmawialam, dopytala sie o kilka rzeczy, powiedziala ze nie ma problemu ze lece na 7 tygodni, jak by cos chcieli wyslac czy cosik innego to poczekaja do mojego powrotu. Zuzia dzisiaj tak pieknie sie bawila z P, umiechala sie gaworzyla i piszczala. Uwielbia jak P ma kilkudniowy zarost i ja caluje po polikach, az nastawia sama do calowania.
Jutro musze jeszcze przyszykowac butelki i wsio. Lot o 16:15, w rzeszowie bede o 20:20 a w domko okolo 23. Zobaczymy jak Zuzia zniesie lot. Tez nie wiem czy zasne.

Kamcia witaj po urlopie
Aniaa moze w nocy Lenka lepiej pospi jak w dzien malo spala
Tichonek swietnie, ze ciemieniucha zeszla, ja krochmal robie tak : 2 lyzki maki ziemniaczanej rozrobiam w malej ilosci wody i wlewam to na 1 litr gotujacej wody. Jezeli wyjdzie gesty to dodaje polowe do kapieli a jak rzadki do calosc. Nigdy sie nie zwazyl.

Ide do lozeczka, maz czeka:-):-p
 
Witam,
Ja juz od 4:40 na nogach, obudzilam sie bo Zuzia sie wiercila, otulilam ja kolderka i spala dalej a ja juz nie moglam zasnac wiec wstalam. Juz poprasowalam.
Niunka pewnie niedlugo obudzi sie na mleczko

Milego dnia zycze.
dzien dory ja tez juz od 5 rano nie spie :-)ale wstałąm z takim leniem ze mi sie niec nie chce !! a tu prosze i prasowanie ;-)ja tylko mieso wyciaglam z zamrazalnika ano i poczytałąm troche na necie i spojrzalam na ta strone Radiological Protection Institute of Ireland to juz nawet nie wspone w jakim ja zanieczyszczeniu mieszkam....:szok: a dziewczyny mam tu link do strony hosteli i hoteli na wakacje:) my korzystalismy z ich ofert http://www.hostelsclub.com/index-pl.html
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:)
Asieńko,Aaniu-szczęśliwego lotu i przyjemnego pobytu w Pl :)
Katrina-baaardzo fajnie CI SIĘ TRAFIŁO Z TĄ PRACĄ:)))
Kamcia-wcale się nie dziwię,że trudno się przestawić-dawaj jakieś foteczki żebyśmy pozazdrościć mogły;)
Aureliamarcel-oj pamiętam te czasy,kiedy nadążyć tu nie można było-teraz nie ma dnia bez forum;)
Gliwa-świetnie,że wizytka udana:)i jak Wam dobrze z tą Aanią-tak się odwiedzać możecie i czas wspólnie pospędzać:)
Barmanko-gdyby nie moje samopoczucie w aucie to pewnie bym się pokusiła na tę drożdżóweczkę;))))
Pauletta-moje dzieci po schodach śmigają a i tak bramki to dla nich nie lada zabawa-uwielbiają-Dadzia jest bileterką i tak walą ;)))
Uciakam...muszę drzwi pozamykać;)Miłego dnia:)))))))
 
reklama
ja zawsze przed lotem slabo spie a jak juz jedziemy na lotnisko to mam takie dreszcze jakby porzadna grypa mnie brala.
Maz ma zaplonowana robote na czas mojej nieobecnosci, musi piekarnik wyczyscic, odswiezyc niuni posciel i przede wszystkim malowanie w mieszkanku. Powiedzialam mu, ze jakby mial nudy to sie nie obraze jak okna umyje.;-)
 
Do góry