reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Bry:-)
Znów do 9:20 pospaliśmy:-D
Obiadek przyszykowałam,prać też nie mam czego więc luuuuz:-)
Myślę,że jutro już chyba wyjdę z chłopakami na dwór bo oszaleć można z nudów:dry:
Aniaa a no widzisz,a ja myślałam,że Wy Lenkę wczoraj szczepiliście na 6in1 i PCV:sorry2:
Udanego pobytu w Polsce i Tobie,AsienkoM też:tak:
Gliwia gratki dla Ciebie i brata:tak:Spora dziewuszka:-)
Lubiczanko:dry:Ty nadal tu:confused:
Idę zupkę podgrzać bo P na lunch niedługo przyjedzie:tak:
Aaa...i ja mieszkam w najmniej "zaradomionym" miejscu:-DPoniżej 1%:tak:
Tymczasem moje panie:-):ninja2:
 
reklama
jestem :) pranko zrobione, juz prawie suche wiec potem poprasuje :)
maly jeszcze spi,pozniej obiadzik i spacer :)
Gliwa gratulacje ze zostalas ciocia, a dzidzi spore :)

cisza taka tutaj, wszyscy z pogody korzystaja. oby nam sloneczko swiecilo jak najdluzej :)
Kamcia nam pogode przywiozla ze soba :) :D


tez mam 1% :D
 
Ostatnia edycja:
Ruskie zrobione:cool2:, chłopaki zjedli i do roboty poszli, a Ania za nimi płacze. Odkąd młody przyjechał to tylko wujek i wujek:cool2::-p, a ja mogłam sobie spokojnie robić, co chciałam, no ale od dzisiaj już do pracy poszedł
 
Anineczko-fajnie,że chłopaki daja Mamusi św spokój-Kochane:*Jak się wyskacza to w nocy jak zabici bedą spać:)
Tichonek-ano "tutaj,tutaj"...nie spieszę się ,bo tym razem nie będę miała kompa na porodówie i po co mi się spieszyć;)))A tek seryjnie-chyba za tą rycynką się rozejrzę;))))
Gliwa-no Ciociu,gratuluję:)))
 
dzien doberek...
sliczna pogode mamy wreszcie!!!
spacer juz zaliczylismy ...teraz mlody spi a jak wstanie to znow lecimy na spacer...szkoda w domu siedziec...
walsnie musze leciec glowe chyba umyc...

dzwonilam do kilku przychodni w Dublinie w celu poszukiwania stomatologa,ktory akceptuje MC...niestety nie znalazlam.../.najpierw dzwonilam tutaj Cennik usług medycznych - Polscy Lekarze - Polska Przychodnia w Dublinie, Polski Lekarz, Medical Cards, Polski Ginekolog, Stomatolog, Ortopeda ale dopiero na 26lipca mog;li mnie zapisac:baffled:

umowilam sie w Newbridge na poniedzialek na 15:30:-).....

Asienko narobilasmi ochoty na ruskie/.....uwielbiam:)
asienkoM udanego lotu.
Anineczko nie przemeczaj sie tym koszeniem trawy:)

zapomnialam co jeszcze mialam napisac/...
.
spadam lepetyne myc....dzis jeszcze na grilla do znajomych idziemy:)
 
A ja zapomniałam napisać o dwu rzeczach:sorry2:
Po pierwsze udało mi się przetać Mattowi kanalik łzowy w jednym oczku:-)Lewe już jest cacy,teraz jeszcze muszę walczyć z prawym:sorry2:
Po drugie...Jaki ja miałam dziś dziwny sen:baffled:Otóż śniło mi się,że miałam maleńki brzuszek ciążowy a w nim córeczkę:sorry2:Leżałam już na porodówce z bólami,ale wiedziałam,że córkę będę musiała oddać bo podpisałam umowę z ludźmi,którzy dzieci nie mogą mieć:szok:
I nagle zobaczyłam mamę Lubiczanki:sorry2:,która w wózku wiozła Dadzię,ale ona wyglądała jak Daniel:-D,zaczepiłam ją i spytałam co tu robią a ona na to,że Daria właśnie urodziła córkę Sandrę:sorry2::-D:-DBoszsz...co to się w ludzkiej głowie może roić:-D:-D:-D
 
Tichonek-buahahaha:))))wszystko mogłoby się zgadzać-ale nie imię dla córci;)))))A ostatnio(chyba z nudów)zaczęłam poszukiwać INNYCH imion na D...i zaproponowałam mojemu J 3 imiona dla dziewczynki-Doris,Debbie albo(mój faworyt)Dasiree:)))
 
lubiczanka - skoro mama powiedziała, że Sandra, to chyba nie masz wyboru... hihihi, żartowałam
Tichonek - oj, czasami śnią się dziwne rzeczy, które niestety potrafią się zdarzyć w życiu na prawdę - mojemu mężowi kilka lat temu(jeszcze w Polsce) śniło się, że mył koparki i co???? no zdarzyło mu się tutaj kilka razy...
 
No chyba nie myślicie,że sprzedałabym własne dziecko:eek::-D:-D:-D
A jak się to imię-faworyt wymawia?:baffled:Mnie się Debbie podoba:tak:
A oto jakie piękne imiona polskie na D dla dziewczynki:

DADŻBOGA

DANIELA


DANUTA


DARIA


DAWIDA


DĄBRÓWKA


DELFINA


DEMETRIA


DERSŁAWA


DEZYDERIA


DIANA


DIONIZJA


DOBIEGNIEWA


DOBIESŁAWA


DOBISŁAWA


DOBRAWA


DOBROCHA


DOBROCHNA


DOBROMIŁA


DOBROMIRA


DOBRONIEGA


DOBROSŁAWA


DOMASŁAWA


DOMICELA


DOMINIKA


DOMISŁAWA


DONATA


DOROTA


DYZMA


DZIERSŁAWA


DZIERŻYSŁAWA



:eek::huh::oo2::-D:-D:-DDyzma?Dobroniega?Dezyderia?OMG!!!:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry