reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
Królowo mrówek stoooooooooooooooooooooo lat Ci życze, dużo uśmiechu, radości z życia, pieniędzy, spełnienia na tle zawodowym i rodzinnym:) No i wytrwałości i cierpliwości do BB:)
 

Załączniki

  • default.jpeg
    default.jpeg
    4,1 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Anineczko nie życzę Ci tego co wszyscy, bo to już wiesz.
Życzę ciekawych pomysłów i oczywiście ich realizacji też.
Byś potrafiła cieszyć się z każdej chwili
- nie tylko z tych cudownych, jak jest w zwyczaju.
Dobrego wyboru, gdy okaże się, że jesteś na dróg rozstaju.
Byś spotykała tylko ludzi - aniołów.
By te z Twoich marzeń, które spłonęły, powstały z popiołów.
Optymizmu od stóp po czubek głowy.
Byś cokolwiek robiła angażowała się w całości, a nie do połowy.
By udało Ci się to, o czym inni by pomyśleć się nie ośmielili.
Wiedz, że tylko Ci, którzy mieli ponadprzeciętne pragnienia szczyty zdobyli.

51Dor4zuNtL._SL500_AA280_.jpg
 
Anineczko - dużo zdrówka, miłości, szczęścia i spełnienia marzeń - tych wielkich i tych malutkich:)
Misia - ślicznie wyglądasz w nowym kolorku
Kasiuleczka - zdrówka
a wszystkim - miłego dnia:)
wstałam rano - piękne słońce... nastawiłam pranie - i co? chmury przyszły;/ wrrr
 
Bry:-)
Pięknie słonko zapodaje,ale chmurek coś przybywa:confused2:
My dziś do 10-tej pospaliśmy,śniadanie wciągnęliśmy...Zaraz na odkurzaczu polatam,włosięta umyję i idę z Młodym na dwór:tak:A popołudniu na urodzinki do Radka kolegi:tak:
Anineczko jak to tak-sam na ryby w żonki urodziny?:szok:Ja bym nie puściła:no:Haję bym zaraz zrobiła i o!:-D
A M nie może udawać,że zapomniał bo wejdzie na FB kury nakarmić i zaraz mu się przypomni:-D
 
Witam
dziękuję pięknie za życzonka.
Tichonku M odpuścił sobie dzisiaj wędkowanie ;-):tak::tak:

idę ogarnąc chate,ale lenia mam strasznego :sorry2::dry:

Margaritko why mirakel?Się kiedyś zjawicie u nas na nocleg to pozwiedzamy nocą miasto,ja to mieszkam tutaj już prawie 1,5 roku a w żadnym pubie nie byłam :confused2::-D
 
Dzien dobry:-)

Ja od rana na nogach pranie juz sie suszy na dworzu,zaraz ogarne mieszkanko,obiad mam takze luzik jak starczy mi sil to moze jakies ciacho ukrece:-)i z cora na spacer pozniej
J niestety w pracy :-(

Tichonku to Cie nie zle zalatwili i co dzwonilas do szpitala?
Anineczko wszystkiego najlepszego,spelnienia marzen tych malych i tych duzych,duzo milosci duzo usmiechu!Sto lat!!!!
Gliwa ja tez zaraz za porzadki sie biore :-)
 
reklama
Aniaa w poniedziałek zadzwonię:tak:
Ja w trakcie latania na odkurzaczu przerwę musiałam sobie zrobić bo plecy mi siadają:sorry2:
Pranie właśnie się kończy prać,rozwieszę i na odkurzacz powrót:sorry:Ufff....jakie to życie ciężkie:-D...A chmur coraz więcej:confused2:
Anineczko good munż:-DA pubami się nie przejmuj ja w Swords mieszkam prawie 3,5 roku i żadnego nie znam:sorry:
 
Do góry