reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hey :)
Sandrulinska nie stresuj sie wazne zeby doleciec bezpiecznie i na czas
No i wszystkiego najlepszego dla Antosia u was to codzinnie urodziny ostatnio :-)
KiedynTwoj M ma?
Na dlugo lecicie do Pl?
Sppkojnego lotu zycze

Pauletta fakt przymrozilo troche
Milego dnia
 
reklama
witam;)
Sandrulińska - dużo zdrówka, szczęścia i uśmiechu dla Antosia;) oraz spokojnego lotu i udanego pobytu w PL
u nas też przymrozek, ale chmurek nie ma, więc nie jest tak źle;)
 
Bry:-)
Wolfia Vicktorkowi spóźnione sto lat:-)
Sandrulińska wszystkiego najlepszego dla Banderaska i spokojnego lotu:-)
Lubiczanko trochę się powyjaśniało, nie jest ekstra, ale źle też nie(przynajmniej na razie):-p;-)
Kamcia, ale wypasione gofry:-D:-), ciąża mi się przypomina:-D:-D:-D

U nas też chłodno jakoś, zrobiłam pranie, zaraz do Gp trzeba zadzwonić:no:, ale jak mus to mus

Miłego dzionka
 
Bry:-)
Sandrulińska dla Twojego dwulatka
szczęście,zdrówka,dużo zabawek i dobrej zabawy w Polsce:-)


A Tobie i całej rodzinie szczęśliwej,bezstresowej podróży,wysokich lotów i miękkiego lądowania:tak:
Pauletta wow:szok:Ponad ósemka już:szok:
Muszę się wziąć za studiowanie Dukana coby zaraz po zakończeniu karmienia cycem brać się za siebie.Będę Wam,Dukanówki pewnie głowę truła pytaniami:sorry2:Pomożecie?:sorry2:Ja też chcę wyglądać jak człowiek:sorry2:
Boszsz...jak dobrze,że syn mój starszy już na łono szkoły powrócił bo można było już z nim urwania karabina dostać w domu:baffled:
Mój P jak wczoraj wrócił do domu autobusem i popatrzyłam na to puste miejsce parkingowe to mnie taki żal naszedł:-(Auto było z nami do początku,odkąd jestem tu z Radkiem,duże...Akurat na dwoje dzieci,wózek,zakupy i jeszcze taka okazja była a tu...Jednak biednemu to zawsze wiatr w oczy wieje:-(
No bo powiedzcie same,P szef to powinien się cieszyć,że P miał tę stłuczkę bo kasę za auto dostał z ubezpieczalni a auto i tak szlag by trafił więc tylko na tym skorzystał:sorry2:
Która zna jakieś strony z komisami w okolicy Dublina?Pliss...Podajcie:tak:
Ale jest i przyjemna rzecz,która wczoraj mnie spotkała:tak:Moi teściowie chcą przylecieć w okolicy mojego porodu:-)Tzn.teść na 2 tygodnie (bo więcej nie ma urlopu) a teściowa zostanie dłużej:-)Zaraz im będę biletów szukać:-)
Tylko nie wiem ile szybciej przed porodem ich tu ściągnąć?:confused:Jeden termin mam na 26 maja,drugi na 19 maja...Jakby tak 10-tego przylecieli to myślicie,że będzie w sam raz?
 
Dzień dobry:-)
U nas też przymroziło, ale dobrze że słońce świeci;-)

Kamcia ale wypaśne gofry, wow:-) Ja wlaśnie czekam na jakieś gofrownice w Lidlu, bo moje chłopaki też bardzo lubią:tak: Na razie mamy tylko maszynkę do robienia waty cukrowej:rofl2:

Sandrulińska nie stresuj się, może nie będzie wcale tak źle:tak: To naprawdę zależy od ludzi, którzy z Tobą lecą i od podejścia obsługi:tak: Bezproblemowego lotu i miłego pobytu w PL:tak:
Wszystkiego najlepszego dla Antosia:tak:
Niech rośnie duży, zdrowy i mądry,
a rodzice mają z nim jak najmniej kłopotów;-)
big

Tichonku Wy to jednak wcale nie macie tak źle, bo zawsze macie coś na pocieszenie:tak: Naprawdę super, że teściowie przylecą i będziesz miała pomoc - widzisz, a tak się zamartwiałaś, że będziesz sama, że nie wiesz jak sobie poradzisz... i z autem będzie tak samo, nie ma się co martwić:happy2: Btw. my np. mamy naszą starą i wysłużoną już polówkę i zmieściliśmy się w niej i z wózkiem, i z dzieciakami, i dwoma fotelikami i zakupami... jak się chce, to da się radę:tak: Zacznij Tichonku cieszyć się z tego co się ma, a mniej przejmować i panikować:tak: Nie zawsze jest tak, jakby się chciało, ale zawsze jest wyjście z każdej sytuacji:tak: Najlepiej nauczyć się patrzeć z dystansem i cierpliwością na własne życie, to pomaga;-)

