reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

misia jest cień i nie przejdzie:/,ja wyslałam takie ze uszy nie były widoczne,to nie jest konieczne,tylko ma być jasne i bez cieni
zaraz zeskanuje to ci pokaże,uprzedzam ze brzydkie wyszlo:/

ania śliczna dzidzia i mamusia też:-)
 
reklama
jaki tort, jaki Tymus ja nic nie widze!!!! :no:

Larcia, to wy sami musiecie placic za koszenie trawy :szok:
my w obydwu domach mielismy kosiarki, a jak wynajmowalismy przez agencje to przysylali ogrodnika ktory przycinak krzaki, kosil trawe itp i to w ramach rentu, wiec dziwie sie :sorry:

ale sie objadlam taco fries pierwszy raz zamowilam, dobre ale spicy :-)

edit: ok widze juz uciekly mi dwa posty, bo jak pisalam to nie bylo a pozniej moj wskoczyl juz na nastepna strone
Ja sie na zdjeciach nie znam to sie nie wypowiadam, bo wiem ze mozna zostac zaskoczonym, ja myslalam ze zdjecie od syna kolezanki absotultnie nie przejdzie, a nie bylo problemu
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!
nie było mnie tu chyba z rok, widze, ze nadal trwacie!!! Super! Ja postanowilam znow dolaczyc, bo moj maly ma juz prawie 2 lata, a kolejne malenstwo urodzi sie w sierpniu.Pamietam Misie i widze, ze ma drugiego synusia.Gratulacje!!! Mam nadzieje, ze znow tu zagoszcze na dluzej i ze mnie przyjmiecie:)
 
001.jpgmisia Szym miał takie:tak:tylko do ie musi byc buzia zamknięta a do pl nie:-)
 
Weron witaj!!
Larcia tyle kasy!!! Toż L bym Ci przysłała za dobre pieniadze hahah , my płacimy 10 euro, ale ostatnio pogoniłam L do koszenia:)
Honda prawie zrobiona więc powinna retest przejść w piątek..
A ja ostatnio objadam sie lodami jak Lubiczanka hihi ciągle dokupuje do zamrażalnika mojego:)
Anieczko hop hop jesteś?
Ok mykam spać dobranoc
 
ewelcia no a jak! Troche terenu mam :-D


moniadan my kosiarke tez mamy, ale co z tego jak M nie ma czasu kosic, ciagle pracuje.


kamcia no strasznie duzo kasy i to tylko przy samym domu, tam dalej juz nie. Ale trawa tak urosla, ze masakra, koles kosil to od 11 do 16, na dwa razy. Ja M gonilam juz od miesiaca i co...i nic :-) Szukalam chetnych do skoszenia mi trawy i sie nikt nie znalazl hehe. Nie no powaznie, to chcialam zeby ktos mi to porzadnie zrobil i grass trimmer tez naokolo, a tego to juz nie posiadam, ale chyba sobie kupie. Nastepnym razem koles powiedzial, ze skosi za 60e, bo juz nie bedzie taka wysoka hehe
 
MartaF ooo to moja Zuzia to ma zdjecie duuuzo ciemniejsze i przeszlo. Jeszcze material za glowka sie pofaldowal. A robilam w aptece i pytalam sie babki czy to nie przeszkadza, ze nie jest idealnie gladko to powiedziala, ze dla takiego maluszka to pierwszy paszport i to nic nie szkodzi, nie musi byc idealnie.

Weron witam
 
Ostatnia edycja:
reklama
asieńkaM to juz 2 paszport Szyma,jak byliśmy w ambasadzie to miałam tez ciemniejsze i nie przeszło:/:/ i musiałam zrobić jaśniejsze i dopiero to uznali a tamto wcale ciemniejsze nie było,tylko właśnie na nie równym tle:/:/:/
 
Do góry