Asienka szybkiej wizyty u GP;-)

Miłego dnia:-)
 
No właśnie,ale zaś się boję,że mogę urodzić powiedzmy z 2 tygodnie wcześniej a mi jest pomoc potrzebna jak będę na porodówce.Z Radkiem ktoś musi zostać,do szkoły go zaprowadzić i właśnie mam dylemat:baffled:
Wiecie jak z Radkiem było...P przyleciał 3-ego czerwca,termin miałam na 8-ego,P wrócił do Irlandii 19-stego i w tym dniu,wieczorem Radek się na świecie pojawił:baffled:Ciężko wyczuć teraz czy przenoszę czy wcześniej urodzę a najbardziej mi zależy na pomocy gdy ja będę w szpitalu:tak:
WolfiA ale to nie jest tak,że teraz będziemy szukać dużego auta bo się przyzwyczailiśmy:no:Trza kupić coś co zdołamy utrzymać,problem w tym,że my na prawdę jesteśmy bez gotówki w tej chwili:no:A była taka okazja za małe pieniądze mieć tamto auto to sie wzięło i schrzaniło:sorry2:
A ja niestety jestem taka pesymistka,nerwus i w ogóle ale za to małymi rzeczami też umiem się cieszyć:tak:Jakoś radę damy bo musimy,ale na razie ciemno to widzę:sorry2:Bo auto kupić to jedna rzecz ale opłaty,szczególnie te pierwsze to masakra:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Tichonek, a jaki masz termin z OM?
Ja zaraz zabieram sie za sprzatania i leczo bede robic, po weekendzie zawsze ma taki bałagan ze szok, podłogi brudne, okruchy na dywanie
 
Sandrulińska-dla Synka wszystkiego najbardziej wymarzonego-niech się spełni,a Wam tak rodzinnie-udanego i spokojnego lotu:)
Asieńko-to dobrze,że choć troszke się wyklarowało-byle do przodu:)I pozytywnej wizyty u GP:)
Kamcia-grzesznico!!!
Tichonek-najważniejsze przy szukaniu aby autko miało jak najdłużej ważne NCT i tax-i wtedy własciwie opłaty to tylko ubezpieczenie:)Stron jest całe mnóstwo-od Donedeal,gumtree.carzone,carsirleland...pełno-wpisujesz interesującą Cię lokalizację i cenę np i dawaj!Trzymam kciuki:)
Pauletta-jak to pod kołderką mozna marznąc???Trzeba do swego piecyka sie wklejac;)))
A tak mi smaka narobiłyście,że znowu cos pewnie upieke:/Potem się dziwię stając na wagę-że niby skąd te kilogramy sie biorą:/
Miłego dnia Wam
 
reklama
witam, u nas tez przymrozilo, ale slonko ladnie swieci:-)
Sandrulinska sto latek dla synka, i spokojnego lotu. My zazwyczaj latamy raianerem i wykupujemy tam pierwszenstwo wejscia na poklad i obsluga wola najpierw tych z dziecmi. No i fakt duzo zalezy od ludzi bo co niektórzy to udaja ze nie widza ze sie jest z dzieckiem i nie przepuszczajá.
Tichonku, mysl pozytywnie i nie denerwuj sie na zapas. Do mnie tez przyleciala tesciowa ja mialam termin na 26 list, bilet miala zabukowany na 20 a ja urodzilam wczesniej bo 15 listopada. niooo i musielismy sobie dac rade sami. M chodzil do pracy wiec zostalam 3 dni w szpitalu i tam mnie wszystkiego uczyli. wychodzilam w sobote wiec przez weekend M mi pomagal razem wykapalismy malá nawet.A w poniedzialek w nocy przyleciala tesciówka na 3 tygodnie i ona juz zajela sie wszystkim a ja odpoczywalam jedyne co robilam to karmilam.U was jest jeszcze Radek, moze macie jakis znajomych gdzie moglibyscie go podzucic gdy zaczniesz rodzic nio i porozmawiac juz by trzeba bylo teraz czy sie zgadazajá.

Ehh no u mnie z szyjka i pleckami juz lepiej,ten najgorszy bol przeszedl, moge sie jakos poruszac i siedziec.Staram sie oszczedzac bo jeszcze gdy przekrecam glowa to zakuje szyja i w lopatce. Za to moje dziecie.....kilka dni temu znajomi podzucili swoje dzieciaczki i jedno z nich widzialam ze ma katar...nioooo i co na drugi dzien Oliva dostala równiez ale normalnie wielkie ziolone ufoludki jej z nosa leca , dobrze ze wydmu****e nosek i nie zlatuje jej to do gardla.czy jest cos co moge jej dawac na to? jak narazie zakrapiamy nosek, dostaje witaminki wapno,herbatke z miodkiem i cytrynká a wieczorem ja jeszcze nasmaruje vikiem.M tez zakatarzony.jeszcze brakuje zeby na mnie przeszlo i bedzie lipsztyk.
 
Ostatnia edycja:
Do góry